Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Biała Podlaska

Opinie o Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego

anonim 2010-04-24 15:13:12
jedno wielkie oszustwo domokrazcy jezdza i wciskaja kursu do niczego nie przydatne
anonim 2010-04-28 18:26:40
optimum , unijna szkola europejska, omnibus, unijna szkola ksztalcenia indywidualnego to OSZUSCI, albo organizuja kursy szybkiego czytania w szkolach, albo w domu koszty od 1500 do 2500 za jakies podreczniki to lekka przesada. Jezdza po wsiach i malych miasteczkach i wciskaja kit ludzia ktorzy nie wiedza o co chodzi. Bo jak do ciezkiej cholery mozna sprzedawac podreczniki po 2500 ???? do cholery tyle kosztuje 1 semestr lub 2 semestry na studiach. Moze pochwalicie sie ile ma konsultant u was za znalezienie jelenia bo wiem ze dobrze placicie
gosc 2010-10-26 23:38:22
za pozyskanie frajera placa 350 zl od lebka wiem bo dzis bylem na rozmowie o prace. oszywisce zrezygnowalem. kiedys kupilem sobie ksiazke na temat szybkiego czytania za 35 zl. czytam 2 razy szybciej niz wczesniej. ale zeby za taki kurs placic 2700 to przesada. dziecko samo po 1 ks sie zniecierpliwi i zrezygnuje. a pieniadze sie wydalo na 10 ks. predzej juz polecam prawdziwy kurs w firmie a nie w domu za 500 zl
maverick 2010-12-13 20:42:49
mam pytanie. Czy ktoś z Was miał w ręku ten podręczniki i próbował się z nich uczyć? Nie wydaje mi się
renata 2016-04-21 20:56:28
według mnie to najważniejsza kwestia #kustosz. I to mnie zachęca do tej Szkoły akurat
Zostaw swoją opinię o Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego