Jochnsons Controls

Bieruń

Opinie o Jochnsons Controls

anonim 2011-10-13 21:39:15
Sama firme naprawde polecam ,firma uczciwa, solidna,rownoczesnie wymagajaca dba o pracownika,mozna w miare troche grosza zarobic, mozna ,nabyc doswiadczenia ,praktyki tylko dlatego warto byc i pracowac w tej firmie tylko niestety jesli nie spelnisz dodatkowych warunkow badz psychicznie przygotowany na to ze bedziesz musial firme opuscic 1. pochodzenie = preferowane SLASKIE 2.narodowosc SLASKA 3 mowa godka SLUNSKA 4 jesli jestes gorolem nie przyznawaj sie do tego i zacznij sie uczyc jezykow obcych wskazany godka slunsko 5. miejsce zamieszkania = wskazane kobior,bojszowy,bierun tychy os A,C idealnie Os B ul,Budowlanych 6,jesli to sa ledziny holdynow czeka cie dluga kariera w firmie 7 nie zapomnij wchodzic do tylka liderom Jesli spelnisz powyzsze warunki badz pewny ze czeka cie dluga kariera w firmie chocbys niczego przed tym nie robil i niczego nie umial przykro mi ze nie bylem w stanie sprostac powyzszym dodatkowym warunkom ,bo do tej pory nie wiem dlaczego zostalem zwolniony Przykro mi ze doswiadczenie,praktyke jaka wynioslem wykorzystuje w BMW W NIEMCZECH z duzym powodzeniem TEKST TEN W SZCZEGOLNOSCI DEDYKUJE DYREKCJI JOCHNSONS CONTROLS TYCHY BY DLA DOBRA ZAKLADU ZAJELA SIE LUDZMI KTORA DALSZA PRACE UZALEZNIAJA OD SPELNIENIA DODATKOWYCH WARUNKOW
Zostaw swoją opinię o Jochnsons Controls - Bieruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jochnsons Controls