Ramzes

Mielno

Opinie o Ramzes

gaba 2011-06-07 19:13:02
Możesz coś wiecej powiedzieć o pracy? co było powodem Twojej rezygnacji i dlaczego wyzysk?;) Z góry dziekuję za odpowiedź;)
kelnerka 2013-06-01 18:42:56
moja kumpela pracowała tam 2 miechy, jak odeszła, bo było koszmarnie, koleś nie zapłacił jej ani grosza
a od razu mówi, że płaci na koniec sezonu
porazka, musicie mieszkac nad restauracja w okropnych warunkach,
płacić za mieszkanie w tych okropnych warunkach i za wyzywienie, poracha
Aksamitna 2013-07-24 22:33:57
Atmosfera panuje taka że wrzeszczy na ciebie gruby furiat mający o wszystko pretensje, a jak ci się to nie podoba to na twoje miejsce już czeka stado studentów. Odradzam zarówno pracę w Ramzesie jak i stołowanie się tam.
pierwszy i ostatni raz 2014-05-18 13:29:14
omijajcie tą knajpę z daleka właściciel ma taką metodę , wchodzisz do knajpy właściciel pyta z skąd jesteś, odpowiadasz np.z Warszawy ,to zajebiście odpowiada właściciel moi znajomi z Warszawy piją i jedzą za darmo, wszyscy jedzą piją łącznie z właścicielem i jego kumplami jak imprezka się kończy i chcesz wyjść kończy się wasza znajomość i wysyła cie do kasy żeby za wszystko zapłacić , ja wypiłem dwa piwa a musiałem zapłacić 300 zł za wódkę którą wypił mój "kolega " właściciel , na drugi dzień dowiedziałem się że zrobił tak również moich kumpli tylko ich na 700 zł omijajcie ten lokal z daleka
wawamł 2014-07-11 15:47:43
najgorsze jedzenie jakie w życiu jadłem!!!!!!!!
xxxx 2014-07-13 21:08:38
Najbardziej beznadziejny lokal w jakim pracowalam, jedzenie przechowywane w zlych warunkach.. ogolnie masakra niepolecam :)
juhas 2015-01-17 23:37:35
no i tego typu wiadomość @jola powinnaś wysłać wraz zeswoim CV do samego Ramzesa. Albo może wiecej - powinnaś się z taką prośbą przejść i pofatygować do nich sama. Wydaję mi się , że jak w każdym tego typu miejscu ludzie się rotują, także wyczekuj tylko odpowiedniego momentu i wtedy może się udać ;)
romek 2015-03-19 11:56:18
@juhas a czy Ty jesteś pracownikiem u nich czy skąd wiesz to wszystko? Mam nadzieje, że teraz sa jakieś przyjęcia aktualnie do Ramzesa, bo ja właśnie szukam i zastnawiam się jak to może wyglądac, chodzi mi o konkretny zakres obowiąków tak naprawde i jak to wygląda wszystko. Dajcie znać jak wiecie, pozdrawiam!
minia 2015-04-15 16:00:50
Pracowałam w Ramzesie dwa miesiące szef wyżywa się na wszystkich wyzywa od szmat dziewczyny spanie w okropnych warunkach jedzenie przeterminowane mrożone bardzo długo nie raz brzuch po tym bolał i były skargi od klientów..na koniec dostałam wypłatę 500 zł za dwa miesiące a robiłam po 14 godz...tragedia !!! Nie polecam nikomu
karo 2015-06-23 01:16:45
Ludzie bez przesady ;o Szef jest wymagający bo to jego biznes ale nigdzie nie bedziecie mieli 5 gwiazdek i 5h pracy..
ewuskowe 2015-07-06 14:02:30
NIE POLECAM KOMUKOLWIEK PODJĘCIA PRACY W TYM MIEJSCU, A CO DOPIERO KOSZTOWANIA DAŃ PRZYGOTOWANYCH PRZEZ FIRMĘ ,, RAMZES '' !!!

Ciągłe upokarzanie, krzyki, przekleństwa przy klientach, gdzie takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca ! Tak, to w skrócie o tym co się działo przez 2 dni które podjęłam się na okres próbny w oto tej firmie.
Co innego było mówione na spotkaniu przed podjęciem pracy, a co innego okazało się w rzeczywistości...
Nie dość, że za każdy dzień zakwaterowania pobierana jest oplata w wysokości 10 zł , to jeszcze toaleta płatna dla pracowników jak dla klientów 1 zł (śmieszne, ale prawdziwe - XXI WIEK ). W dodatku to zakwaterowanie to jeden wielki pokój wyglądający jak strych , mający 12 materaców , 2 sznurki na pranie ,stół, 2 półki )
Razem z koleżanką byłyśmy na całym dniu próbnym , a dokładniej 03.07.2014 r. od godz.10 do 2 w nocy ! ( mówiono ,że okres próbny będzie od 10 do 24 ( od około godz.21 szefowa losowo wywołuje kelnerki i każe im się iść kąpać- wszystkie mają po 10 min w łazience !!! )
cytuje słowa szefa : ,, WODA W MIELNIE JEST BARDZO DROGA '' .
Następnie z mokrą głową miałyśmy wracać na salę i obsługiwać klientów... PRZESADA !
Jeszcze tylko tego brakowało, żebym się rozchorowała. .

CO WAŻNE !!!
Pracując w kilku lokalach, jeszcze w żadnym nie spotkałam się z tak żałosnym sposobem mycia naczyń..2 ZLEWY Z DUŻĄ ILOŚCIĄ PŁYNÓW ( słowa szefa : płynów nie żałujemy , bo są tanie ! ) W jednym myjemy a w drugim płuczemy naczynia, po czym idą one na suszarkę , na których to potem kucharze podają jedzenie ( nie raz widziałam jak płyn jeszcze zostawał na szklance , a one już były odnoszone na bar).
A gdzie płukanie naczyń pod zwykłą woda ???????!!!!!

Dzisiaj (4.07.2014 r.) razem z koleżanką postanowiłyśmy zrezygnować, po czym spakowane już do wyjścia ,udałyśmy się po NAPIWKI , które prawidłowo miałyśmy otrzymać.
Co do czego przyszło , szefostwo powiedziało, że nie dostaniemy napiwków(które same zebrałyśmy), gdyż rezygnujemy - KOLEJNE OSZUSTWO Z ICH STRONY !

AAAA TERAZ TROSZKĘ O POJĘCIU ,,KELNERKA'' , BO JAK WIDAĆ, NIE WSZYSCY WIEDZĄ DO CZEGO SŁUŻY ZAWÓD KELNERKA/ KELNER.- a dokładniej mam tu na myśli pracodawców., którzy jak tylko się da, wykorzystywali nas. :)

Co godzinę zmiana kelnerek,żeby wychodziły przed ,,RAMZESA'' i reklamowały lokal ( co do tych ulotek to jeszcze nic takiego, bo co mi szkodziło rozdać kilka ulotek, ale CO LEPSZE ! - Co chwila ganiane byłyśmy na zmywak, żeby pozmywać naczynia ( TCO JUŻ DO KELNERKI CHYBA JEDNAK NIE NALEŻY ! )

Co do obowiązków KELNERKA/KELNERKI, wystarczy sprawdzić na stronie internetowej .

Bardzo dziękuję za te 2 piękne dni ,,okresu próbnego'', podczas których musiałam użerać się z Państwa humorkami i zaleceniami. Pozdrawiam !
świeżak 2015-07-06 14:06:12
sanepid i maja przej....
moze jak zaplaca kare to zmadrzeja !
marty 2015-07-18 01:44:54
zamówiłam carbonarę.jak podniosłam makaron to talerz był do połowy wypełniony olejem.brudna podłoga i śmierdząca płatna toaleta.światło przytłumione i atmosfera speluny z lat 80-tych.NIE POLECAM!!!
luk 2016-05-15 15:15:37
mix, standardowo można zarobić dużo mniej ale konkurencja też nie daje nie wiadomo jak więcej. Słyszałem, że ludzie nie mają za wiele powodów by na nich narzekać
Zostaw swoją opinię o Ramzes - Mielno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramzes