Opinie o "Seco"Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie "Seco"Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Seco"Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Seco"Sp. z o.o. w Stryków

Czy pracownicy w "Seco"Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jaś Fasoal Nowy wpis

Witam Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy chcieliby podjąć współprace w firmie SECO. Obecnie od dłuższego czasu poszukują brygadzisty magazynu na jednym z portali ogłoszeniowym można znaleźć taki wakat Opiszę skrupulatnie na skopiowanym kawałku ogłoszenia ponieważ informacje tam zawarte totalnie mijają się z prawdą !!! Twój zakres obowiązków: Organizacja i zarządzanie pracą podległych magazynierów NIEMA ŻADNEGO ZESPOŁU jest tylko jeden ukrainiec, który przychodzi do pracy w kratkę. Sam będziesz magazynierem, sprzątaczka oraz miotła do ogarniania wszystkiego... Prowadzenie dokumentacji magazynowej NIEMA ŻADNEGO PROGRAMU DO OBSŁUGI MAGAZYNU !!! Lokalizacje ( nic nie jest opisane ) i towar tam stojący w każdym regale musisz mieć w głowie !! Przyjmowanie dostaw oraz kontrola pod kątem ilościowym i jakościowym NIEMA ŻADNEJ INFORMACJI kiedy, jaki towar, o której godzinie dotrze do magazynu. Siedzisz i czekasz na nieogrzewanym Terminalu bez ubrań ochronnych ( nic nie dostaniesz !!) aż coś się pojawi. Rozmieszczenie towaru w wyznaczonych lokalizacjach NIEMA ŻADNYCH WYZNACZONYCH LOKALIZACJI ( jedynie w Twojej głowie ) Kontrola stanów magazynowych KABARET !!! zapytaj o inwentaryzacje pracowników na produkcji jak się odbywa to nie uwierzysz !!!! Utrzymanie porządku w obrębie obszaru magazynowego RACZEJ W OBRĘBIE PRODUKCJI kartony, odpady po produkcji, komunalne będziesz pilnował koszy na (usunięte przez administratora) i zamawiał puste ( zajmuje się tym jeden pracownik ale jak go niema w pracy zwolnienie, szkolenie, urlop ... wtedy jesteś w (usunięte przez administratora) i to Ciebie będą.... ) Wydanie surowców i opakowań pod bieżącą produkcję MAGAZYN POD TYM WZGLĘDEM PRZYPOMINA LIDLA każdy sobie wchodzi bierze co chce. Przygotowanie oraz zabezpieczenie towaru do wysłania ŚRODA / PIĄTEK GONITWA !! Inne prace magazynowe według określonych standardów ŚMIECIARZ, SPRZĄTACZKA ZŁOTA RACZKA ... Pełne wdrożenie i szkolenie NIEMA ŻADNYCH SZKOLEŃ !!! będziesz jak dziecko we mgle, chodzić od pracownika do pracownika i pytał co z czym .... na koniec kilka zdań o kadrze ( trójkącie ), który zarządza tym bu ...em. Kierownik produkcji M... na pierwszy rzut oka spokojny, miły mężczyzna i tu nie dajcie się zrobić w hu..a !! ma straszna nerwice, chodzi po hali, magazynie i krzyczy, bluźni sam do siebie podobno wcale nie chodzi na urlop zyje ta praca ale jak coś odwali od razu szuka kozła ofiarnego na, którego zgoni wine wybielając się przed prezesem. NIC SIĘ OD NIEGO NIE DOWIESZ !!! MOŻESZ GO PROSIĆ O JEDNO PO 10 RAZY ... Kolejna pani jest wszystkim znana ponieważ przez to co sobą reprezentuje odeszło dużo wartościowych pracowników z tej firmy !!!! Chodzi i bluźni na ludzi traktując ich jak (usunięte przez administratora) trafi kosa na kamień !!! OCENA 1 TO I TAK ZA WYSOKA DLA TEJ FIRMY !!! JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM !!!

Ojjj Nowy wpis
@Jaś Fasoal

Skąd taka opinia? Przecież zbytnio się pan nie napracował.....wiecznie rączki w kieszeni i wydawanie poleceń...o mówimy inwentaryzacji... Trzeba udać wydać polecenia ale logiczne

Czy w "Seco"Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzieki uprzejmości księgowej jest jedynie możliwość że "system" zabierze Panu/Pani 500zł z wypłaty i odda za dwa miesiące np. Proszę nie pytać o powód takiego zabiegu, nikt nie zna odpowiedzi, nawet prezes. To wyjątkowy zaklad. Tutaj ogon merda psem. Pozdrawiam

@:)

Księgowa zwykle raczej wypełnia zalecenia szefa...a ogon to nie księgowa.kto tam pracuje to zna ten ogon...

Zwykle i raczej to tutaj słowa klucze. Wlasnie kto pracuje lub pracował ten właśnie wie jak to doskonale wyglada.

Byle nikt
@:)

Żałosne, może trzeba samemu stanąć na wysokości zadania i wyjaśnić.....fajnie jest oczerniać ale dowody są? Jeżeli są to krótki kaszel i wyjaśnić a jak się coś nie podoba zawsze można zmienić miejsce pracy i szukać lepszego miejsca!!! Słabe tylko mówić czas zacząć coś robić!!!

:) Nowy wpis
@Byle nikt

Pracownicy z długoletnim stażem wiedzą że sytuacje pod tytułem "system się pomylił" to standardowy tekst księgowej która trochę stażu za sobą ma - to jest dopiero żałosne. Pozdrawiam

Czy w "Seco"Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

@:)

Głównie Ukraińcy? Jak dużo ich jest w porównaniu do polskich pracowników?

Łącznie trójka.

Już nie trójka.na produkcji 10 i jeden w biurze

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie "Seco"Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu (m/k)
Stryków
Imar Service Group Sp. z o.o.
Honorata

Nadal firma nie oferuje żadnych benefitów? Piszecie tez o najniższej krajowej plus 200 zł :/ nie ma szans na negocjowanie stawki?

Była
@Honorata

Nie ma szans bo za bardzo nie ma z kim negocjować.jak się nie podoba to się człowiek zwalnia i tyle.prezesa to nic nie obchodzi

Bylenikt

Firma jak firma słabe zarobki ale tylko dla starych pracowników nowych nosi sie w czepku bo się zwolnią.....no i ta rodzina soprano która rządzi......starszy wybiera sobie przyjaciółki żony i daje im lepsza robotę żona zarządza całą produkcja a i jeszcze młode pokolenie które wiecznie w telefonie siedzie ale to chyba domena tych czasów....studia kończy i egzaminy zdaje Przez komórkę online przecież takie czasy covid i takie tam.....

@Bylenikt

Jakoś tak wydaje mi się, że Twoja opinia to bardziej pokoleniowo jest nacechowana. Rozumiem, że boomersem jesteś? To teraz już więcej tych młodych jest u was? Ile mniej więcej osób aktualnie tu pracuje?

Bylenikt
@Lidia

Bloomers? Może i tak w co w Ty złego? Uważam że w życiu trzeba myśleć a nie udawać że się coś robi.....hehe

@Bylenikt

Nie, nie, nic złego! ;) Po prostu interpretuję podejście do młodocianych tutaj. To proporcjonalnie kogo więcej aktualnie w firmie jest was czy ludzi z młodego pokolenia?

jest jak jest
@Bylenikt

Musi Pan/Pani spróbować tych studiów w telefonie to zarobki od razu pójdą do góry, a przy dobrych wiatrach uda sie wkraść w łaski rodziny Soprano :)

@jest jak jest

A może faktycznie oni się czegoś jednak stamtąd uczą. ;) A jak w końcu z tą Panią zarządzającą całą produkcją, faktycznie wychodzi to nieefektywnie czy wręcz przeciwnie?

jest jak jest
@Lidia

Wypowiedź użytkownika który zamieścił wpis jest mocno sarkastyczna. Dużo narzekania i marudzenia, a mało pracy i inwestowania w siebie oraz swój samorozwój. Jeżeli danej osobie nie odpowiadają zarobki, atmosfera lub cokolwiek innego to są tylko dwie drogi. Zgłosić nadużycia, niezadowolenie z pensji lub inne sprawy do prezesa lub druga opcja, a mianowicie zmiana pracy.

@jest jak jest

Co do pierwszej opcji to wiadomo w jaki sposób sam Prezes mógłby na to zareagować?

Haha
@Bylenikt

Brawo!!! W końcu ktoś miał odwagę napisać prawdę! Rodzina Soprano hehe to gościu udał Ci się żarcik ????????????

@Haha

Czemu piszesz, że ktoś miał "odwagę"? Jest coś czego to ludzie powinni się bać, że rzetelnie opinii wystawić by nie mogli? :(

Ktoś z przeszłości
@Haha

Raczej lepsza rodzina Soprano niż ta druga 'rodzinka.O tych jakoś nikt nie ma odwagi napisać, prawda?

Xxx

NIE polecam pracowałam w tej firmie i szczeze powiem że tak pazernego skąpeko prezesa nigdy nie spotkałam

Xyz
@Xxx

To prawda. Place załosne. Żadnych benefitow.nie dba o pracowników

@Xyz

A czy człowiek benefitami tylko żyje? Umiesz liczyć, licz na siebie. ;) To my tworzymy środowisko pracy, wzajemnie możemy jakoś o siebie zadbać chociażby tworząc miła atmosferę i motywując się wzajemnie

Była Pracownica
@Lidia

A to co ludzie mają pracować za najniższa krajową + 200 zł premi BRUTTO? Pani Lidio jak Pani ma korzenie murzyńskie to proszę pracować za jałmużnę ale większość ludzi się szanuje i chce pracować za godne pieniążki ????Pani Lidio mi się wydaje że Pani powinna iść do Pana Prezesa i powiedzieć że Pani by Chciała mieć zarobić Skoro Pani liczy na siebie W tej firmie nie ma atmosfery i nigdy już nie będzie No chyba że PREZES odejdzie na emeryturę razem ze swoimi Jądrami ????

@Xyz

W tej firmie Benefit nie istnieje. Jedynie co możesz w firmie to się cofać w rozwoju brak skanerów, brak sojalu technika z lat 90 Klamastwa zarządu Chorobowe nie wypłacane stażowe nie wypłacane Do tej firmy przychodzą i pracują osoby które nie są przyjmowane w innych firmach tak tzw 2 sort Ale najważniejsze dla prezesa ze chce pracować za najniższa krajowa ????A osoby które pracują dłużej to czekają na emeryture albo wiedzą że są tak ułomne ze ich nigdzie nie przyjmą ????

@Była Pracownica

Prezes przejdzie na emeryturę z... czym? No wszystko co piszecie rozumiem, ale tego ani w ząb.

Była Pracownica
@Lidia

Skoro nie rozumiesz to już wiesz czemu pracujesz w tej firmie ????

Była
@Lidia

A kogo pani motywuje? I jak tworzy atmosferę bo jakoś nie kojarze

@Była

A to nigdy wzajemnie w zespole nie czułyście się ze sobą dobrze oraz nie mogłyście na sobie polegać?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w "Seco"Sp. z o.o.?

Im wyżej tym gorzej.pełne olewanie pracowników

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w "Seco"Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Xvx

Nieeee

Nic takiego nie istnieje. Dramat jest a nie rozwoj

Lidia

To pytanie zostało tak nakierowująco zadane, że aż się nie dziwię waszym odpowiedziom. A pracownik to już sam nie może się postarać w tym miejscu jakoś rozwinąć? Może firma powinna tylko dopomóc a reszta i tak leży w naszych rękach. ;)

Pracownica Łódzkie

Chciałbym się dowiedzieć ilu pracowników pracuję do tej pory w waszej firmie zatrudnionych w ciągu ostatniego roku?

@Pracownica Łódzkie

Dwie osoby.

Pracownica

Dwie osoby zostały z ilu zatrudnionych ?

@Pracownica

Kto by to liczył, nie ma ludzi niezastąpionych. Łącznie w tamtym roku odeszło około 10 osób w tym jedna z ponad 15 letnim stażem pracy. Natomiast na początku tego odeszla jedna. Trzeba być świadomym ze nawet pracownicy z Ukrainy nie chcą pracować w firmie Seco lub Bafesto więc to lekko daje do myślenia. Pozdrawiam

Małgorzata
@:)

Mówisz, że nawet pracownicy z Ukrainy nie chcą tu pracować. Dlaczego konkretnie? Co jest nie tak? Jeśli możesz, to powiedz coś więcej :)

Renata

Dwie osoby są tam zatrudnione w ogóle? Czy o czym teraz mówisz?

Czy firma "Seco"Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Wsparcie dobrym słowem to maks, a i tego czasem brakuje

Pracownica

Niestety ale firma nie pomaga w niczym a tym bardziej w pożyczkach Pozdrawiam

Dawid

@pracownik a firmę trzeba ratować ? W jakim celu?

Idealnie to nigdzie nie będzie i przerzucanie się winą o złą atmosferę nic nie da, trzeba poprawiać a nie rozwalać.

@Marek

Myślę że pracownicy inaczej by podchodzili do pracy gdyby prezes też myślał żeby ratować firmę a nie tylko jak najwięcej dla siebie ????‍♂️????‍♂️

Hej, czy w firmie "Seco"Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Witam W tej firmie ciężko mają z płaceniem podstawowych wynagrodzeń a co dopiero nadgodzinny ???????? Najlepiej żeby pracownik odebrał godzinny ale wtedy kiedy nie ma pracy czyli nigdy????????

Guru

Na magazynie pełny wypas. Luz w szlakach. Zapraszamy do załogi.

Moja opinia na temat firmy jest negatywna Pracowałam parę miesięcy w tej firmie I powiem szczeze nie widziałem nigdy żeby pracownicy mieli tak olewajacy stosunek do pracy Ale wiem że to się wiązało z podejściem prezesa do pracowników Bardzo olewajacy stosunek prezesa do pracowników Nie POLECAM

Dariusz

@Stary Pracownik Możesz rozwinąć swoją opinię? A może to konkurencja?

Stary Pracownik

Nie polecam

Pani Kasi

Witam Byłam na rozmowie w firmie Seco i powiem Szczeze że firmą ok Ale jak powiedzieli jakie ZAROBKI to niestety ale za takie pieniądze ludzie nie powinni pracować MASZ MOŻLIWOŚCI szukaj gdzie indziej pracy A prezes podobno wszytko by chciał jak najlepiej ale niestety nic dla firmy nie robi Nie POLECAM

Qqqq

Nie polecam !!!!chcesz pracować za godne pieniądze ? Nie interesuj się ta firmą!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "Seco"Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w "Seco"Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Seco"Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Seco"Sp. z o.o.?

"Seco"Sp. z o.o.