Ramzes

Mielno

Opinie o Ramzes

gaba 2011-06-07 19:13:02
Możesz coś wiecej powiedzieć o pracy? co było powodem Twojej rezygnacji i dlaczego wyzysk?;) Z góry dziekuję za odpowiedź;)
kelnerka 2013-06-01 18:42:56
moja kumpela pracowała tam 2 miechy, jak odeszła, bo było koszmarnie, koleś nie zapłacił jej ani grosza
a od razu mówi, że płaci na koniec sezonu
porazka, musicie mieszkac nad restauracja w okropnych warunkach,
płacić za mieszkanie w tych okropnych warunkach i za wyzywienie, poracha
Aksamitna 2013-07-24 22:33:57
Atmosfera panuje taka że wrzeszczy na ciebie gruby furiat mający o wszystko pretensje, a jak ci się to nie podoba to na twoje miejsce już czeka stado studentów. Odradzam zarówno pracę w Ramzesie jak i stołowanie się tam.
pierwszy i ostatni raz 2014-05-18 13:29:14
omijajcie tą knajpę z daleka właściciel ma taką metodę , wchodzisz do knajpy właściciel pyta z skąd jesteś, odpowiadasz np.z Warszawy ,to zajebiście odpowiada właściciel moi znajomi z Warszawy piją i jedzą za darmo, wszyscy jedzą piją łącznie z właścicielem i jego kumplami jak imprezka się kończy i chcesz wyjść kończy się wasza znajomość i wysyła cie do kasy żeby za wszystko zapłacić , ja wypiłem dwa piwa a musiałem zapłacić 300 zł za wódkę którą wypił mój "kolega " właściciel , na drugi dzień dowiedziałem się że zrobił tak również moich kumpli tylko ich na 700 zł omijajcie ten lokal z daleka
wawamł 2014-07-11 15:47:43
najgorsze jedzenie jakie w życiu jadłem!!!!!!!!
xxxx 2014-07-13 21:08:38
Najbardziej beznadziejny lokal w jakim pracowalam, jedzenie przechowywane w zlych warunkach.. ogolnie masakra niepolecam :)
juhas 2015-01-17 23:37:35
no i tego typu wiadomość @jola powinnaś wysłać wraz zeswoim CV do samego Ramzesa. Albo może wiecej - powinnaś się z taką prośbą przejść i pofatygować do nich sama. Wydaję mi się , że jak w każdym tego typu miejscu ludzie się rotują, także wyczekuj tylko odpowiedniego momentu i wtedy może się udać ;)
romek 2015-03-19 11:56:18
@juhas a czy Ty jesteś pracownikiem u nich czy skąd wiesz to wszystko? Mam nadzieje, że teraz sa jakieś przyjęcia aktualnie do Ramzesa, bo ja właśnie szukam i zastnawiam się jak to może wyglądac, chodzi mi o konkretny zakres obowiąków tak naprawde i jak to wygląda wszystko. Dajcie znać jak wiecie, pozdrawiam!
minia 2015-04-15 16:00:50
Pracowałam w Ramzesie dwa miesiące szef wyżywa się na wszystkich wyzywa od szmat dziewczyny spanie w okropnych warunkach jedzenie przeterminowane mrożone bardzo długo nie raz brzuch po tym bolał i były skargi od klientów..na koniec dostałam wypłatę 500 zł za dwa miesiące a robiłam po 14 godz...tragedia !!! Nie polecam nikomu
karo 2015-06-23 01:16:45
Ludzie bez przesady ;o Szef jest wymagający bo to jego biznes ale nigdzie nie bedziecie mieli 5 gwiazdek i 5h pracy..
ewuskowe 2015-07-06 14:02:30
NIE POLECAM KOMUKOLWIEK PODJĘCIA PRACY W TYM MIEJSCU, A CO DOPIERO KOSZTOWANIA DAŃ PRZYGOTOWANYCH PRZEZ FIRMĘ ,, RAMZES '' !!!

Ciągłe upokarzanie, krzyki, przekleństwa przy klientach, gdzie takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca ! Tak, to w skrócie o tym co się działo przez 2 dni które podjęłam się na okres próbny w oto tej firmie.
Co innego było mówione na spotkaniu przed podjęciem pracy, a co innego okazało się w rzeczywistości...
Nie dość, że za każdy dzień zakwaterowania pobierana jest oplata w wysokości 10 zł , to jeszcze toaleta płatna dla pracowników jak dla klientów 1 zł (śmieszne, ale prawdziwe - XXI WIEK ). W dodatku to zakwaterowanie to jeden wielki pokój wyglądający jak strych , mający 12 materaców , 2 sznurki na pranie ,stół, 2 półki )
Razem z koleżanką byłyśmy na całym dniu próbnym , a dokładniej 03.07.2014 r. od godz.10 do 2 w nocy ! ( mówiono ,że okres próbny będzie od 10 do 24 ( od około godz.21 szefowa losowo wywołuje kelnerki i każe im się iść kąpać- wszystkie mają po 10 min w łazience !!! )
cytuje słowa szefa : ,, WODA W MIELNIE JEST BARDZO DROGA '' .
Następnie z mokrą głową miałyśmy wracać na salę i obsługiwać klientów... PRZESADA !
Jeszcze tylko tego brakowało, żebym się rozchorowała. .

CO WAŻNE !!!
Pracując w kilku lokalach, jeszcze w żadnym nie spotkałam się z tak żałosnym sposobem mycia naczyń..2 ZLEWY Z DUŻĄ ILOŚCIĄ PŁYNÓW ( słowa szefa : płynów nie żałujemy , bo są tanie ! ) W jednym myjemy a w drugim płuczemy naczynia, po czym idą one na suszarkę , na których to potem kucharze podają jedzenie ( nie raz widziałam jak płyn jeszcze zostawał na szklance , a one już były odnoszone na bar).
A gdzie płukanie naczyń pod zwykłą woda ???????!!!!!

Dzisiaj (4.07.2014 r.) razem z koleżanką postanowiłyśmy zrezygnować, po czym spakowane już do wyjścia ,udałyśmy się po NAPIWKI , które prawidłowo miałyśmy otrzymać.
Co do czego przyszło , szefostwo powiedziało, że nie dostaniemy napiwków(które same zebrałyśmy), gdyż rezygnujemy - KOLEJNE OSZUSTWO Z ICH STRONY !

AAAA TERAZ TROSZKĘ O POJĘCIU ,,KELNERKA'' , BO JAK WIDAĆ, NIE WSZYSCY WIEDZĄ DO CZEGO SŁUŻY ZAWÓD KELNERKA/ KELNER.- a dokładniej mam tu na myśli pracodawców., którzy jak tylko się da, wykorzystywali nas. :)

Co godzinę zmiana kelnerek,żeby wychodziły przed ,,RAMZESA'' i reklamowały lokal ( co do tych ulotek to jeszcze nic takiego, bo co mi szkodziło rozdać kilka ulotek, ale CO LEPSZE ! - Co chwila ganiane byłyśmy na zmywak, żeby pozmywać naczynia ( TCO JUŻ DO KELNERKI CHYBA JEDNAK NIE NALEŻY ! )

Co do obowiązków KELNERKA/KELNERKI, wystarczy sprawdzić na stronie internetowej .

Bardzo dziękuję za te 2 piękne dni ,,okresu próbnego'', podczas których musiałam użerać się z Państwa humorkami i zaleceniami. Pozdrawiam !
świeżak 2015-07-06 14:06:12
sanepid i maja przej....
moze jak zaplaca kare to zmadrzeja !
marty 2015-07-18 01:44:54
zamówiłam carbonarę.jak podniosłam makaron to talerz był do połowy wypełniony olejem.brudna podłoga i śmierdząca płatna toaleta.światło przytłumione i atmosfera speluny z lat 80-tych.NIE POLECAM!!!
luk 2016-05-15 15:15:37
mix, standardowo można zarobić dużo mniej ale konkurencja też nie daje nie wiadomo jak więcej. Słyszałem, że ludzie nie mają za wiele powodów by na nich narzekać
kokardka1010 2017-01-03 22:37:03
PRACOWAŁAM TAM PONAD 2 MIESIĄCE!
Życie do tego zmusilo, nigdy więcej. Mowie to po to, żeby nikt nie zarzucił mi tego, ze wyrazam się o nich źle a mogłam stamtąd "uciec".

Jedzenie mrożone bardzo długo.
Niedojedzone przez gosci sosy do ryb i pizzy z powrotem zalewane do rzadko mytych wiaderek, zamieszane i podawane dalej.
NOCLEG
Płacilam 10 zl za dobe, spalismy na materacach upieprzonych po całości. Okna w tym "garazu" nie były szczelne.
Mogliśmy się kąpać tylko w wyznaczonych godzinach i to juz w trakcie pracy po czym z mokra głową obsługiwać klientów a potem przy sprzątania brudzic się na nowo i rano wracać tak do pracy. Od pory kąpieli nie można juz było wejść do pracowniczej łazienki nawet umyć zębów, wysyłali nas do publicznej toalety.
Szef przy klientach wyklina, wydziera się, obraza pracowników, poniża ich.
Niekiedy jest miły, zabawny ale to tylko pozory, żeby w ogóle nie odstraszyć innych.
Zaplecze to jeden wielki śmietnik..matko nawet pampersy leżały luzem na trawie XD
W łazience pod naszym prysznicem kiedyś odleciała kafelka w ścianie a z dziury wywalily jakieś robale.
Mogła bym tak wymienić jeszcze parę rzeczy.
Miallam Szczęście bo wypłacił i mi tyle ile mogłam się spodziewać niestety niektórzy moi znajomi nie mieli tyle szczęścia.
Na koniec nie chciałam iść rozdawać ulotek na plaże bo miałam pozdzierane stopy i bolalo mnie przy tym jak piasek dostawał się w rany, chciałam rozdawać je na ulicy.
Szef nasz kochany "Maniek" powiedział wtedy ze łaski mu nie robię i jak mi nie pasuje mogę wypier****c się spakowac i spierd***c stad. Zaczol najeżdżać najezdzac na moja matkę i ojca ze mnie nie wychowali i tym podobne. Na koniec nazwał mnie "kurw*".
Oczywiście tez puscilam piękna wiazanke po której gul skoczył mu niewyobrazalbie.

To wszystko napisalamm po to, żeby uprzedzić, odradzic prace tam. :)
kokardka10101 2017-01-03 22:46:37
Zapomnialaam dodać, ze na koniec powiedział, ze mi wypier***i i szedł do mnie z takim zamiarem, to furiat. O dziwo zrezygnował z tego.
Zostaw swoją opinię o Ramzes - Mielno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramzes