MAD MOBIL

Rybnik

Opinie o MAD MOBIL

Zbyszek 2014-05-29 19:12
Witam serdecznie, nie polecam. Właściciel Oszek jest b nie miły, owszem z początku może i tak ale później ma już nas gdzieś. Bardzo arogancki, po prostu nie przyjemny. Potwierdziły się opinie mojego znajomego.
Dziękuję pozdrawiam.
Jan 2014-12-06 17:05
Miła atmosfera, ludzie sympatyczni, serdeczne pozdrowienia dla p. Marioli.
Sprycio 2016-05-08 11:34
Poczekaj i popracuj dłużej. W firmie jest bardzo duża rotacja... Wszystkie osoby które znam a było ich sporo w przeciągu 4 lat, które się zwolniły ZAWSZE negatywnie wypowiadali się o podejściu 3ch aroganckich panów do swoich pracowników. Brak słów... Rotacja jest w większości tego typu firm ale w tej firmie przerasta wszelkie granice. Nie polecam.
Czesław 2017-01-12 09:32
Pracowałem kilka lat w tej firmie i nie zgodzę się z powyższymi opiniami znam sporo osób które pracują w tej firmie kilkanaście lat i są zadowolone z pracy w dalszym ciągu jesteśmy w kontakcie. Sam też pracowałbym dalej ale tak się życie poukładało że musiałem się przeprowadzić kilkaset km dalej.
Zostaw swoją opinię o MAD MOBIL - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAD MOBIL