Hotel/Restauracja Zielona Weranda

Wieluń

Opinie o Hotel/Restauracja Zielona Weranda

były pracownik 2015-10-26 17:23
nie polecam. Właścicielka nie płaci na czas trzeba się upominać. potrafi mieć kilku miesięczny poślizg z palnościami wynagrodzenia.
niedoszly pracownik 2015-12-03 15:38
Witam i nie polecam jezeli chodzi o prace w tej firmie lipa z wynagrodzeniem wlascicielka sie lansuje i mysli ze zjadla wszystkie rozumy produkty malo zabezieczone ze same moga chodzic po kuchni cytryny maja juz biale futra to chyba na zime juz hahaha personel glodny i malo rozmowny wiadomo z jakiich powodow .czyli syf,kila i mogila z platnoscia jak wyzej ktos opisuje jednym slowem parodia mozna sie posmiac z tej przypadkowej gastronomi.
niezadowolony 2016-06-27 16:15
Nie polecam, masakra.
Szczesliwybylypracownik 2016-09-19 13:06
Warunki pracy tam to jakiś chory żart :/ Nie pozdrawiam naiwnych pracowników co daja sie tak wykorzystywać.
POGROMCA 2016-09-26 20:05
ZNAM OSOBE KTORA PRZEPRACOWALA TAM LEKKO 200 GODZIN/ MIESIĄC A PENSJE BRALA CO NAJMNIEJ SMIESZNĄ CO JEST CO NAJMNIEJ CHORE ;/ . A OSOBISCIE BYŁEM TAM NA WESELU I PRZYZNAM SZCZERZE ŻE LIPA TOTALNA , WRÓCIŁEM GŁODNY DO DOMU , NO ALE LANSIK JEST BO TO PRZECIEŻ ELITARNA "ZIELONA WERANDA" . hEH NAZWA POCHODZI CHYBA OD KOLORU WĘDLIN TAM UŻYWANYCH HEHE.
Weranda to patologia 2016-10-06 16:03
Hotel może ma te 3 gwiazdki chociaz w moim odczuciu nie zasługuje nawet na 1 ale za to w robieniu sobie z pracowników jaj i za te fatalne warunki zatrudnienia z czystym sumieniem przyznam że zasługuje na 5!
żebrak 2016-11-21 11:35
wyzysk pracowników na maxa!!! ludzie robia za marne grosze po 240 godzin w miesiacu lub więcej...pracowałem to wiem a o wypłate trzeba chodzić i się opominac co dzień.żebrać o swoje pieniadze jakby im poniżanie pracowników sprawiało przyjemnosć...nie polecam!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Hotel/Restauracja Zielona Weranda - Wieluń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel/Restauracja Zielona Weranda