AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania

Gdańsk

Opinie o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania

Były 2014-04-03 11:32:01
Tak,nadal sie kreci ala stawki to ma beznadziejne.
Agnieszka 2015-10-02 18:14:32
Też jestem zainteresowana pracą w AS PPU. Czy nadal prowadzą swoją działalności i czy mają jakieś oferty pracy w Gdańsk? Szukałam o nich po necie ale nic nie. Interesuje mnie płaca, atmosfera i jaką umowę się dostaje na początku? Pytałam też o to mojego dla nauczyciela hiszpańskiego ale nic nie potrafił mi podpowiedzieć na temat tej firmy(usunięte przez administratora)
Pracownik 2016-04-20 20:37:44
Rekrutacja trwa ciągle. Wystarczy porozmawiać z Prezesem Adamem. Aktualnie pracy nie jest zbyt wiele, jednak to tylko chwilowy przestój. Atmosfera pracy jest niczego sobie. Praca, jak sama przez siebie przemawia, trzeba pracować, jak wszędzie. Jeśli wypełniasz swoje obowiązki solidnie i bez zarzutu, to będzie jak najbardziej pozytywnie. Stawka godzinowa to kwestia odpowiedniego dogadania się z Prezesem. Wszystko jest zależne od umiejętności, a nie stażu pracy. Podobnie ma się to do sposobu zatrudnienia. Przeważnie preferuje się umowę zlecenie bądź działalność gospodarczą, ale zdarzają się też umowy o pracę. Nie jest to firma, w której stosuje się mobbing. Nie poganiają, nie stoją nas Tobą, jest bardzo spokojnie. Jestem aktualnym pracownikiem firmy AS.
salomon 2016-09-27 22:25:42
odradzam. przełożeni to jacyś SSMANI... stoją nad tobą i ciągle poganiają.... ta firma zaczyna być coś na podobnie obozu pracy... wszytko rozumiem, terminy itd ale szacunek do człowieka powinien być zachowany... mówię o człowieku który naprawdę chce pracować a nie nabijać godziny.
Zostaw swoją opinię o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania