Opinie o Sellpro w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sellpro. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sellpro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sellpro w Wrocław

Andzia Nowy wpis

Witam! Czy może mi ktoś powiedzieć na temat firmy sellpro sp. Z O. O. Wrocław mam podpisać umowę o pracę ale po przeczytaniu opinii mam obawy czy nadal jest taki problem kontaktowy z wypłatami

Łucja Nowy wpis

Cześć, wiecie może coś na temat ingerencji inspektoriatu w firmie? Była tu taka opinia o jakimś zgłoszeniu nieprawidłowości i ciekawa jestem na ile była uzasadniona. Czyli co z aktualnymi umowami faktycznie jest ona o pracę czy zlecenie?

Andzia Nowy wpis
@Łucja

Witam! Czy dowiedziałaś się coś więcej na temat firmy sellpro, właśnie czytam informacje i mnie przerażają a mam z nimi podpisać umowę o pracę i nie wiem co mam robić, może pomożesz

Ffffk Nowy wpis

Dzień dobry, nie polecam pracy z tą agencją w H&M w Grodzisk Mazowiecki, ponieważ: 1. Nabierają zbyt dużo ludzi, a potem prawie nie ma zmian. 2. Podpisywana "umowa zlecenia" jest umową o pracę zgodnie z Art.22 kodeksu pracy. 3. W umowie będzie podpis Pani Anastasii W., króra nie ma uprawnień do podpisania tej umowy. Sytuacja była zgłoszona do Inspektoratu Pracy, ale "błędami w umowie" tam nie są zainteresowane. Proszę obchodzić to miejsce stroną.

Maria

Dalej tak ciężko się z nimi kontaktować? A jak ze stawkami, porównywał ktoś z innymi agencjami?

Czy kandydat na stanowisko PROSTE CZYNNOŚCI ROBOTNICZE NA LINII PRODUKCYJNEJ W PRZEMYŚLE w firmie Sellpro ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Magazynier

Nie polecam żadnej pracy załatwianej przez tą "agencje". Nie obchodzą ich zapisy w umowie z których się nie wywiązują, jakakolwiek próba kontaktu z nimi graniczy z cudem. Poszedłem pracować ponieważ zmusiła mnie do tego sytuacja finansowa. Nigdy więcej takiej pracy. Lepiej dla człowieka siedzieć na bezrobociu niż użerać się z tą pseuda agencja

Xxxxx

Kiedy przyjechałam do pracy dowiedziałam ze jestem zwolniona bez żadnych zarzutów w stosunku do mnie. Nie odbierano telefonów, Nie wypłacono mi pieniędzy. „FIRMA” ma problemy z rzetelnością, uczciwością, O regionalnej nie wspomnę !!!!!!!!!!!!!!

@Xxxxx

Ile czasu pracowałaś w tej firmie? W ogóle zapowiadało się coś, że firma planowała jakieś zwolnienia? Przedstaw, proszę dokładnie, jak to wyglądało.

Xxxxxxx
@Marek

Byłam na umowę zlecenie Łącznie 5 dni, żadnych zwolnień nie planowali.Argumentem jedynym który uslyszałam przez telefon to ,że za dużo pracowników a za kilka dni poszukiwali do tego samego miejsca pracownika.

Lidia

Jak wyglądają wasze obowiązki w Sellpro? Napiszcie coś o swojej pracy. Nie zapomnijcie napisać, na jakim stanowisku pracujecie. Pozdrawiam.

Madzia

Dzień dobry nie mogę się dodzwonić do firmy a zależy mi na kontakcie, ponieważ mam ważna sprawę dla mnie a

Natalia

Tylko ten się nie myli i nie popełnia błędów kto nic nie robi. Firma ok i nie mam powodu do narzekania.

bezrobotna

PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!! Nie podawajcie im swoich danych. Ja wypelniłam tylko kwestionariusz, umowy z tą firmą nie zawarłam a mimo to zostałam zgłoszona do ubezpieczenia w zus. Oczywiście żadne kwoty nie są tam przelewane ale figuruje jako pracownik tej firmy. Dowiedzialam sie otym fakcie z zusu gdy zlamalam nogę. Od ddwóch miesięcy przez tą firmę jestem bez środków do życia gdyż zus nie może mi wypłacić chorobowego. Nie mogę się zarejestrować jako osoba bezrobotna bo teoretycznie jestem zatrudniona. W biurze we Wrocławiu nikt nie odbiera telefonów, na maile też nikt nie odpisuje. Poznański oddział zusu też prawie 2 miesiące czeka za odpowiedzią z tej firmy. Udało mi się dodzwonić do biura w Poznaniu ale oni i tak odsyłają do Wrocławia. I tak kółko się zamyka. Dziś znalazłam w necie numer do prezesa firmy p. (usunięte przez administratora) i nawet on mnie zbył twierdząc że nie ma czasu. Nie wiem już co robić. Iść do inspekcji pracy?

Aleksandra
@bezrobotna

Witam czy ma pani numer tam bo też mam taką samą sytuację a nie mogę się dodzwonić nigdzie

paulina
@Aleksandra

Dzie dobry ja też sie dzis dowiedziałam ze oni skladki odprowadzaja dzwoniłam ale tez nikt n ie odbiera ?/

Nie polecam, bo koronawirus i aerodynamika homara.

Nom

Wiesz co, a odzywałeś się do działu kadr tak jak trzeba to załatwić czy o co może chodzić z tą całą wypłatą?

xxx

czekam na pieniądze 3 miesiąc z nadgodzin !,co tydzien zmieniaja zdanie na temat wypłat nadgodzin raz mówili co 2 miesiące a teraz niby co 4 ?!! nawet o tym nie poinformowali,a co do "Konsultantów Personalnych" to po prostu śmieszne albo nie odbierają albo zmieniają sie jak rękawiczki co 2 tygodnie ktoś inny.... tak samo z l4 nawet nie informują kierownika zakładu,że pracownik jest na chorobowym.

bezrobotna

Korekta: pan prezes jednak oddzwonil i obiecał mi pomóc

marka

Czekam na pieniądze juz 2mc. NIkt nie odpisuje na emaile. (odział we wrocławiu) odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja byłam kiedyś kelnerką w knajpie- a zatrudniało mnie sellpro. Ogolnie bez zarzutów. Pieniądze tak jak miały być tak były. Teraz pracuję gdzie indziej na stałe tylko dorabiam robiąc serwisy i jest w porządku.

luli

Ja tam jestem zadowolona z tej firmy, wynagrodzenie zawsze na czas, umowy przychodzą pocztą polską i mailem. Jak dla mnie firma godna polecenia.

Ja pracowałam przez 3 miesiące i dostałam za każdą akcje pieniądze, umowę dostałam o normalnej porze. Może ludzie którzy tam pracują na wyższym stanowisku się zmienili...

pro

Firma Sellpro pomaga swoim klientom w generowaniu zysków, poprzez merchandising usług i dystrybucję. Zatrudniają ponad 500 merchów, chociaż zastanawiam się czy ta liczba jest stała czy na bieżąco się zmienia w zależności od potrzeb. Co więcej nie wiem na jakie umowy są zatrudniani, a przyznam szczerze, że mi zależałoby na jak najlepszej.

Witam dostałam od nich przed chwilą umowę o zlecenie na maila i tak zastanawiam się czy wypełnić czy nie. Jak dla mnie to dziwne jest spisywanie swoich danych i przesyłanie takiego dokumentu o tak o pocztą elektroniczną. Czy z kimś jeszcze umowa była zawiera własnie w ten sposób?

Zostaw merytoryczną opinię o Sellpro - Wrocław

• Jak się pracuje w Sellpro?

Zobacz opinie na temat firmy Sellpro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Sellpro