EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

Opinie o EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o Naszej Firmie. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Liczymy się z Państwa zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz. Jesteśmy ciekawi, co na temat współpracy z nami sądzą nasi Pracownicy - obecni oraz Ci, którzy z nami już nie pracują.
Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem zajmującą się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych, świadczeniem usług na rynku bazy noclegowej w Zabrzu, Katowicach, Wrocławiu, Międzyzdrojach, wynajmem maszyn budowlanych, hal przemysłowych w Zabrzu i Międzyzdrojach oraz placy logistycznych.

Od 20 lat budujemy przyjazna firmę dla kontrahentów, klientów,
wykonawców, pracowników. Budujemy, projektujemy, konstruujemy, wykonujemy.

Wszystkie efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania są widoczne w każdym regionie Polski. W dalszym ciągu pracujemy nad ulepszeniem i poprawieniem komunikacji i logistyki w codziennej pracy.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą na każdej płaszczyźnie.

Obecnie realizujemy zadania o różnym stopniu trudności i zaangażowania na terenie całego Kraju. Są to Meble Agata we Wrocławiu, Meble Agata w Słupsku, Meble Agata w Białej Podlaskiej, rozbiórka starego i budowa nowego dworca PKP w Raciborzu. W przygotowaniu są już realizacje kolejnych inwestycji.

Za dotychczasowy udział w rozwoju naszej firmy dziękujemy wszystkim  zaangażowanym w ten proces, patrząc pozytywnie w przyszłość i z nadziejami na łamanie barier finansowo - wykonawczych.

Dziękujemy za każdy komentarz, ponieważ jest cenną wskazówką, co powinniśmy poprawić, na co zwrócić uwagę, aby doskonalić standardy w naszej organizacji. Każde słowo konstruktywnej krytyki zwiększa naszą motywację do działania i poprawy. Pochwały i słowa uznania to miłe potwierdzenie tego, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

Pozdrawiamy
Zespół Em-Bud Studio 2000

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Aktualność
W związku ze stałym rozwojem firmy i poszerzaniem zakresu działalności poszukujemy pracownika na stanowisko KOSZTORYSANTA. Zapraszamy do kontaktu i złożenia CV.
Zespół Em-Bud Studio 2000 sp. z o.o.

Kosztorysant ponownie jest potrzebny czy może jakiś inny obszar / projekt? Po wpisach widzę ze ktoś we wrześniu pisał o ofercie a tutaj pokazuje w zakładce, że od paru dni oferta jest dostępna. Wznowiona czy to jakieś inne stanowisko? chce się dowiedzieć czy występuje rotacja czy bardziej jednak rozwój?

Nowy wpis

Firma poszerza zakres prac, a w związku z tym konieczne jest zwiększenie zatrudnienia. W przypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy o złożenie CV. Pozdrawiamy

Nowy wpis

Dziękujemy za wyrażenie opinii o naszej firmie. Szczególnie jest nam miło gdy dobrze piszą o nas byli pracownicy. Pozdrawiamy

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko pracownik serwisu sprzątającego w firmie EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

EMIL

Może nie pracowałeś zgodnie z PN czyli Polską Norną. Jeżeli wykonujesz pracę zgodnie z normatywną wydajnością, otrzymasz ZAWSZE uzgodnione pieniądze. Problem Zawsze się pojawia kiedy nowy oferent twierdzi że jest wykwalifikowanym np zbrojarzem i otrzyma wstępnie przeliczoną na kg stawkę za godzinę. Po jakimś czasie okazuje się że że nawet nie jest zainteresowany nauką zawodu i zwiększeniem wydajności. Są tacy którzy do POLSKI przylatują na wakacje , a EM BUD ich zwyczajnie nie zapewnia.W takiej sytuacji EM BUD nie płaci za podwykonawcą za nadgodziny.. Z poważaniem EMIL MUSIAŁ

Dusia
@EMIL

Dzień dobry. Co praca niezgodne z PN ma do wypłacania pod tym wspomnianym stołem? Działy się ostatecznie takie sytuacje czy nie? Mąż myślał o pracy w Waszym magazynie. Kiedyś widzieliśmy ofertę na Rataja. Teraz na forum widnieje dla kosztorysanta. A co z tym magazynem? Są dostępne przyjęcia? Można prosić przy okazji o wskazanie aktualnych widełek płacowych o ile to możliwe?

Fazir

Ja zadowoliny, rabitali w Tyncu, teraz Zabrze . Pienuadze zaplscone robiny dalej

Krzysztof

Już drugi raz jestem kierownikiem robót w firmie Em-bud. Poprzednio w Świnoujściu, teraz w Słupsku. Firma uczciwa i wiarygodna. Dobre relacje między pracownikami. Wypłaty na czas. Polecam.

Łucja
@Krzysztof

Czyli warunki zatrudnienia nie są zależne od miejscowości i w sumie to nadzór jest podobny? A można się czegoś więcej dowiedzieć na temat pracy jako taki kiero z praktyki już? Jak pod firmą to wygląda?

SZEF
@Łucja

Witam Staramy się zatrudniać wykfalifikowaną kadrę pracowniczą. Osoby do przyuczenia czasami są przyjmowane ale wówczas rozmawiamy indywidualnie z kandydatem Czasami jednak nie mamy czasu i technicznych możliwości wzięcia na praktyki czy przyuczenie kandydata jeżeli realizujemy budowę w nowym miejscu przez np 3 miesiące. Prosimy o CV czy zwykłe podanie z określeniem co potrafi Pan robić dobrze i samodzielnie oraz co chciałby Pan robić , co sprawia Panu przyjemność zawodową . Pozdrawiam EMIL MUSIAŁ

Wiktor

Hotoszaja rabota. Wsii w poriadku

Zair

Dobra praca.firma ok jestem zadowolony

Marcos

Google work.goog company. I will work more.

Wilner

Is ok.work is good im glad.ok

Sardar

Ja dzielam 10 miesiac w EMbud, wszystko w poriadku. Jester dawolen, jest OK. Diengi OK.pozdrawlaju

Grxegorz

Trzeci tydzień jestem w EMbud, cieslazbrojarz,Brygadzista. Firmę znałem wcześniej. Jestem zadowolony z pracy. Buduje Agata meble w Słupsku.

Marcin Norweg

Pracowałem już wcześniej w Embud, obecnie wróciłem z Norwegii i pracuje przy budowie Agata meble w Słupsku.Jest pozytywnie, wszystko firma zapewnia. Jutro mam wypłatę. Pozdrawiam Marcin

Zawodowiec

Pracuje w firmie ponad rok, naprawde jezeli sie dobrze prcuje jest ok. Fajne.podejscie Zarzadu i dyrektora, mozna zawsze sie wlaczyc w dyakusje. Dobre.premie za dobra.robote.

Łucja
@Zawodowiec

no rok to już nawet jakiś staż jest. o premiach każdy tak wspomina a da się je jakoś mniej więcej określić? i po takim roku można na jakąś podwyżkę liczyć czy kiedy dają?

Czy w firmie EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Magazynier, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

LS

oczywiście są przyznawane premie

mio
@LS

potwierdzam. Pracodawca wypłaca premie. Bez problemu

Marzena

Cos zle kliknelam i zle.dodalo.moja.ocena to 4 +

Marzena

Bardzo mila rozmowa kwalifikacyjna,rzeczowa. Chyba maja duzo kandydatow, mnie w wfekcie.nie przyjeto. Ale gratulache za klase.

Grzegorz

Praca czesto ciężka, to prawda, bardziej może częste zmiany miejsc pracy że względu na inwestycje.Premiowo da się wyżyć, nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.