PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD"

Ełk

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD"

gość 2013-04-07 00:53:16
Radze tą firme Probud omijać szerokim łukiem.Właścicieł nie miły po prostu[usunięte przez admina] i jego żona!!Zarobki minimum 1600 brutto+pseudo premia któtej nie zobaczysz.Wybór należy do was !!!
gosc 2014-05-21 14:52:22
Ta firma to jakas pomylka. Niedosc ze sie miesci w jakims zardzewalym baraku to jeszcz nie ma zadnej infornacji ze sie tam znajduje. Bylem na rozmowie wstepnej , ktora przeprowadzala jakas niemila sepleniaca pani ,kompletny brak kultury, ponizanie. Radze ja omijac!!
gosc 2014-06-15 15:35:34
Naucz sie czytac, co pisze _kompletny brak kultury i hamstwo i ponizanie tu gorowalo.
namiar 2014-11-09 12:26:16
UWAGA WSZYSCY TA FIRMA TO PRZYKRYWKA POD NIELEGALNE INTERESY !! SPRAWA DLA PROKURATURY !!!!
malwina 2016-05-18 08:30:02
@remont szkoda tylko, że z rozwojem nie idzie zwiększanie miejsc pracy bo ostatnio to się nic raczej nie pojawia..
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD" - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD"