Opinie o CORPORIS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CORPORIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CORPORIS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORPORIS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Były

Żenada. Szefostwo, które nie potrafi się dogadać, wykorzystują pracowników i robią z nich głupków, na rozmowie jedno mówią a później jest całkiem inaczej. Fakt, pracownicy z którymi się pracowało byli super. I te romanse, Pani P z Panem R i myślą, że nikt nie wie, założyli wspólną firmę (może, żeby żona nie domyśliła się) i faworyzowanie jej, w sumie co się dziwić w takiej relacji. Nie wiem jak jej nie jest wstyd robić coś takiego drugiej kobiecie a jemu to już w ogóle. Masakra co tam się dzieje. Z daleka od tego miejsca.

@Irena

Nie nadgodzina to faktycznie 13 zł, bez żadnych dodatków. Dlatego jest tam taka rotacja pracowników. Pracują tam osoby tylko takie co nie mają innej opcji. Na rozmowie jest co innego przedstawiane a w rzeczywistości wychodzą kpiny

Zbychu Nowy wpis

Nie widzę żadnych ofert pracy w internecie ani strony firmy, czym to może być spowodowane? Jest tylko przestarzała oferta dotycząca stanowiska pracownika działu odszkodowań. Przy okazji, jakie narzędzia pracy zapewniają, bo w tym ogłoszeniu była o tym mowa? Czy do pakietu widzą się laptop pracowniczy?

Laura
@Były

Romanse to mnie tak średnio interesują :p bardziej ciekawa jestem tym w jaki sposób wykorzystują pracowników - występuje u nich spychologia? Czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy, czy nie bardzo? Bo już wiem, że z benefitami to u nich ciężko, ale może podstawa w pewien sposób to rekompensuje...

były Pracownik
@Były

Corporis to jedno wielkie (usunięte przez administratora) najlepiej gdybyś pracował 24h za (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa to standard, a nadgodziny płatne 13 zł netto. Szefostwo zdanie zmienia dwa razy dziennie, a pan R to największy (usunięte przez administratora) i manipulator w całej firmie. (usunięte przez administratora)

Irena Nowy wpis
@były Pracownik

Ale, że nadgodzina płatna jest tylko 13 zł? Trochę się w to wierzyć nie chce. Chyba że nadgodzina składa się z podstawowej stawki na godzinę + dodatek 13 zł?

były pracownik Nowy wpis
@Irena

Lena Nowy wpis

Miał ktoś styczność z działem obsługi klienta? Znalazłam ofertę na młodszego specjalistę w dziale, co prawda to ogłoszenie już wygasło, ale liczę, że znowu będzie zapotrzebowanie. Ile tam na rękę teraz dają? Jest szansa tu z czasem zdobyć wyższe stanowisko lub zwiększenie etatu? Bo w ofercie pisali, że to praca dodatkowa, no i na zleceniu..

Co jaki czas w CORPORIS Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik Biurowy

Rekruterka przemiła, opowiedziane o pracy szczegółowo. Zarobki owiane tajemnicą, przedstawione dopiero podczas rozmowy z szefem. Pytanie o moje doświadczenie zawodowe, wymagania co do pensji itp. Nic trudnego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
THE END

Jako były pracownik pozostawiam pozytywą opinię na temat firmy. Nie oszukujmy się, wszystkie negatywne opinie są pisane przez osoby, które albo wywalili za "lenistwo" albo porostu chcą zrobić na złość bo odeszły. Nie rozumiem dlaczego odchodząc trzeba (usunięte przez administratora) na firmę nawet jeśli dzień wcześniej się ją kochało. Jeśli ktoś pracuje to naprawdę wynagrodzenie jest bardzo dobre. Wiele osób które mają tam jakiś staż narzeka bo .... umysłowo się zatrzymała i wykonują czynności które każdy " nowy" ogarnie w 5min , twierdząc, że jest kimś po tylu latach - ludzie to tak nie działa. Na firmę pracuje garstka ludzi dajachych serce i zaangażowanie w 300%. To one tworzą te firmę. PISZECIE O SZKOLENIACH z czego (usunięte przez administratora) niby ? Codzienna ciężka praca i nowe sytuację narzucają wymóg samokształcenia dzięki temu ludzie są dobrzy znają się na swojej pracy znają wszystkie nowelizacje przepisów itd.. Jeśli ktoś nic nie robił to się nie dziwie, że oczekują szkoleń! Ludzie - rzyczliwość jaką sobie okazują, pomoc a nawet konstruktywną krytykę bo i taka się zdarzała to coś niespotykanego. Nie sposób docenić tego to naprawdę fenomen tej firmy i ogromny atut. Jest jednak ALE o którym oczywiście napisze bo komentarz jest strzery. Największym problemem jest szef Kancelarii Pan N. To człowiek niewidoczny w firmie on nie wie co się w niej dzieje . Potrafi tylko narzekać ale to syndrom tiktikowego dziecka, który pogubił się pomiędzy realnym życiem a życiem wirtualnym. Gdyby ktoś go zapytał kim każda osoba się zajmuje to uwierzcie mi nie wie. Skończył prawo i to w jego mniemaniu pozwala uważać się za lepszego a ludzi którzy pracują nawet po h pracy ( on tego nawet nie wie ) uważa za gorszych i debilnych. Każdego postrzegam jako osobę chcącą go (usunięte przez administratora) - mierzy ludzi swoją miarą to moje zdanie no dobra nie tylko :) Dzięki Bogu jest reszta aniołów która nawet bezinteresownie napierdala jak ten śpi!!! Dziękuj Bogu "szefie" bo takich ludzi,że świeczką szukać. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM. PS spokojnie Pana N. nie spotkasz na korytarzu on się nie angażuje w swoją firmę więc śmiało aplikuj trafisz pod dobre skrzydła.

Czy w firmie CORPORIS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jak najbardziej, Pan Piotr dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z każdym współpracownikiem, który o to poprosi. Wystarczy chcieć.

Maria
@Paweł

Czyli rozumiem, że to są szkolenia wewnętrzne? Na zewnętrzne nie wysyłają czy są jakieś tematy, które w ten sposób są rozwijane u pracowników?

Evo
@Maria

Nie ma żadnych szkoleń, ani wewnętrznych ani nigdzie nie wysyłają. Nawijają tylko makaron na uszy, nie polecam pracy tam- strata czasu.

Czesław
@Evo

Ale obiecują taki rozwój na rekrutacji czy od razu wiadomo że żadnych szkoleń nie będzie? A jeśli chodzi o zmianę stanowiska na wyższe? Zauważyłeś żeby w ostatnim czasie ktoś awansował?

Czy CORPORIS Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie. Powinny być.

Renata
@Ala

A to tak, bo ruch to zdrowie. Dlaczego ich nie ma? Pracownicy już wychodzili z tego typu inicjatywą?

@Renata

Pracownicy wychodzili z taką inicjatywą. Żadnych dodatkowych benefitów w tej firmie się nie doczekasz.

Czym w CORPORIS Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Marne.

Podstawiacz aut

Podstawiam auta po całej Polsce w tej firmie, wynagrodzenie wypłacają mi nawet przed wykonaniem zlecenia! POLECAM

Haha
@Podstawiacz aut

Znam " podstawiaczy" aut w tej firmie i główny Pan podstawiacz na pewno nie wypowiedziałby się pozytywnie. Więc Corpo dajcie spokój z ratowaniem się tymi pozytywnymi opiniami. Etap coronawirusa i wysyłanie ludzi na bezrobocie a następnie zatrudnianie na czarno .... No super :)

@Haha

ale to ja jestem głównym podstawiaczem :D i jakoś nie narzekam ale dobrze że wiesz lepiej HaHa

MJ
@Podstawiacz aut

Zupełnie co innego mówisz innym pracownikom.

@MJ

Nie co innego mówię, tylko każdy słyszy to co chce usłyszeć

@Podstawiacz aut

Możesz coś więcej napisać jak to wygląda? Szukają teraz kierowcy

Czy to prawda ze szewosto z firmy samo wystawia tutaj pozytywne opinie ?

Tak, albo każą to robić sekretarce lub osobie która akurat za sekretarkę tam robi.

Były

Witajcie, nie wiem w czym rzecz. Pracowałem w Corporis i było tam po prostu (usunięte przez administratora) Musiałem się zwolnić, ale potraktowano mnie bardzo elegancko. PS oczywiście za te pozytywny post zapłaciło mi szefostwo :-)))))

Czy w CORPORIS Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Wszystko gra, bez zastrzeżeń

Kidek

Bez zastrzeżeń, polecam. Wiem, że szukają teraz logistyka, polecam

Czy rozmowa rekrutacyjna w CORPORIS Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie, nie sądzę żeby w ogóle byli w stanie porozumieć się po angielsku... Dodatkowo na rozmowach (usunięte przez administratora) umawiają się na coś innego niż się później okazuje. Strata czasu

Szczery

Pracuję w Corporis od wielu lat i jest mi dobrze. A powiem też, że z wypłatami nie ma szału, w szczególności na początek, ale i w tym temacie coś drgnęło i zarabia się chyba średnio coraz sensowniej. No i zawsze wypłata na czas, a nie jak w poprzedniej firmie, gdzie szef jak raz na kwartał zapłacił wszystkim to było święto.

@Szczery

Sensownie? To znaczy?

@Szczery

W jakiej firmie pracowałeś?

Paweł Florek

Żenada, źle zrobili kalkulacje nakręcili mnie że kokosy do wygrania a wyszło że ledwo starczyło na pokrycie kosztów sądowych ( które zresztą obiecywali odzyskać) totalna strata czasu mojego. Nigdy więcej .

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

praca

różnie, jestem na działalności, kwestia dogadania

Corpi

Nie licz na to

Loper

Jakie to ma znaczenie?! Liczy się atmosfera, a ta jest świetna.

Czyli można liczyć na wynagrodzeniem nawet przed podjęciem pracy?

Haha
@Michał

On głupoty opowiada, na dodatek wszystkie pozytywne opinie pisze tutaj " szefostwo" na nic nie można tam liczyć. Firma (usunięte przez administratora) i kilogram mułu aż dziw, że dalej istnieją. Ale z takimi przekrętami jak oni kombinuja... Tylko czekać na efekty. Nie polecam, szkoda czasu. Lepiej poszukać sobie pracy z profesjonalnym podejściem do pracownika, bo w tej firmie jak chcesz długopis to musisz zejść do zarządu i poprosić ???? tak, trzeba sie o wszystko prosić tak by połechtać ich niskie ego.

Cwany lis
@Haha

Szef to ten łysy?

@haha
@Cwany lis

Tak, a co ?

Tymek

Może firma nie jest idealna ale z całą pewnością jest dobrym pracodawcą dla dobrych pracowników.

Komentarz

@Cała prawda o CORPORIS Tych co podpadną - zwalniają (chociaż niektórym nawet dość często dają drugą i nawet trzecią szansę), Tych co nie podpadają - nie zwalniają. - Problem polega na tym, że powody rozstania są często wydumane. Zarząd (właściwie jedna osoba :-)) oczekuje posłuszeństwa i służalczości. W firmie wiele lat pracują również obiboki, którzy się nie wychylają. // to prawda, obiboki ciągle się ukrywają, ale pewno w końcu zostaną wykryci i oddaleni. Ci co idą odpracować 8 godzin albo są młodzi stażem - zarabiają średnio, Ci co zapi...ją na sukces firmy, myślą o niej 24h na dobę, poświęcają jej swój prywatny czas i przede wszystkim każdego miesiąca pozyskują wielu nowych klientów - zarabiają dobrze jak na warunki powiatowego miasta Bielsko-Biała. - Poświęcanie prywatnego czasu... Cóż to jest za absurd. Myślenie niewolnika. Zarobki niskie nawet jak na warunki powiatowego miasta Bielsko-Biała. Kierowanie się stażem przy ustalaniu wynagrodzenia, a nie kompetencjami jest zwyczajnie głupie. // w każdej firmie staż pracy jest jednym z głównych parametrów kreowania wynagrodzeń, może to głupie, ale tak jest, w końcu niekompetentni też muszą gdzieś pracować i mieć jakiś "argument do podwyżki" :-) Tym co sobie założą konto w tym samym banku co ma spółka (konto darmowe) zawsze wypłacają kasę do 10go Tym co mają konta w innych bankach może 1, 2 razy w roku zdarzy się, że wypłata wpłynie z jednodniowym opóźnieniem. - Nie potrafią się zorganizować, żeby ~20 pracownikom przelać wynagrodzenie w terminie. Debatują nad tym, czy pracownikowi dać 67 zł premii, czy może 76 zł. Kabaret. // niech debatują, jak dla mnie to mnie nie obchodzi czytam robią kabaret, czy rewię na lodzie, byle by mi dołożyć 76 zł, zamiast 67zł, albo zamiast 0 zł :-) (usunięte przez administratora) W zarządzie bywają są różni, i grubi i chudzi, i łysi i owłosieni, i piękni i brzydcy, i mądrzy i głupi, i omylni i niomylni, i młodzi i starzy, i młode wilki i starzy wyjadacze , iprzeambicjonowani i skromni, i wyważeni i porywczy... po prostu ludzie!!! - Zarząd to jedna osoba, która patrzy na drugiego człowieka jedynie przez pryzmat pieniędzy. // nie wiem o kim mówisz dokładnie bo zarząd jest dwuosobowy, do tego jakiś tam nadzór właścicieli, ale każda z tych osób patrzy na świat inaczej, no ale zgodzę się z Tobą w tych czasach pieniądz rządzi światem, szkoda że zarząd patrzy przez ten pryzmat, a nie np. przez pryzmat romantycznych bohaterów narodowych, może wtedy dostawałoby się awans nie za przynoszenie kasy, tylko za jakieś płomienne przemowy w duchu narodowo - wyzwoleńczym... piękne, piękne by to było Pracuję tu już kilka lat i nie jest to moja pierwsza praca. Nie jest też idealna, bo jak wszędzie między ludźmi zdarzają się zgrzyty, ale tym co chcą tu pracować polecam! - wcześniej USA, praca w administracji z przerwami na pielgrzymki do medjugorie. // ja akurat nie mam doświadczenia w USA, ale do medjugorie się wybiorę Wśród tych co żyją tą firmą jak własną nie ma żadnej rotacji, najlepsi zostają na lata, ci co się nie sprawdzą na swoim stanowisku albo są toksyczni dla firmy ochodzą. - Kilka toksycznych pracuje od lat. // to prawda, podobnie jak obiboki, ale też widzę że jest ich coraz mniej i są wykrywani przez system. Wypłatę dostaniesz zawsze w terminie, zawsze tyle na ile się umówiłeś, a jak zapi...lasz dla firmy, a w szczególności pozyskujesz dużo nowych klientów to jeszcze dużo zarobisz, atmosfera w pracy jest spoko, firma się od kilkunastu lat stale rozwija. - Mity. // nie, to jest prawda że firma ma coraz lepiej, ale Ty skoro masz takie recepty na wszystko zatrudnij się i kandyduj do zarządu, uleczysz wszystko albo skoro się zwolniłeś i taki jesteś kozak to pochwal się ile już w tym czasie firm założyłeś, rozkręciłeś, pewno wiele...

Cała prawda o CORPORIS

Tych co podpadną - zwalniają (chociaż niektórym nawet dość często dają drugą i nawet trzecią szansę), Tych co nie podpadają - nie zwalniają. Ci co idą odpracować 8 godzin albo są młodzi stażem - zarabiają średnio, Ci co zapi...ją na sukces firmy, myślą o niej 24h na dobę, poświęcają jej swój prywatny czas i przede wszystkim każdego miesiąca pozyskują wielu nowych klientów - zarabiają dobrze jak na warunki powiatowego miasta Bielsko-Biała. Tym co sobie założą konto w tym samym banku co ma spółka (konto darmowe) zawsze wypłacają kasę do 10go Tym co mają konta w innych bankach może 1, 2 razy w roku zdarzy się, że wypłata wpłynie z jednodniowym opóźnieniem. Jednym płacą lepiej, jednym gorzej, ale to jak wszędzie chyba, ale zawsze każdemu płacą zgodnie z tym co miał umówione. Jak się ktoś umówił na wypłatę X zł to chyba się nie dziwi, że nie zarabia X*2 :-) :-) :-) W zarządzie bywają są różni, i grubi i chudzi, i łysi i owłosieni, i piękni i brzydcy, i mądrzy i głupi, i omylni i niomylni, i młodzi i starzy, i młode wilki i starzy wyjadacze , iprzeambicjonowani i skromni, i wyważeni i porywczy... po prostu ludzie!!! Pracuję tu już kilka lat i nie jest to moja pierwsza praca. Nie jest też idealna, bo jak wszędzie między ludźmi zdarzają się zgrzyty, ale tym co chcą tu pracować polecam! Wśród tych co żyją tą firmą jak własną nie ma żadnej rotacji, najlepsi zostają na lata, ci co się nie sprawdzą na swoim stanowisku albo są toksyczni dla firmy ochodzą. Wypłatę dostaniesz zawsze w terminie, zawsze tyle na ile się umówiłeś, a jak zapi...lasz dla firmy, a w szczególności pozyskujesz dużo nowych klientów to jeszcze dużo zarobisz, atmosfera w pracy jest spoko, firma się od kilkunastu lat stale rozwija.

Dominika
@Cała prawda o CORPORIS

Tych co podpadną - zwalniają (chociaż niektórym nawet dość często dają drugą i nawet trzecią szansę), Tych co nie podpadają - nie zwalniają. - Problem polega na tym, że powody rozstania są często wydumane. Zarząd (właściwie jedna osoba :-)) oczekuje posłuszeństwa i służalczości. W firmie wiele lat pracują również obiboki, którzy się nie wychylają. Ci co idą odpracować 8 godzin albo są młodzi stażem - zarabiają średnio, Ci co zapi...ją na sukces firmy, myślą o niej 24h na dobę, poświęcają jej swój prywatny czas i przede wszystkim każdego miesiąca pozyskują wielu nowych klientów - zarabiają dobrze jak na warunki powiatowego miasta Bielsko-Biała. - Poświęcanie prywatnego czasu... Cóż to jest za absurd. Myślenie niewolnika. Zarobki niskie nawet jak na warunki powiatowego miasta Bielsko-Biała. Kierowanie się stażem przy ustalaniu wynagrodzenia, a nie kompetencjami jest zwyczajnie głupie. Tym co sobie założą konto w tym samym banku co ma spółka (konto darmowe) zawsze wypłacają kasę do 10go Tym co mają konta w innych bankach może 1, 2 razy w roku zdarzy się, że wypłata wpłynie z jednodniowym opóźnieniem. - Nie potrafią się zorganizować, żeby ~20 pracownikom przelać wynagrodzenie w terminie. Debatują nad tym, czy pracownikowi dać 67 zł premii, czy może 76 zł. Kabaret. Jednym płacą lepiej, jednym gorzej, ale to jak wszędzie chyba, ale zawsze każdemu płacą zgodnie z tym co miał umówione. Jak się ktoś umówił na wypłatę X zł to chyba się nie dziwi, że nie zarabia X*2 :-) :-) :-) - Zgoda, ale stawki głodowe. :-) :-) :-) - właściciel W zarządzie bywają są różni, i grubi i chudzi, i łysi i owłosieni, i piękni i brzydcy, i mądrzy i głupi, i omylni i niomylni, i młodzi i starzy, i młode wilki i starzy wyjadacze , iprzeambicjonowani i skromni, i wyważeni i porywczy... po prostu ludzie!!! - Zarząd to jedna osoba, która patrzy na drugiego człowieka jedynie przez pryzmat pieniędzy. Pracuję tu już kilka lat i nie jest to moja pierwsza praca. Nie jest też idealna, bo jak wszędzie między ludźmi zdarzają się zgrzyty, ale tym co chcą tu pracować polecam! - wcześniej USA, praca w administracji z przerwami na pielgrzymki do medjugorie. Wśród tych co żyją tą firmą jak własną nie ma żadnej rotacji, najlepsi zostają na lata, ci co się nie sprawdzą na swoim stanowisku albo są toksyczni dla firmy ochodzą. - Kilka toksycznych pracuje od lat. Wypłatę dostaniesz zawsze w terminie, zawsze tyle na ile się umówiłeś, a jak zapi...lasz dla firmy, a w szczególności pozyskujesz dużo nowych klientów to jeszcze dużo zarobisz, atmosfera w pracy jest spoko, firma się od kilkunastu lat stale rozwija. - Mity.

XYZ
@Dominika

Hmmm jakoś nie kojarzę żadnej Dominiki która wcześniej pracowałaby w USA ani innej takiej osoby z podobno takim stażem pracy corpo... Mówisz, że starzy pracownicy nadal tam są, ale ilu ich jest ? 4 ( czyli księgowa, "informatyk", blondi która sama nie wie co tam robi, i MJ) - więc jesteś którymś z nich? Ta firma to pomyłka, Ci ludzie nie powinni prowadzić firmy. Oni tego po prostu nie potrafią. Sądzą że jak mają biegającego po piętrach manipulanta, który udaje kolegę wszystkich to nic więcej nie trzeba robić. To miejsce powinno przestać istnieć

Zostaw merytoryczną opinię o CORPORIS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CORPORIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CORPORIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORPORIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORPORIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CORPORIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORPORIS Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Piastowska 35
    43-300 Bielsko-Biała