Opinie o Pentegy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentegy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pentegy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentegy w Warszawa

Ale mini masz złe dane. Za faktury płacą bardzo szybko. Dzisiaj się rozliczasz i masz akceptacje jutro masz na koncie kasę. Z tego co wiem to z wszystkim tak jest. Problemu z kasą raczej nie mają. Chyba jesteś jakąś konkurencją że gadasz takie głupoty.

Miki

Były prezes IZ, co się udzielał tu na forum uciekł i kręci swoje lody. To chyba najlepiej świadczy o tym co się dzieje w firmie.

intern

To dodam jeszcze to, co wpisalam: Kazdy w firmie wie, jakie nazwiska: zarzadu brak. Tzw. UTOMa wstawili i od razu wyrzucili, jakas kompletna porazka to byla. Zostal gosc o ksywie 'kiszonka', tez nic nie umie, na wylocie. Jest tez jakas pani manager od jednego banku, obrabia wszyskich, a wszyscy tez wiedza, ze ona to wielkie nic i musi wypasc. A i jeszcze jest jakis niby dyrektor od consultingu, a tez na wylocie, bo posmiewisko wsrod podwladnych. Wszyscy w firmie rozsylaja CV na potege, ja tez...

intern

O, skasowali moj wpis... ale podpisuje sie po tym, ze w firmie fatalnie, dwoch wlascicieli walczy, nie ma kto zarzadzac, wszyscy sobie roboty szukaja.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kk

Konkretnie ... nazwiska ?

Mateusz B.

Upadłość nie jest żadną przeszkodą w zmianach w zarządzie, jeżeli już to wpisy w umowie. To który udziałowiec chce zrobić, którego w ... ? ... i kogo wysiudali ?

Maria

@Siwy, czy możliwe jest żebyś tyle wiedział nie będąc w firmie albo nie będąc w relacji z nią? a skoro jesteś w relacji, to czy twoje skrajne poglądy są choć trochę obiektywne? bo wygląda mi na to, że masz jakiś interes w obsmarowywaniu tej firmy, a my tu chcemy prawdziwych informacji, a nie takiego hejtu bez konkretów.

Bobo

O jakiś wpis konkurencji...? A określenie kosmici odnosi się do logo czy kosmicznych technologii? @Siwy, napisz konkretnie jaki był przebieg Twojej rekrutacji albo jak Ci się u nich pracuje, a nie takie smarowanie bez konkretów.

tak pytam

@tamik - 2015-04-16 19:40:16 @to chyba było o mnie? - 2015-09-05 22:54:10 Btw, jakie są widełki dla programisty Java w Pentegy? Jeśli to nie jest tajemnica ;)

to chyba było o mnie?

kk - współpraca b2b oznacza, że w CV podajesz jako główny punkt własną działalność a nie nazwę Klienta. Zastanów się czym jest b2b i nie wypisuj bzdur po internecie. Do Pentegy nie mam zastrzeżeń, normalne pośrednictwo, różnorodne projekty.

nn

uspokoj sie i do zobaczenia

kk

Ludzie wycinają z CV tą firmę, bo to synonim niekompetencji i obciachu.

Tak, to własna działalność. Od dawna nie ma już umów o pracę.

prix

@Analityk/Analityk biznesowy Ciekawe jest to co opisujesz... Stanowiska analityczne są bodajże trzy: młodszy, "zwykły" i doświadczony analityk. Doświadczony (jak sama nazwa wskazuje) nie może być po studiach, bez rzeczonego doświadczenia. Jeżeli byłeś, jak piszesz, overqualified, i kwalifikacje te były rzeczywiście wartościowe, to nie wierzę, żeby nie zaproponowali Ci stanowiska konsultanta lub nawet menadżera. Kto z Tobą rozmawiał BTW?

sciema
@prix

Główna różnica między tymi stanowiskami to raczej widełki płacowe jakie ma kandydat a nie kompetencje jakie posiada. To tak z perspektywy osób pracujących. Jeśli chodzi o ogłoszenia to są na analityka i raczej nigdy nie było wyspecyfikowanie w ogłoszeniach o jakiego chodzi (młodszy,zwykły czy doswiadczony). Faktem jest, że firma szuka osób o niskich oczekiwaniach finansowych i oczekiwania finansowe są kluczowe, jeśli chodzi o wynik rekrutacji. Oczywiście wiedza a raczej umiejętność myślenia są także wymagane, ale jak jesteś naprawdę "łebski" i masz proporcjonalnie wysokie wymagania finansowe to raczej zapomnij. Tak jak ktoś już napisał wcześniej mile widziani są studenci i absolwenci z niskimi oczekiwaniami. I nie ma co ściemniać.

Analityk / Analityk Biznesowy

@ciekawa skoro nie wiesz czym się zajmuje osoba na tym stanowisku to chyba nie jest to miejsce na pozyskanie takiego info. Byłem na rozmowie po aplikacji na ogłoszenie na pracuj pl. Pentegry na to stanowisko szuka studentów albo absolwentów którzy będą pracowali za minimalną stawkę. Jeśli się na to godzisz - aplikuj. Ja mam doświadczenie wiedzę i wyższe oczekiwania płacowe, więc nie zostałem przyjęty. Przyjąłem ciekawszą ofertę w Warszawie. Ważne: ustal swoją stawkę w czasie rozmowy telefonicznej. Ja zmarnowałem czas na dojazd do tej firmy, po czym pan na spotkaniu poinformował mnie że mam za wysokie kwalifikacje i oczekiwania. ODRADZAM.

Kokosz

Praca w tej firmie to wielka pomyłka.

ciekawa

Czym się zajmuje w Pentegy osoba na stanowisku "Analityk / Analityk Biznesowy" i jak wygląda jej praca? Będę wdzięczna gdyby mógł ktoś więcej napisać ponad to co zostało już napisane w ogłoszeniu oraz co napisał @Konsultant.

@bzdryk

Firma spoko. Jak ktoś chce cos osiagnac i potrafi ruszac glowa to ma duze szanse. Nikt mu nie bedzie przeszkadzal w dotarciu celu a to juz duzo. Na wielkie wsparcie nie ma co liczyc, ale wlasnie po to szuka sie pracownikow kreatywnych i samodzielnych. A jak ktos musi byc caly czas prowadzony za raczke a mimo to chce byc nagradzany to sorki, ale tak to chyba tylko jak sie jest synem prezesa... Marudzenie na ciekawosc projektow jest smieszne. Generalnie projekty IT, szczegolnie w bankowosci sa nudne i nie wnosza nic nowatorskiego, ale to nie wina firmy tylko specyfiki sektora i co realizuja instytucje finansowe.

prix

@Marek A możesz rozwinąć? Bo takie "straciłem czas", jest średnio wiarygodne... A może to firma straciła kasę przez rok? :) Oczywiście wierzę, że było tak jak twierdzisz, ale bez większej ilości szczegółów Twój wpis jest zwykłym trolowaniem.

Ta firma to strata czasu. Ja go tam straciłem rok i wystarczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pentegy - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pentegy?

Kandydaci do pracy w Pentegy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pentegy
1.9/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Zajęcza 15
    00-351 Warszawa