Opinie o Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. w Wrocław

Papaj9000

Pracowałam na rejestracji i trzeba bardzo uważać co się komu mówi, dwulicowość, sztuczny uśmiech i obgadywanie. Jak powiedziałam, że leczę się na depresję to mnie wyśmiano, że jaka depresja każdy ma teraz depresję co ja wydziwiam. Nie wolno ufać kierowniczce rejestracji A.T. Ta osoba wprowadza niepotrzebny stres, haos i kwaśną atmosferę. Na wszystko musi być notatka służbowa, potrafi wydzwaniać do pracowników po skończonej ich pracy lub na wolnym. Odradzam pracę tutaj. Jak dowiedzieli się, że odchodzę to pani z HR tylko zapytała "kiedy Pani składa wypowiedzenie?" Firma z roku na rok stawała się coraz gorsza. Uwagi i prośby były blokowane przez A.T i nie przekazywane dalej.

@Degusta

Takie wpisy powinny być usuwane przez Administratora. Taki wpis to już hejt internetowy i podlega ściganiu przez prawo. Jak można wypisywać o drugim człowieku...

hami24

Przez kilka lat zlikwidowano i ograniczono wszystkie dodatkowe korzyści, które mieli pracownicy. Ograniczono (nagrody jubileuszowe, zniżki rodzin, dodatki socjalne), zlikwidowano (premie, bezpłatny parking, dodatki na dzieci). Nic dziwnego, że dużo ludzi szuka sobie nowego miejsca pracy.

Rozwiązania umów po stronie pracodawcy to rzadkość w DCM DOLMED. Wiążąc się z pracownikiem chcemy by była to długotrwała współpraca.

Beti

Dzień dobry, chciałam się dowiedzieć jak w Dolmedzie dbają o pracownika, tzn. o jego utrzymanie na stanowisku i taki ogólnie pojęty wellbeing? Są ciekawe benefity, czy standard?

@Niewolnica2137

Benefity pozapłacowe obsługiwane są głównie na platformie MyBenefit na której pracownik może skorzystać z szerokiej gamy produktów, np. zarezerwować pobyt w Polsce ale i za granicą, zakupić kolonię dla dziecka, kupić bilet do kina, teatru, na koncert, na wystawę , do parków rozrywki, można zakupić dostęp do audiobooków, można skorzystać z karty Multisport i wiele innych. Dodatkowymi benefitami są zniżki dla pracownika i członków rodziny na usługi medyczne oferowane przez Centrum, udział w promocjach na usługi np. bezpłatna opieka stomatologiczna do 31.12. Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

Mańka Nowy wpis

Witam, interesują mnie zarobki diagnosty. W ogłoszeniu na stronie piszą, że to zatrudnienie na umowę o pracę na zmiany oraz w pracujące weekendy. W jaki sposób są one liczone?

Pracodawca Nowy wpis
@Mańka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Odpowiadając na pytanie zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę z ustaloną indywidualnie stawką wynagrodzenia zasadniczego. Diagności pracuję przez większość miesiąca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od rana. Co kilka tygodni wypada zmiana popołudniowa oraz pracująca sobota. W zamian za prace w sobotę pracownik odbiera dzień wolny w tygodniu. Zapraszam do przesłania swojego CV na adres rekrutacja@dolmed.pl

Witam, jest teraz dostępna oferta dla pielęgniarek na dwie lokalizacje. po przeczytaniu jej treści moja uwagę zwróciła wzmianka o tym, że prawo jazdy kat B jest mile widziane. czy to wpływa w ogóle na wybór kandydatki? I dodatkowo jeśli okazałoby się, że kandydatka go nie posiada to centrum pomaga w jego wyrobieniu?

JaNa Nowy wpis

To logiczne że chcą pielegniarki z prawem jazdy, przecież jakoś musi ona dojechać na wizytę domową. Znam sposób takiej pracy zwykle wizyt domowych jest kilka więc komunikacją miejską się tego nie ogarnie już nie mówiąc o placówkach poza miastem.

hami24

@hami24

a krok po kroku jak to szło z tym odbieraniem tych dodatków o których wspominasz? i przede wszystkim jakie przyczyny i perspektywa strategiczna? nie zwiększało to poziomu rotacji? firmie ona nie przeszkadza?

@hami24

To prawda. W porównaniu z tym co zakład oferował gdy się zatrudniłam, a tym co teraz zmiana jest ogromna. Zgodzę się że wszystkim co piszesz z resztą widać to po wypowiedzeniach starych pracowników, jakie są w firmie w ostatnim czasie..

DżoDżony
@Ania

Jakie EVP oferuje Dolmed?

@hami24

Dodatki do pensji w postaci drobnych składników (np. wysługa, premia itp.) zostały doliczone do wynagrodzenia zasadniczego i wypłacane są w jednej wyższej o dodatki kwocie. Nagrody jubileuszowe cały czas funkcjonuję nikt ich nie zlikwidował. Programy socjalne realizowane są poprzez ZFŚS i obejmują pracownika oraz jego rodzinę. Pracownicy oraz członkowie ich rodzin mogą korzystać ze zniżek na usługi medyczne oferowane przez centrum. Pracodawca nie odebrał dodatków tylko inaczej je realizuje.

@Pracodawca

A jak wyglądają nagrody jubileuszowe? Jest to nagroda pieniężna? Są jakieś specjalne warunki jej uzyskania?

Nagroda jubileuszowa jest nagrodą pieniężną wypłacaną za staż pracy. Warunki uzyskania opisane są w regulaminie pracy pracodawcy.

Basia
@Pracodawca

Jakie jeszcze warunki odnoszące się do nagród przysługującym pracownikom mogą być zamieszczone we wspomnianym regulaminie? Kiedy można w zasadzie uzyskać już do niego dostęp? Dopiero przed samym podpisaniem umowy czy dopiero później?

@Basia

Regulamin pracy jest wewnętrznym dokumentem pracodawcy i maja do niego dostęp pracownicy zatrudnieni w firmie.

@Pracodawca

Czy osoby zatrudnione na okresie próbnym również pod to już podlegają? Wcześniej o nim wspominano. Zastanawiam się także czy na wszystkich stanowiskach on występuje i to w tej samej perspektywie czasowej?

Regulamin pracy dotyczy wszystkich zatrudnionych na umowę o prace (bez względu na rodzaj umowy: próbny, określony lub nieokreślony) pracowników od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Mami
@hami24

A powiedz mi proszę gdzie są takie miejsca w których się ma jubileuszówki? No tak to myślą osoby nie znające obecnego rynku pracy

@Pracodawca

Czy istnieje szansa by od razu po okresie próbnym zatrudnić się na umowie na czas nieokreślony? wcześniej ktoś wspominał o tej na rok, ciekawi mnie czy można ją pominąć?

Przyjętą w DOLMED zasadą zatrudniania jest ciąg umów: na okres próbny, potem na rok i następna może ale nie musi być na czas nieokreślony.

@Pracodawca

Co w przypadku jeśli nie zostanie taka umowa podpisana na czas nieokreślony? raczej dziękuje się komuś za współpracę? Jestem zainteresowana zatrudnieniem jako pielęgniarka i zastanawiam się z jakich przyczyn umowa może zostać najczęściej rozwiązana. Czy to się w ogóle zdarza?

Pracodawca Nowy wpis

Papaj9000

@Papaj9000

Pracowałam w Dolmed w rejestracji prawie 20 lat i nigdy nie słyszałam większego steku bzdur. Patrząc z perspektywy lat to ostatnie 3 lata, jak się zmieniła Zarząd spółki, zaczęły przynosić super zmiany w rejestracji. Wreszcie zaczęła być zauważana nasza praca, miałyśmy regularne szkolenia między innymi prowadzone przez szefową rejestracja AT. Dziewczyna jest zaangażowana, pomocna, jak trzeba to siada na stanowisku i pomaga rejestrować pacjentów jak są braki kadrowe. Ja już nie pracuję bo jestem na emeryturze ale nie dam złego słowa powiedzieć na zespół. Trzeba pamiętać ze zespół tworzą ludzie w nim pracujący i chyba ze swoim podejściem się do niego nie nadawałaś. Może lepiej że już tam nie pracujesz. Co do Pań w HR nie znam milszych i pro pracowniczych osób. Zawsze pomocne i jak trzeba to wysłuchają.

@Monika

Dziękujemy za ten głos w sprawie. Fajnie jest wiedzieć że ktoś widzi starania pracodawcy.

Degusta
@Papaj9000

To prawda! Szefowa rejestracji to lubi (usunięte przez administratora) uprawiać to chyba przez to że faceta nie może sobie znaleźć wiecznie. Może wkoncu się ktoś nią zainteresuje

@Degusta

Rejestratorka Medyczna

Było naprawdę miło i fachowo zarówno na samej rozmowie jak i przed nią. Pierwszy raz spotkałam się z wysłaniem SMS potwierdzającego spotkanie i miła atmosferą na rozmowie.

Uzyskałam odpowiedz na wszystkie moje pytania i jeszcze więcej

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Witam, czy jest tu może ktoś kto zatrudniał się jako asystentka stomatologiczna? Z informacji na stronie wiem, że wystawiona jest taka oferta. czy można prosić o opinię dotycząca zatrudnienia? dodatkowo wpisane są trzy formy umowy. Czy od samego początku możliwa będzie ta o pracę?

Czy w Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Na recepcji nie można pracować na cały etat? mam przed sobą ofertę akurat na pół i dlatego się nad tym zastanawiam. Ciekawi mnie także forma umowy, akurat wpisane jest zlecenie lub kontrakt. czy mimo wszystko można przejść później na te o prace?

Można. Najpierw dają umowę próbna 3 miesiące, później na rok, a następnie na czas nieokreślony. Chyba że teraz szukają tylko na zlecenie...

A po umowie próbnej jest jakiś wzrost wynagrodzenia czy stawka pozostaje bez zmian? W innej opinii przeczytałam, że ostatnie 3 lata przyniosły sporo pozytywnych zmian w rejestracji i wspomniane były regularne szkolenia. Co to za szkolenia, czego dokładnie dotyczą? Czy zdarzają się też jakieś zewnętrzne?

Wynagrodzenie po okresie próbnym ulega zmianie. Szkolenia dla rejestracji to szkolenia zewnętrzne np. dotyczące postępowania z trudnym pacjentem, ale i szkolenia wewnętrzne rozwojowe, produktowe itp.

No właśnie jeśli już o szukaniu tylko na zlecenie była mowa to masażysta tylko na taką formę umowy ma szansę? chce się upewnić, ponieważ taka oferta m się wyświetliła z takim oznaczeniem na część etatu. nie ma możliwości by przyjść na cały? I to na umowie o prace? czy ktoś już to może konsultował?

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. nie posiada rehabilitacji i w związku z tym nie wystawiło ogłoszenia o poszukiwaniu masażysty. Jeżeli takie ogłoszenie się ukazało to oznacza że ktoś się podszywa pod naszą firmę. Proszę o przesłanie treści ogłoszenia na adres: rekrutacja@dolmed.pl

Jenny

Dzień dobry, Czy osoba transpłciowa ma szansę na pracę w Dolmedzie? Jaka panuje atmosfera pracy i czy pracownicy są otwarci i tolerancyjni?

@Jenny

Zalezy od człowieka. Generalnie na poziomie zawodowym wszystko jest ok. W dolmed pracuje kilka osob lgbt, ale nie wiem czy reszta pracowników jest tego świadoma.

@Niewolnica2137

Czyli jakie są tutaj relacje miedzy ludźmi? Nie ma żadnej integracji ani niczego w ten deseń skoro nikt jeszcze do końca się nie interesował? czysto formalnie to wygląda?

Beti

Su123
@Beti

Standardy to może mają ci co dostali pracę po znajomości, donoszą i podlizują się.

Karolajna
@Su123

Praca załatwiona po znajomości to nic złego. Miałam wiele takich prac w swoim życiu, jestem wdzięczna swoim znajomym za każde wsparcie. Natomiast charaktery i zachowania niektórych osób już to osobna sprawa i uważam, że jak ktoś wprowadza niezdrową atmosferę, czy toxic - to wymaga pracy nad sobą z jakimś coachem z prawdziwego zdarzenia...

Ula
@Beti

Benefity są dostępne na platformie do której maja dostęp pracownicy. Pracodawca raz w roku zasila konta na platformie i można korzystać w czego się chce, np. bilety do kina, teatru, na koncert, wejściówki do muzeum, parków rozrywki, rezerwacje pobytów w kraju i za granicą, bony do sklepów i wiele innych. Dodatkowo bezpłatny parking.

Potencjalny pracownik
@Ula

Takie przyjemności powinna pokryć pensja, a nie punkty na platformie ???? a jakie są udogodnienia dla pracowników? Bezpłatny parking to benefit? Istnieją gdzieś firmy, które pobieraja opłatę od pracowników za parkowanie swoich samochodów, to jak maja dojeżdżać do pracy?

Dialog
@Potencjalny pracownik

Bezplatny parking jako benefit, dobre :D

Buba
@Dialog

Śmiejmy się śmiejmy a pan prezes jeszcze wpadnie na pomysł płatnego parkingu dla pracowników :D nie no dolmed jeżeli chodzi o benefity to dno. Pranking? Śmiech na sali. Program my benefit? Niby fajne tylko kadry zrobiły sobie blokadę na większość sklepów i możesz co najwyżej kupić sobie kredki w empiku albo pampersy w smyku. Już lepiej jakby dali kasę do ręki w postaci premii. Ciekawe czy w tym roku będzie jakąkolwiek na święta.

Ed
@Beti

Benefity to jakiś rzucony ochłap. Zarabiasz poniżej średniej krajowej a dostaniesz raptem 550 zł na cały rok

MarianoSoprano
@Beti

Wiesz... nie oczekuj od tej firmy dbania o pracowników :DD Ktoś tu już pisał rok temu czas się w dolmedzie zatrzymał, w sumie bez zmian nadal... brakuje osoby od employer brandingu w HR, moze kiedyś si to zmieni, czekamy co przyniesie nowy rok

kola
@Buba

I po co było krakać, zaraz parking będzie płatny

Buba
@kola

Parking płatny i dzieci pracowników nie mają zniżek. (usunięte przez administratora)

@Beti

Nie dbają i benefity obcinają. Jedynie są zniżki do lekarzy i na badania ale tez nie wszystkie i dofinansowanie raz w roku do programu My Benefit w przedziale od 1000 do 1500 pln w postaci pkt do wydania na określone z góry rzeczy.

@Niewolnica2137

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. dla pracy jako Informatyk są dla was satysfakcjonujące?

Natalka

No i teraz człowiek się będzie zastanawiał nad zagadka związana z przepływem informacji w centrum. Na stronie mimo wszystko w sekcji z administracja widnieje oferta dla rejestratorki. Jakie macie aktualne spostrzeżenia co do pracy na tym stanowisku? warto byłoby się zgłosić? Jakiej atmosfery można oczekiwać?

@Natalka

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób chętnych do pracy jako Rejestratorka/Rejestrator medyczny. Jesteśmy dużą placówka dlatego osoba pracująca w rejestracji musi posiadać zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy. Szkolenie nowego pracownika trwa ok 3 miesięcy w czasie tym nowa osoba ma przydzielonego pracownika odpowiadającego za wdrożenie, pomagającego w pracy, udzielającego informacji. Po okresie intensywnego szkolenia do dyspozycji pozostaje cały zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

@Pracodawca

Ta jedna osoba przydzielona do szkolenia to w tym przypadku także ktoś z rejestracji? Co z ewentualnym nadrabianiem powierzonych jej poprzednich obowiązków ? dzielone są na zespól i to nie wpływa na wynagrodzenie? Jeśli już o nim mowa to czy na okresie próbnym jest ono niższe niż to standardowe?

@Pracodawca

Czy jest to takie typowe szkolenie w praktyce? Czyli nowy pracownik wykonuje już obowiązki tylko pod okiem tego przydzielonego pracownika? Czy poza tym trzeba przejść jakieś inne ewentualne szkolenia zewnętrzne?

Chętny do pracy

Czy ktoś powie jaka atmosfera panuje pomiędzy pracownikami? Czy działy współpracują ze sobą, czy jest ciężko w tej kwestii? Pracował*m kiedyś w toksycznym środowisku i nie chce powtórki, a czytajac niektóre opinie tutaj mam lekko mieszane uczucia.

@Chętny do pracy

To zależy. W większości wypadków jest ok, ale często robią z igły widły i z banalnej rzeczy robią straszną aferę.

@Niewolnica2137

No i co w zasadzie dzieje się w takich sytuacjach? I czy zdarzają się jednak przyczyny mniej błahe niż to ujmujesz? Do kogo wtedy można pójść z jakimkolwiek problemem? Chyba, że pracownicy musza wszystko zawsze miedzy sobą rozwiazywac?

Są rzeczy trudne przez które ląujesz na dywaniku u dyrekcji, a są i mniej ważne które kończą się upomnieniem kierownika. Jeżeli chodzi o współpracę to nie wiem jak jest we wszystkich działach, ale wiem że jeden z działów może kontaktować się z innym tylko poprzez wybrane osoby. Nie będę pisać jakie to dzialy, ale kto przeczyta ten będzie wiedział. Pozdrawiam :-)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.?

S4Gumi

Tutaj czas się zatrzymał :D Wprowadzanie nowego pracownika na stanowisko... bez komentarza... Przydałby się ktoś od employer brandingu/buildingu. Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Zadać pytanie komuś, kto już tutaj długo pracuje jest odbierane jako jakieś faux pas - zatem jak poznać firmę, kiedy nie masz dobrego intoduction?

@S4Gumi

A to słabo akurat jeśli człowiek po prostu chciałby się dowiedzieć co i jak, tak nie jest łatwiej, żeby potem nikt błędów nie robił? I nie rozumiem czemu zadanie pytania miałoby zostać w taki sposób odebrane, skąd się to bierze?

Op.Tw.
@Krystyna

Dobre pytanie, skąd taka mentalność w ludziach…

@Op.Tw.

No na to akurat nie potrafię udzielić odpowiedzi. Ewentualnie może akurat ktoś miał gorszy tydzień czy coś? Bo teraz już sama nie wiem, pracownicy tu ze sobą w ogóle rozmawiają czy to z nowymi tylko problem jest?

Op.Tw
@Krystyna

Nawet jeśli ktoś pracuje dłużej, to doświadcza fałszywości, obgadywania i nieraz braku chęci pomocy. Sa miłe i pomocne osoby, ale można je na palcach jednej ręki policzyć.

@S4Gumi

Nie wiem dlaczego wypisujesz takie bzdury. Niedawno zatrudniłam się w DOLMED i wprowadzenie do obowiązków wygląda super. Przez cały okres próbny miałam przyporządkowaną osobę która była odpowiedzialna za moje wdrożenie. Mogłam jej zadać tyle pytań ile wymyśliłam. Zawsze służyła pomocą. Teraz już jestem po okresie próbnym i pracuję bardziej samodzielnie ale nigdy nie mam problemów z tym by uzyskać odpowiedz od współpracowników lub szefów, czy poszukać jej samodzielnie w bazie wiedzy którą firma udostępnia.

Op.Tw
@Monika

W jakim zespole panuje taka dobra atmosfera? Chętnie się przenisoe

@Op.Tw

Tak dla jasności, bo nie wiem czy to między wierszami nie padło przypadkiem... Ale który to ten Twój zespół by był? I faktycznie tak w nim jest jak przytaczasz wyżej? Z jakiego powodu...? Nie próbowano czegoś z tym zrobić?

kala83

Niestety, można trafić tutaj na dwulicowych ludzi. Niby się uśmiechają i są mili, a za plecami zaraz Cię obgadują. Zamiast tworzyć zgrany zespół to ludzie na siebie donoszą nawzajem. Niestety przełożona działu rejestracji jeszcze to pochwala i zachęca do tego. Cieszę się, że odeszłam z tej firmy. Dodam, iż problemy pracowników są na ostatnim miejscu. Nieraz można było usłyszeć, że jest to mniej ważna sprawa, a ta „ ważniejsza” to np. Rozwiązywanie testu osobowości …

@kala83

A jak niby ona zachęca ludzi do tego całego donosicielstwa? I te testy osobowości to po co? ;p Serio każdy robił?

Karolajna
@kala83

Co to testy osobowości i po co są potrzebne na rejestrację? :D

@Krystyna

Testy osobowości były częścią cyklu szkoleń poświęconych pracy zespołowej. Stanowiły element pt. poznajmy się z innej strony i miały na celu pokazanie że nawet różne typy osobowości mają wspólne cechy i mogą się miedzy sobą dogadać. Testy był wstępem do kolejnego cyklu szkoleń związanego z komunikacją z pacjentem. Nie są standardowym narzędziem które wykorzystujemy na codzień i na wszystkich pracownikach.

Pomogły fest..

addddd

Chyba poszukują informatyka, ile można tam zarobić?

@addddd

chyba? to skąd takie info? jak masz ogłoszenie to napiszesz jakie warunki tam wypisali? ciekawe czy stawkę się negocjuje czy sztywno dają

Kamila
@addddd

Sama jestem ciekkawa. Dasz znać jak się czegoś dowiesz. Nie mogę znaleźć ogłoszenia. Wiesz jakie są wymogi na tym stanowisku?

Srednio

Dosyć słaby employer building, niby placówka dąży ku nowoczesności, ale Hmm…

Dialog
@Srednio

Niestety również odczułem takie wrażenie brak powiewu świeżości w tej firmie. Daje znać dla przyszłych kandydatów - nie jest to pracodawca, który odpowiada na potrzeby młodego pokolenia.

@Dialog

A można dopytać o szczegóły odnośnie tego kontekstu? Czyli w rzeczywistości jak te warunki, które tu omawiacie wyglądają a jak w teorii mogłyby?

Potencjalny pracownik

Jakie są etapy rekrutacji na poszczególne stanowiska? Ile średnio trwa taka rekrutacja? Chodzi o stanowisko biurowe, widział*m ofertę do marketingu na pracuj pl, jakie są kluczowe wymagania? Czy w razie konieczności, pracodawca pozwala na pracę zdalną, np. jak trzeba cos załatwić na mieście któregoś dnia... Czy to nie wchodzi w ogóle w grę?

G8Five
@Potencjalny pracownik

Witam, Kiedyś aplikowalem na to stanowisko. Nie można było wtedy pracować zdalnie, Nie do końca rozumiem dlaczego…. Ale generalnie odniosłem wrażenie, ze to mało postepowa firma…. Pani była miła na rozmowie i próbowała uśmiechem przykryć braki…zostawiam informacje dla poszukujących, pozostawiam…

Poszukiwano osoby na stanowisko Informatyk. Czy ktoś był w firmie Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 3900 ?

Byłem na rozmowie i kwota o której piszesz jest osiągalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.