DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o.

Opinie o DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o.

anonim 2011-10-14 21:46:13
Pracodawca niestety nie jest godny polecenia.... odradzam i to bardzo..
anonim 2011-11-06 12:26:28
koszmar, stres i pospiech !!!!!!!!
anonim 2011-11-06 16:23:43
wpis dotyczy pracy w firmie czy rozmowy kwalifikacyjnej?
anonim 2011-11-07 19:17:21
anonim - 2011-10-14 21:46:13

Pracodawca niestety nie jest godny polecenia.... odradzam i to bardzo..

właśnie mam propozycję pracy w tej firmie i się waham, czy ktoś mógłby przybliżyć mi jak wygląda tam praca no i dlaczego odradzacie... kurcze teraz nie wiem co myśleć :/ a i podobno często zdarzają się wyjazdy, wiecie może gdzie i na jak długo i ogólnie jak to wygląda Będę wdzięczny za wszelkie info Pozdrawiam
miga 2011-11-17 15:04:43
no właśnie ogólne stwierdzenie odradzam nic nie znaczy, skąd wiadomo czy nie napisała to osoba która stara sie tam o prace i chce tak zniechecic innych, mozw eicej konkretow?! stres i ciezka praca jest wszedzie pytanie jak wynagradza za to pracodawca i czy mozna sie tam rozwijac, po lakonicznych wypowiedziach w ktorych sa ogolniki nikt nie bedzie podejmował decyzji
beban 2011-11-27 17:02:57
Proszę ocenić firmę w skali 0-5 pod względem:

- czas spędzany w pracy (8godz/dzien to 5, 9godz./dzien to 3, 10godz/dzień to 1);
- czytelność zakresu obowiązków i procedur (5 to b.czytelne procedury i obowiązki);
- przewidywalna stabilna, sytuacja w pracy (5 to syt. b.stabilna i przewidywalna);
- konieczność niespodziewanych i niezapowiedzianych służbowych wyjazdów (5 to brak niezapowiedzianych wyjazdów, 4 sporadyczne, itd)
energiosek 2016-04-19 20:29:52
jeśli idziesz na rozmowę, to na pewno będzie sprawdzana twoja znajomość branży energetycznej
Zostaw swoją opinię o DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o.