hurtownia hydrauliczna Apis

Siedlce

Opinie o hurtownia hydrauliczna Apis

ziomal 2009-09-18 22:48:16
wszystko w jak najleprzym porzadku
jasiu 2014-02-17 23:17:28
100% hydrauliki to tylko reklama brak podstawy towaru i nie słowność obsługi w jaka płaca taka praca ludzie z posredniaka na starz to karierowicze na 6miesiecy a potem nastepny prosze towar jak wszedzie tylko ze drozszy bo reklama kosztuje
klient 2014-04-25 19:28:39
BArdzo duzy i ladnie urzadzony salon , przejrzyste ekspozycje duzy wybór towarow , fajna młoda obsługa .Napewno nie raz jeszcze skorzystam z zakupów u nich i polecam innym budujacym domy
klient 2014-07-11 19:21:09
jest pod ogromnym wrazeniem salonu maja bardzo duzo oferte płytek podłóg kamieni sam u nich robilem zakupy z polecenia znajomego i musze powiedziec ze super pozytyw fajan obsluga mile panie ,fajnie potafia doradzic co wybrac ekspozycje pieknie dopracowane , super ze pomysleli o dzieciak , jest gdzie usiac czego sie napic i wybrac towar moglo by byc tylko wiecej pracowników przynajmniej w sezonie ale poza tym wszystko na 5+ polecam budujacym i wykaczajacym dom
spox 2014-08-26 18:27:00
trochę się tam zmieniło i raczej mogę polecić tą hurtownię.
paola 2014-12-05 15:15:59
Hurtownia jak najbardziej ładna i zrobiona z rozmachem, ale obsługa (może nie cała
)niezbyt miła, zwłaszcza panie od projektów, nie daj
Boże o coś zapytać. A ceny jak na hurtownie dla klienta detalicznego- nie polecam. Płytki które wybraliśmy na Dąbrowskiego były 20 taniej bez żądnej negocjacji.
kaka 2015-02-27 20:51:07
Witam, drogich czytelników.
Chciałam podzielić się informacją na temat robienia zakupów w hurtowni Apis Brzeska.Ogólnie ocena poniżej krytyki.Zacznę od pracowników, nie dbają o klientów, klient sam musi zabiegać o nich żeby doradzili w wyborze towaru.Z paniami od projektu na łazienkę musieliśmy czekać tydzień , żeby spotkać się na umówienie aranżacji projektu łazienki , a kolejne 4dni na realizację co zrobiła i tak beznadziejny projekt, jak zwróciliśmy jej uwagę na to że łazienka nie spełania naszych oczekiwań to z wielką łaską powiedziała, że łazienki projekt robią tylko jeden i nie mają czasu na raelizację kolejnego, gdzie zekałam 1,5h w sklepie na to żeby jeszcze ten projekt omówić bo była tak zajęta, zero profesjonalizmu , zlewanie klienta, gdybym wiedziała,że tak będzie zrezygnowałabym, po mimo tego że zostawiliśmy 13tys, to zero rabatu!!!! na drzwi nam dała 100zł, i tyle!!! Ogólnie nie polecam . Ceny gdy robiliśmy zakupy na płytkach były po 81zł, za tydzień przychodzimy a ona mówi że zdrożały na 87zł!!! w innym sklepie robiłam zakupy za 400zł za płytki do kuchni i dali mi od tego rabat bez niczaego polecam sklep Emchrom, Pani miła i Pan też .
***** 2015-03-11 13:31:52
Skoro ktoś wypisuje tak negatywny komentarz który nie jest prawda powinien być na tyle odważny żeby podać swoje nazwisko do konfrontacji .Skoro Apis jest tak beznadziejny to dlaczego ma tylu klientów którzy wzajemnie się polecają jeden drugiemu ze względu właśnie na mila i profesjonalna obsługę i niebanalne projekty łazienek oraz dostępność towaru , i możliwość negocjacji cen .
Prezes 2016-01-22 10:56:23
Jestem Prezesem w firmie APIS. Bardzo chętnie dowiem się od osób nie zadowolonych w czym jest problem. Bardzo często jestem na salonie i wręcz odwrotnie, słyszę bardzo dużo pochwał na temat profesjonalnej obsługi. Jak trzeba, chętnie się spotkam. Podaję bezpośredni numer telefonu -( usunięte przez administratora )
Joanna 2016-01-29 10:24:46
nie polecam tego salonu ze wzgledu na obsługe. z Panem Prezesem bardzo chetnie sie spotkam w tej sprawie, jesli Pan jest tak chetny do rozmowy i spotkan z niezadowolonymi klientami , mysle ze niedługo przed Pańskim gabinetem zbierze sie kolejka.
Magdalena 2016-02-02 22:29:29
Witam serdecznie. W ubiegłym roku robiłam zakupy w firmie APiS. Osobiście jestem nawet zadowolona. Choć najwięcej czasu i uwago poświęciły mi tylko 2 osoby. Pan który oprowadził mnie po całym salonie,u którego finalnie zamówiłam drzwi do całego domu i Pani które przez 3 dni szukała dla mnie interesujących mnie płytek. Na pochwałę zasługuje punkt projektowy. Choć nie skorzystałam z usługi projektowania to doskonale zdaję sobie sprawę z trudnej roli jaką mają Panie na projektach. Jeśli chodzi o oczekiwanie na samo przygotowanie projektu, to powiem, że mój brat skorzystał z tej usługi i był zadowolony. Pani cierpliwie wprowadzała zmiany a na końcowy efekt warto było czekać. Niektórzy powinni to zrozumieć. Ogólną ocenę wystawiam na 4+ bo zabrakło mi trochę zaangażowania u kliku sprzedawców. Pozdrawiam
Prezes 2016-02-08 14:32:40
Pani Joanno oczekuje zawsze drzwi są szeroko otwarte zapraszam a Pani uwagi będą dla mnie bardzo cenne wejście od strony torów na piętro.Pozdrawiam
darek 2016-05-15 10:10:28
Powiem wam,że sna naprwdę bardzo dobrze wyposażeni jeżeli chodzi o wszelkie akcesoria łazienkowe i hydrauliczne.
Zostaw swoją opinię o hurtownia hydrauliczna Apis - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurtownia hydrauliczna Apis