LT Roofing

Opinie o LT Roofing

anonim 2011-10-14 12:26:01
Ta firma to wielka porażka i fikcja.Same długi wobec kontrahentów i pracowników.Obecnie przeciwko firmie prowadzonych jest kilka postępowań prokuratorskich i sądowych za nie płacenie wynagrodzenia pracownikom.Obecnie firma przekształciła się w LT Roofing Sp.z o.o. [usunięte przez moderatora] pracownicy zostali zwolnieni (bo domagali się zapłaty za pracę) a "prezes" zatrudnia ludzi z pierwszej łapanki i próbuje dalej świadczyć usługi.Trzymajcie się z dala od tej firmy zarówno pracownicy jak i dystrybutorzy materiałów budowlanych,bo nie czeka was tam nic innego jak nie zapłacone faktury.
Tomek 2012-03-04 10:29:41
Ludzie omijajcie z daleka tą "firmę",no chyba że lubicie pracować za darmo.Praca za pseudokasę,której jeszcze nie zobaczycie.Obiecanki cacanki a stawki gorsze niż dla ruskich.Firma niewypłacalna!!!
zabytkowe-obrazy@wp.pl 2013-06-13 13:55:19
witam, moze ma ktos namiar, telefon, aktualna strone internetowa firmy? moze namiar na szefa lub sekretariat? z gory bardzo dziekuje.
makao 2016-04-24 15:36:56
na pewno teraz nie ma rekrutacji, ale jak oststnio szukali sprzedawców to nawet na takim stanowisku wszysyc mieli zapewnionego multisporta no i też karty ubezpieczneiowe jak np. prywatna opieka lelarska, wiec opłaca się bardzo u ncih pracowac z tego co wiem.
Zostaw swoją opinię o LT Roofing - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LT Roofing