Chung Hong Electronics Poland

Biskupice Podgórne

Opinie o Chung Hong Electronics Poland

do chin !!! 2012-04-27 14:22
Jeszcze ktoś tam pracuje ?!?!?!

Ludzie szanujcie się !!!

Najgorsza firma o jakiej słyszałem i w jakiej kiedykolwiek pracowałem !
Całkowity brak szacunku do człowieka i jego pracy. Najniższe wynagrodzenia ... niżej się już nie da, ponieważ prawo tego zabrania. Brak jakiejkolwiek perspektywy w tym chińskim zakładzie ... komuna. A z tym swoim 5S, Lean Manufacturing, BHP i tajemnicą zakładową to do chin !!!

Cała ta strefa to żarty z człowieka i gospodarki. Ziemia w dzierżawę, ulgi podatkowe, oszczędzają na pracownikach do stopnia skąpstwa i do tego omijają prawo gospodarcze i jak tylko coś wykombinować dla ograniczenia kosztów.

Najlepiej jeszcze żeby za 1500pln brutto dojeżdżać własnym samochodem, wówczas jest większa dyspozycyjność i można dłużej popracować ... drwiny !!!
pracujący 2012-07-04 12:10
pracuje w tej firmie już trochę czasu nie narzekam. najważniejsze że jest praca. W nowe związki nie do końca wierzę .niepotrzebne zamieszanie
spoza 2012-07-04 12:56
to normalne ze pracodawca tnie koszty, jest kryzys. Tak robi
Reksio 2014-09-29 20:40
zarobki nieciekawe najniższa krajowa. Ciągle kryzysy i zwolnienia ale to nie
jest ciężka produkcja . poza używanymi klapkami po kogoś
śmierdzących skarpetach i oszczędności na ilości jednorazowych rękawiczkach da się troche popracować.
marek ic man 2014-10-23 08:41
kocham tą firme kocham wołoszyna i liderów mam 1400 netto ma reke i żyje jak król......love chung hong and steve jops i robie laski za 50 zł
lambda 2014-11-08 20:01
Zarabiasz najniższa krajowa,pracujesz w soboty za dzień wolny bezplatny# tego to już nikt w tym kraju chyba nie zrozumie...Ukraińcy mają stówe więcej.Transport najgorszy na całej strefie. W piątek mieliśmy wypadek busem na krajowej 35. Odesłany nas bez badań do domu. Pracujemy na umowy zlecenie 2 tygodniowe ale bez składek dobrowolnych na chorobowe, chorować nie wolno bo bezpłatne, praca precyzyjna,monotonna, szybka. Mało pracowników, jedna hala. Cyna w powietrzu po lutowaniu. Brak jakichkolwiek szkolen. Idźcie do lg innotek lepiej...
edzio 2015-03-11 20:24
Najgorszy syf w jakim bylem robisz za da
rmo to zwykli oszusci i zlodzieje
ziomoos 2016-07-25 22:06
Do firmy można dostać się chyba tylko i wyłącznie poprzez agencje pracy, ogromne problemy z uzyskaniem dłuższej umowy o pracę bezpośrednio w firmie. Stawki w firmie do najwyższych również nie należą.

Firma od jakiegoś czasu zatrudnia duże ilości naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, którzy zajmują głównie najgorsze stanowiska za pieniądze za które nikt o zdrowych zmysłach by się nie zgodził pracować.

Pracy na produkcji nie opiszę bo nigdy tam nie pracowałem, ale praca do ciężkich nie należy. Firma większość zamówień ma od LG, a to wiąże się z tym że w okolicach świąt zawsze jest wzrost zamówień i trzeba tylko na ten okres zatrudnić więcej ludzi.

Dla młodych osób mających ambicje polecam stanowiska techniczne (technik utrzymania budynku, technik utrzymania ruchu, naprawiacz płytek). Na początek żeby zdobyć trochę doświadczenia i się czegoś nauczyć praca bardzo dobra. Atmosfera w firmie całkiem dobra. Pracę w firmie mogę polecić ale wyłącznie na stanowiskach technicznych i raczej żeby zdobyć jakieś doświadczenie a potem szukać sobie czegoś lepszego.
Wtyk 2016-08-03 20:26
Chung Hong Electronics Poland gdzie ma dokładnie siedzibę?
Karolina 2017-08-01 10:41
@zioomos jak wynika z aktualnych ofert pracy w Chung Hong Electronics Poland, obecnie w ogólne nie szukają nikogo na produkcje, tylko na opisywane przez Ciebie stanowiska. Na pewno liczy się tutaj zapewnienie o szkoleniach, czy często pracownicy mogą na takie liczyć?
Zostaw swoją opinię o Chung Hong Electronics Poland - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chung Hong Electronics Poland