Zakład Techniki Biurowej "WALIGÓRA"

Gdańsk

Opinie o Zakład Techniki Biurowej "WALIGÓRA"

aa 2009-08-11 09:58:41
Pracodawca to jeden wielki [usunięte przez moderatora]!!! Zatrudniał pracowników na cały etat choć umowa była na pół etatu po czym nie wypłacał wynagrodzenia jak już udałem się do sądu pracy wciąż nie mogę odzyskać swoich pieniędzy bo zmienia konta bankowe jak rękawiczki lub nie wpłaca na nie pieniędzy!! Jak już uda mi się odzyskać pieniądze za przepracowane miesiące to i tak będe stratny na conajmniej 3000zł.UWAGA NA TEGO PRACODAWCE!!! [usunięte przez moderatora]już pół trójmiasta nie bądź następny!!!!!!
alehandra 2010-09-02 21:02:13
Ty jesteś pewnie jednym z tych [usunięte przez moderatora] napatrzyłam się przez te parę lat które przepracowałam u Waligóry. Ja jakoś mam dobre wspomnienia i nie spotkałam się z jego strony żeby się nie rozliczył z ludźmi którzy wypełnali swoje obowiązki należycie. Musiałeś być po prostu pasożytem.
Alehandra
ceramika 2011-09-02 16:36:37
UWAGA NIEUCZCIWY!!!! mnie nie zapłacił za dostarczony piec do ceramiki, pewnie tak samo rozlicza się z pracownikami
brh_ 2013-04-29 12:26:04
Paweł - 2013-04-29 10:10:22

Jak to jest teraz? Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Zmieniło się coś w kwestii dogadania się z szefem? Da się nauczyć w pracy czegoś nowego, czy taka trochę monotonia? Zdarzyło się może komuś, że miał niespodziewany wypadek i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej?
Raczej nie licz na cuda..ten pan to magnes na problemy
brh_ 2013-07-30 12:05:33
Obecnie otworzył firme ponownie, lokalizacja jak powyżej, szczegółów nie znam.
brh_ 2013-07-31 17:16:02
MONKA... daj sobie spokój, myślałem że to jasne. Facet wszystkim wisi kasę i nadal próbuje... a ty mnie pytasz o warunki pracy ? NIE WARTO
On się gdzieś ogłasza?? Nie boi sie komorników ?
brh_ 2013-08-03 20:09:05
A możesz szanowny anonimie odpowiedzieć dlaczego ten pan co roku zmienia siedziby, firmy itp. Byl moment ze wcale nie prowadził działalności.. a zatrudniał ludzi, prowadził firmę? Czy to wszystko buduje zaufanie klienta ?? Życze powodzenia
Krosnowiczanka 2013-08-05 00:02:10
Normalnie genialne!!! Dopiero to do mnie dotarło! Ten Waligóra jest geniuszem reklamy!!!!
Przeczytałam ten temat forum całkiem przypadkowo (szukałam lekarza o tym nazwisku) i tak mnie zaciekawił, szczególnie nieprawdopodobnością tych historii i opisów, że przeczytałam taż o Reklama-Waligóra na innych forach.
Tak się złożyło, że w piatek musiałam być w Gdańsku - i zgadnijcie co zrobiłam!?! Otóż pierwsze moje kroki po wyjściu z pociągu skierowałam do punktu ksero Waligóry... Poprosiłam o zalaminowanie dokumentu i kilka odbitek ksero. Oczywiście dokument nie wymagał laminowania a odbitki były mi zbędne. I co się stało? Wchodzę do przyjemnego lokaliku, sympatycznie wyglądający, wysoki, łysy pan wita mnie od progu, robi co trzeba, kasuje pare groszy i żegna z uśmiechem. No kurcze - nie miał rogów, nie trzymał zakrwawionego noża w dłoni ani nie buchał ogniem jak smok porywający dziewice! No byłam zawiedziona!!! Ale nic, byłam, zobaczyłam, grosz zostawiłam (choć nie musiałam).

I teraz pomyślcie...

Wkurzyć 10 osób w roku a potem te 10 osób robi w internecie taki szum że kolejne 200 miesięcznie (czytając to co piszecie), z ciekawości, idzie na Dworzec w Gdańsku, do punktu ksero na pierwszym poziomie, by zamowić coś u tego sławnego Waligóry! By zobaczyć jak wygląda chociażby. Niezły przemiał gotówki :)

Ale mało tego! Pod dworcem wsiadam w taksówkę, kierowca mile zaczyna rozmowę więc ja mu o Waligórze. I czego się dowiaduje: Waligóra w połowie lat 90-tych był jednym z pierwszych i najwiekszym producentem reklam w Trójmieście, że to od niego/na nim uczono się tego tematu. Że jak on coś wymyslił to zaraz wszyscy kopiowali te pomysły itd itp. Potem jakieś 10 min. opowiadał mi o dawnym, bardzo burzliwym życiu nocnym w/w obywatela :)
Po wyjściu z taksówki byłam bogatsza o przedziwną wiedzę- Waligóra: Al Capone/Coco Chanel trójmiejskiej reklamy. Człowiek który wymyslił teraz sposób reklamy którego nikt nie będzie kopiował. Ze strachu przed US, PIP i innymi urzędami.

I zgadnijcie, co powiem znajomym z Gdańska gdy usłyszę że szukają ksero lub chcą zamówić reklamę???? No powiem: "Idźcie do Waligóry" Bo innych przecież nie znam.

Normalnie człowiek legenda. A to wszystko dzięki Wam !
Ale spoko, wszyscy jesteśmy małymi trybikami w jakieś maszynie.
2013-09-30 12:57:03
To mieszkanie licytowane jest ze wzgledu na obecna sytuacje w firmie ? Czy ta firma nadal działa bez zmian moze to chwilowe zawirowania jesli ktos kupi to mieszkanie co to bedzie oznaczało?
anonim2 2013-12-03 14:45:08
to raczej.. oznacza trudną sytuacje finansowa tej "firmy"
taka jedna 2014-02-15 04:36:11
jest inny ale..
brh_ 2014-10-27 20:47:35
Sprawdź i nam napisz .. chyba znowu kogoś szuka .

" reklamywgdansku.pl "

Tylko pamiętaj o umowie bo później to rożnie... bywa .
Oj bywa hehe
Alicja 2014-12-18 20:23:51
Ludzie się nie zmieniają kiedyś był hu... i taki pewnie pozostał.Prędzej czy później zostaniesz wydymany.Nie zastanawia cię dlaczego on poszukuje ludzi do pracy?A no pewnie dlatego że złamas nie płaci na czas.Gdyby płacił nikt by nie odchodził.
Marek 2015-03-03 19:59:45
Pracowałem u D.W. lata temu, ale widzę, że się nic nie zmieniło. Jak miał siedzibę na Mickiewicza to wypłata była w ratach po 200-300 pln, praca nieraz do późnych godzin (na umowie oczywiście 1/2 etatu), ostatniej wypłaty nie zobaczyłem.( mam wyrok sądu pracy, ale co z tego, skoro dług był nieściągalny). Może warto ponownie uderzyć do komornika skoro otworzył nowy punkt :)
Alicja 2015-06-28 07:57:27
Miałam umowę o prace z tym..... i do teraz kasy nie mam mimo wyroku sądowego.Tomek wrócisz tu prędzej niż myślisz i wtedy twój komentarz napewno nie będzie pozytywny.Pracujesz po 14-18h dziennie przy koszulkach lub banerach reklamowych a on i tak zamiast wypłacić ci kase woli kupić maszynę do druku lub tym podobne.
do elwirka 2015-08-29 09:03:02
Po pierwsze powodzenia Elwirka.Solidnie się zastanów nad tym dlaczego co chwile ten facio szuka ludzi do pracy.Po drugie popracujesz sobie parę razy do północy to zrozumiesz.Po trzecie jak ci nie zapłaci pierwszej wypłaty na czas to od razu wiej bo już się jej nigdy nie doczekasz.Po czwarte zastanów się dlaczego wiszą nad tym panem komornicy o czymś to świadczy.
zawiedziona 2016-01-13 11:42:13
Może udzielę trochę świeższych informacji. Pan Waligóra owszem, pierwsze wrażenie sprawia super. Wydaje się być miły, sympatyczny. Ma teraz firmę jeszcze w Pruszczu, dla zainteresowanych. Zaproponował mi umowę o pracę, myślę sobie super, bez wahania zgodził na 2000 zł na rękę. Ekstra! Tylko potem wyszło szydło z worka ... Umowa jednak na pół, nie na cały etat (oczywiście nie zdążyłem jej zobaczyć). Co dzień praktycznie musiałem się upominać, żeby wreszcie mnie wysłali na badania lekarskie, które do podpisania umowy są niezbędne. Po prawie miesiącu mi się udało.. ale to niczego nie zmieniło. Chyba nie był zadowolony, że tak się dopominam, bo umowy nie dostałem ... Tu pochwalił za projekt, nawet klienci niektórzy dzwonili do mnie zamiast na maila odpisać, jakie to super projekty przygotowywałem, ale na koniec i tak napisał mi sms, że jestem nierobem ... kultura jak znalazł.Prawda taka, że sam zrezygnowałem - inaczej się nie dało. Jednego dnia mi mówił, że mam zrobić w miesiącu obrót 10 tyś, a na drugi dzień, że jednak 30. To nie jest normalne. Kasy też do teraz nie dostałem całej. Jakieś śmieszne raty mi wypłacał po 300 zł, ale od miesiąca juz nic. Nie odbiera, nie odpisuje ... a z tego, co zauważyłam, to i niektórym kontrahentom płaci dopiero jak się tyłek pali ...Nie polecam! Zapomniałem dodać, że pije alkohol z pracownikami w godzinach pracy - na hali, gdzie są maszyny produkcyjne!
basia 2016-02-08 11:32:02
Pan Waligóra to jeden wielki oszust ma długi na prawie milion złotych i sprawę karną za parę dni w sądzie.Więc lepiej się zastanówcie czy chcecie u niego pracować.Jak wam nie zapłaci to nie odzyskacie swoich pieniędzy ponieważ przed wami jest długa kolejka chętnych.Cwaniak jakich mało.Mam nadzieje że w końcu go posadzą.
waligóra 2016-04-24 19:39:09
w niku piszesz zawiedziona, a w treści podajesz się za mężczyznę ta jak to jest naprawdę Paulinko. Sama piłaś ze mną i pokazywałaś co nieco pod sódnicą.
Wiesz sama jak to rozprawiałaś o swoim chłopcu jaki to on jest itp. ??????????????????? Kochani moi wielbiciele! Zapraszam na rozmowę i do wygarnięcia mi o czym myślicie. ( Mądrość życiowa) " NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ" Tego się trzymam bo z wami to już dawno wylądowałbym pod kołami jakiegoś pociągu. Pozdrawiam i życzę szczęścia. Dariusz Waligóra. Dzwońcie do mnie w razie potrzeby 694 ??? ???.
waligóra 2016-04-24 19:49:37
I jeszcze mały pomysł. Wkrótce będziecie mieli do dyspozycji mojego bloga. Bardzo chętnie wysłucham waszych opinii na tematy wiadome. Myślę, że będzie to interesujący temat dla osób zainteresowanych. Na moim blogu będę również poruszał tematy i głównie będę opisywał moją fascynację branżą reklamową . Tym czym się zajmuję od wielu lat. 90 % firm powstałych w latach mojej świetności brało ze mnie przykład. Jestem mentorem tej branży. Zapraszam na moje strony www. Znajdziecie ich wiele w sieci.
waligóra 2016-04-24 19:55:37
przepraszam "narta" to tekst głównie do 'zawiedzionej" ale "zawiedzona" sama wiesz, że gdybyś dała mi szansę to mogło by między nami coś więcej być?
waligóra 2016-04-24 21:32:30
Basiu nie milion a 3.000.000PLN Masz złe informacje a sprawa dotycz dodatkowo prawie 400.000 PLN i jAk myślisz czy normalnie funkcjonująca osoba może to w jakiś logiczny sposób ogarnąć? Dla wszystkich zainteresowanych bo nie wiem czy to do was dociera mój dług wynosi łącznie ze sprową która jest w toku 3 milony 500 tysięcy złotych i odsetki które narastają z dnia na dzień. Niech stawi czoła to ktoś z was . Zapraszam. Doceniam ludzi ambitnych i takich zatrudniam. mam w swoim timie osoby zaufane i na nich myślę , że mogę polegać . Złudne ale ufam. Załóżcie swój biznes a przekonacie się że z Państwem Polskim i pracownikami ciężko prowadzić jakiekolwiek przedsięwzięcie. US i rządcy tego narodu Polskiego w chwili rejestracji waszej firmy uważają was za złdziei. Więc utożsamiam się. Idę za radą naszego Państwa. Choć inaczej wyobrażałem sobie to wszysto.
proszę o komentarz zainteresowanych. Pozdrawiam
Dariusz Waligóra.
Moje hasło od lat. waligóra zrobi wszystko. www,waligora.pl
Piszcie do mnie biuro@waligora.pl
waligóra 2016-04-24 21:58:00
Myślicie wszyscy, że jest mi łatwo ciągnąc wasze jarzmo nienawiści , pretensje, i nienawiść którą mnie obdarzacie . Sami do tego doprowadziliście . Wasza chęć zysku łatwego (waszej wypłaty) obiecanej ( w sumie śmiesznej) za co za siedzenie w pracy? za to że przyszliście do niej? haha! Zatrudniałem już wiele osób . Dla każdego z nich byłem pełen nadziei na naszą wspólną współpracę i jak to się skończyło? Bardzo proszę o ocenę na forum. Powiem wam jedno doceniam ludzi którzy wiążą z moją firmą przyszłość, nie skazują mnie ani nie oceniają . Są ze mną . Bo komu dziś zaufać ? Buduję swoją firmę , a ludzie którzy są ze mną na dobre i złe będą tymi którzy będą piastować stanowiska "Menedżerów" bo ja jak inni z tej branży nie stoję w miejscu tak jak mówi "zawiedziona" "chleje na warsztacie gdzie stoją maszyny" ale inwestuję (by być bardziej profesjonalnym). Życzę wszystkim z branży reklamowej takiej determinacji w osiągnięciu własnych planów , osiągnięcia tego co sobie wymarzyliście". Pozostaję niewiernym wdzięczny , bo Wy mi dajecie siłę. (przez negatywne komentarze) Dziękuję
waligóra 2016-04-24 22:07:18
a gdzie "brh_" moja wdzięczna krytykantka . Dawno Cię Milusia nie słyszałem.
Pozdrawiam
DW
PS.
zadzwoń do mnie , porozmawiamy o Twoich "fobiach" Proszę nie przepoczwarzaj się moja wielkbicielko droga
acocieto 2016-05-19 07:29:05
Panie Waligóra może wytłumaczy pan w takim razie dlaczego tak wielu ludzi od pana odchodzi? Wciąż szuka pan ludzi do pracy bo ich po prostu wyzyskuje nie płacąc lub płacąc w ratach a ludzie potrzebują z czegoś żyć.Bierze pan zlecenia z których nie jest się w stanie w terminie wywiązać to potem są takie kwiatki.Ja serdecznie odradzam pracy u tego pana.Nawet jeśli zapłaci ci wypłatę to nie zapłaci za ciebie podatków albo zusu a przy tym popracujesz sobie czasem nawet 14h dziennie. A w punkcie przy dworcu popracujesz 7 dni w tygodniu powodzenia.
acocieto 2016-06-27 23:07:09
maniek zazwyczaj do pana waligóry zostaniesz skierowany z urzędu pracy.Tam właśnie jest jego ogłoszenie bo prowizje ma za ogłaszanie się w urzędzie.
bach 2016-07-05 22:54:53
Prowizje są w porządku ale jaka teraz panuje atmosfera?
Zostaw swoją opinię o Zakład Techniki Biurowej "WALIGÓRA" - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Techniki Biurowej "WALIGÓRA"