Plast-system

Radom

Opinie o Plast-system

Kiero 2010-09-16 16:51:56
szacunek dla właściciela Pana [usunięte przez moderatora] - dzięki tej pracy jestem kimś - polecam
Nie polecam 2010-11-08 18:21:36
Firma nie jest godna polecenia
gonzo 2010-12-08 12:15:09
Fajna atmosfera i ludzie, dużo się nauczyłem. Polecam.
niezadowolna 2011-03-21 16:19:23
Firma nie do polecenia. Montaż okien masakra, okna i drzwi nie wypoziomowane otwierają się same nie można je wyregulowć.Masakra nie polecam tej firmy, szkoda pieniędzy.!!!!!!!!!
Zadowolony 2011-05-09 15:10:40
Każdy klient podpisuje z firmą umowę. Na okana PCW firma udziela 7 letniej gwarancji. W przypadku usterki wystarczy powiadomić serwis firmowy. Wada zostanie usunięta w ciągu 14 dni tel. [usunięte przez moderatora]
Plast-System 2011-05-10 10:38:32
JEST TO ZAPEWNE PROWOKACJA !!!. Jeżeli produkt naszej firmy jest wadliwy, lub montaż został wykonany niezgodnie ze sztuką budowlaną proszę zgłosić reklamację na e-mail: [usunięte przez moderatora]lub telefonicznie: [usunięte przez moderatora]
uztkownik 2012-05-23 09:43:49
Od 2 tygodni zgłaszam reklamację i nikt nie chce się pojawi,pękła mi szyba od spwy układu ,twierdzą że nie mają czsu a to za tydzień,nie polecam ich produktu,słabej jakości ramy ,które pracują i naprężają szyby szczegulnie w większych oknach.teraz czekam na odp pisemną i oddaję sprawę do żecznika praw konsumenta.
zadowolenie z usług obiekt.R-M ul. Kozienicka 205 2012-09-27 21:20:24
Polecam usługi tej firmy, Cały nasz obiekt wyposażony został w stolarkę PCV i Aluminium -ok. 28 szt okna PCV, ok. 6 szt. witryny o wym.szer.4x wys.6. Od 2 lat - była jedna awaria, została usunięta po ok. 10 dniach i już jest ok. POLECAM - bo miałem już do czynienia z inną firmą i wiem jak działają [usunięte przez moderatora]
Szymom 2015-05-04 19:09:48
Ta Firma to samo dno i będzie jeszcze gorzej. Zero kompetencji obsługa bez pojęcia, produkty słabej jakości. Nie polecam dodatkowo terminy niedotrzymywane.
klient 2015-05-14 10:05:09
Nieprofesjonalni, nierzetelni, niekulturalni. Nie polecam!!
mikx 2016-05-19 21:29:33
jan, teraz rekrutacji nie ma więc nawet nie ma co się do nich zgłaszać. Chyba że ktoś jest zainteresowany np. odbyciem stażu albo praktyk. Wówczas wszystko jest możliwe i można śmiało próbować. Dajcie znać tylko jakie warunki dają
Zostaw swoją opinię o Plast-system - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plast-system