"Marlog" działalność gospodarcza

Opinie o "Marlog" działalność gospodarcza

73jacek 2012-08-12 17:15:43
znałem gościa jeszcze z firmy kurierskiej 7 , ego wielkości słonia , ale doświadczenie zerowe , nie wspominając o min samym , bo to malutki prostaczek , uwaga na niego. teraz pracuje na poczcie , bo na nic innego go nie stać
ola72 2013-03-12 08:24:24
jest taki mądry i obrotny , że nawet nie potrafi oznaczyć oddziału , którym "zarządza" , no ale jak się ma takiego przełożonego jakiego ma i zastępcę , jakiego się ma , to sukcesów nie można nawet wróżyć :) nie wspominając o dyrektorze tego całęgo bałaganu :)
kluzk 2013-05-07 16:13:56
no i jak tam się kręci ? jak zwykle ? jak w poprzedniej firmie ? nie dało się ukraść TU , to kradnie się TAM :) matole .
trybuś 2013-06-13 15:44:18
anonim - 2013-06-09 14:30:37

Czy Marlog ma w ogóle jakąś stronę internetową, bo wpisuje w google i wyskakują firmy z zagranicy, a tego nie ma. Pracował ktoś tam w ogóle, bo te komentarz raczej mało mówią. Jeśli tak,to jak to wyglądało?
on tylko wystawia fakturę :):):) reszta sie nie liczy :):):)
systa 2013-09-03 11:36:47
anonim - 2013-08-06 06:23:10

Witajcie !Jak się pracuje w Marlogu?CZy można się bez problemów porozumieć z szefostwem jeśli chodzi o urlopy ???Jaka atmosfera panuje w firmie czy ludzie pomocni dziękuję za poradę
przecież o jednoosobowy betonowy twardy słup :) nawet nie ma o czym pisać :)
Piwczyk 2016-05-20 19:49:43
INTERCARS S.A. ma się chyba dobrze co? Tak wygląda
Zostaw swoją opinię o "Marlog" działalność gospodarcza - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Marlog" działalność gospodarcza