Sellpro

Wrocław

Opinie o Sellpro

Micke 2010-01-15 14:07:28
Co można powiedziec o Sellpro. Czysta karta. Dobrze i zastanawiajaco....
ann 2013-07-26 12:46:52
Ja miałam podobnie jak melisa. Nie dość że długo dopraszałam się o umowę to jeszcze otrzymałam TYLKO POŁOWĘ pieniędzy.
Pan JV 2014-02-28 22:25:35
Szczerze mówiąc porażka produkty które robią to katastrofa ludzie plują i krytykują za co to za obrzydliwe nie Polecam więcej wstydu niż zarobku
Ela 2014-04-17 19:01:44
Kompletna porażka. Kwestionariusz do wypełnienia dostałam krótko przed północą. O umowę musiałam się prosić, wydzwaniać, dopiero jak zagroziłam, że nie pojawię się w pracy, została mi przesłana. Pracuję 5.dzień Pani nie raczyła jej jeszcze podpisać, nie raczyła się pojawić na miejscu pracy, wbrew swojej deklaracji. Pieniądze też porażka. NIE POLECAM.
poducha 2014-04-29 18:10:44
również nie polecam , pieniędzy po miesiącu nie dostałam i nie można się skontaktować z personelem , który zatrudniał jak dla mnie porażka
kairi 2014-06-23 13:52:10
Poszłam na inwentaryzację i nie wiem czy Pani która do mnie dzwoniła tak bardzo nie ogarnia czy miała mnie gdzieś ale 3 razy dzwoniłam zanim dostałam umowę, na maile nie odpisywali, telefonów nie odbierała, nie rozumiem tego. Ciekawe czy wypłatę dostanę, już na pewno nie bede z nimi współpracować.
natula 2014-07-27 23:56:36
Witam
Nie było przed zleceniem żdanej umowy. Taka pojawiła się po serii maili i telefonów. W umowie jest wzmianka że nie wolno podejmować pracy w okresie 2 miesiące od wygaśnięcia umowy z sellpro. Pieniądze jak do tej pory się nie pojawiły, a minął dobry miesiąc. Telefonów nikt nie odbiera,maili także.odSzczerze odradzam. Trzymajcie się od nich daleko
karolka 2014-10-27 11:32:08
dzwonila do mnie kobieta o prace ze bede pracować przesłała bardzo szybko Kwestionariusz, i miała wysłac umowe do tej pory nie dostałam umowy..to jakis żart i oszustwo nie bede pracowac bez umowy,mówią a nic nie robią,,szkoda na nich czasu
karolka 2014-11-15 11:35:57
dzwonilam pare razy i nikt nie odbiera,,ani nie odpsisują na @
Karolina 2014-11-22 12:36:57
Witam dostałam od nich przed chwilą umowę o zlecenie na maila i tak zastanawiam się czy wypełnić czy nie. Jak dla mnie to dziwne jest spisywanie swoich danych i przesyłanie takiego dokumentu o tak o pocztą elektroniczną. Czy z kimś jeszcze umowa była zawiera własnie w ten sposób?
pro 2015-02-25 04:31:55
Firma Sellpro pomaga swoim klientom w generowaniu zysków, poprzez merchandising usług i dystrybucję. Zatrudniają ponad 500 merchów, chociaż zastanawiam się czy ta liczba jest stała czy na bieżąco się zmienia w zależności od potrzeb. Co więcej nie wiem na jakie umowy są zatrudniani, a przyznam szczerze, że mi zależałoby na jak najlepszej.
Kasia 2015-03-07 19:44:58
Ja pracowałam przez 3 miesiące i dostałam za każdą akcje pieniądze, umowę dostałam o normalnej porze. Może ludzie którzy tam pracują na wyższym stanowisku się zmienili...
luli 2015-03-15 08:00:15
Ja tam jestem zadowolona z tej firmy, wynagrodzenie zawsze na czas, umowy przychodzą pocztą polską i mailem. Jak dla mnie firma godna polecenia.
Anna 2015-06-02 19:14:57
Ja byłam kiedyś kelnerką w knajpie- a zatrudniało mnie sellpro. Ogolnie bez zarzutów. Pieniądze tak jak miały być tak były. Teraz pracuję gdzie indziej na stałe tylko dorabiam robiąc serwisy i jest w porządku.
Paw 2015-07-02 18:42:22
proste rozwiązanie: sprawdzić datę na pieczątce przybitej na kopercie na poczcie- będzie wiadomo czy długo szedł list czy późno wysłali
marka 2015-09-11 19:03:16
Czekam na pieniądze juz 2mc. NIkt nie odpisuje na emaile.
(odział we wrocławiu)

odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bezrobotna 2016-05-31 19:11:04
PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!! Nie podawajcie im swoich danych. Ja wypelniłam tylko kwestionariusz, umowy z tą firmą nie zawarłam a mimo to zostałam zgłoszona do ubezpieczenia w zus. Oczywiście żadne kwoty nie są tam przelewane ale figuruje jako pracownik tej firmy. Dowiedzialam sie otym fakcie z zusu gdy zlamalam nogę. Od ddwóch miesięcy przez tą firmę jestem bez środków do życia gdyż zus nie może mi wypłacić chorobowego. Nie mogę się zarejestrować jako osoba bezrobotna bo teoretycznie jestem zatrudniona. W biurze we Wrocławiu nikt nie odbiera telefonów, na maile też nikt nie odpisuje. Poznański oddział zusu też prawie 2 miesiące czeka za odpowiedzią z tej firmy. Udało mi się dodzwonić do biura w Poznaniu ale oni i tak odsyłają do Wrocławia. I tak kółko się zamyka. Dziś znalazłam w necie numer do prezesa firmy p. (usunięte przez administratora) i nawet on mnie zbył twierdząc że nie ma czasu. Nie wiem już co robić. Iść do inspekcji pracy?
bezrobotna 2016-05-31 19:23:22
Korekta: pan prezes jednak oddzwonil i obiecał mi pomóc
xxx 2016-08-30 19:55:58
czekam na pieniądze 3 miesiąc z nadgodzin !,co tydzien zmieniaja zdanie na temat wypłat nadgodzin raz mówili co 2 miesiące a teraz niby co 4 ?!! nawet o tym nie poinformowali,a co do "Konsultantów Personalnych" to po prostu śmieszne albo nie odbierają albo zmieniają sie jak rękawiczki co 2 tygodnie ktoś inny.... tak samo z l4 nawet nie informują kierownika zakładu,że pracownik jest na chorobowym.
Nom 2016-08-31 12:45:02
Wiesz co, a odzywałeś się do działu kadr tak jak trzeba to załatwić czy o co może chodzić z tą całą wypłatą?
Zostaw swoją opinię o Sellpro - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellpro