Rozlewnia gazu "Candia"

Jaworzno

Opinie o Rozlewnia gazu "Candia"

smakosz 2009-11-14 21:11:50
fajna firma zaczynasz prace za grosze i robisz jak wol za grosze a po pol roku obiecuja podwyzke a tu nic nadal tyrasz za grosze i jestes osoba do wszystkiego przynies, wynies pozamiataj to tak w skrocie...polecam dla tych ktorzy nie maja swojej wartosci tam sie nadaja
pracownik 2014-06-10 10:34:28
Po wysłaniu CV do firmy Candia (Jaworzno, ul.Grunwaldzka 275a), zadzwoniła do mnie Pani, która zaoferowała pracę na stanowisku kierowcy. Podczas rozmowy odrazu od tej Pani dowiedziałem się o zarobkach (1200zł)oraz,że dostanę umowę zlecenie. Na następny dzień poszedłem na okres próbny, który miał trwać 2-3 godziny,po którym miało się okazać czy zostanę przyjęty do pracy. Jednak przepracowałem ponad 5 godzin, pomijając fakt, że była to jedynie praca fizyczna ( noszenie butli z gazem). Miałem być zatrudniony jako kierowca.. Po przyjściu na następny dzień do pracy zapytałem, czy zostałem przyjęty na stanowisko kierowcy, po czym dowiedziałem się od współwłaściciela, że to " na razie trwa okres przyuczania, a do umowy to jeszcze daleko". Zapytałem wtedy, czy za ten okres będę miał wypłacone wynagrodzenie, z drwiną odpowiedział " chyba sobie pan żartuje". Chciałem się dowiedzieć ile okres "przyuczenia" będzie trwał przy układaniu w rządku butli 20 paro kilogramowych :)A wpółwłaściel na to:" czas pokaże". Zostałem przyjęty w piątek wraz z inną młodą osobą po czym dowiedzieliśmy się publicznie, że jeden z nas będzie wybrany. Pracownik firmy powiedział nam, że od poniedziałku było już 4 młodych pracowników i po jednym dniu rezygnowali. Firma poszukuje pracowników jednodniowych aby wykonali swoją prace i na następne dni zatrudniają nowych pracowników, po czym każdy dowiaduje, się, że za te dni nie będzie mieć płacone. Zaczyna się okres wakacyjny więc młodzi ludzie poszukują pracy, dlatego firma wie, że mogą sobie pozwolić na takie traktowanie ludzi.... (usunięte przez administratora)Cieszę się, że zorientowałem, się w odpowiednim momencie, bo taki okres "przyuczenia" mógłby trwać nawet miesiąc ??:)
megan 2014-11-17 19:23:23
czyli nic sie nie zmieniło, pracowałem tam jakis czas temu, w piatek swiatek czy niedziele, na zleceniu, nie wazne ile godzin wyszlo, zawsze bylo 1200zl, a godzin zawsze powyżej 200. Nie mówiac juz o gosciach ktorzy są tam ochroniarzami na nockach, a i tak musza zrzucac i załadowywać po 3 auta a zarabiaja jeszcze mniej, no ale cóz, moze ktos sie kiedyś za to wezmie.
fuji 2016-04-19 19:19:55
jeśli była taka opcja to chyba dość dawno bo od dłuzszego czasu ja przynajmniej nigdzie nie widziałem ich ofert
Zostaw swoją opinię o Rozlewnia gazu "Candia" - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rozlewnia gazu "Candia"