Carrière

Opinie o Carrière

gajo90

no ja nie dam rady przelozyc tego bo 30tego dostane wolne wiec wtedy pojade :/ i jeszcze nie wiem czy pojade na bank tam bo dzis mi dzwonila babka do pracy w anglii przy kostce brukowej itp za okolo 1600-1700 funtow na reke . wiec jakby mi ta anglia wypalila to pojade chyba tam. chociaz tam bd ciezej bo jest tylko 1 miejsce jak narazie potrzebne

Piotrek.

Zapomnialem dodac ze ja tez po 10 bo mam umowe do 6;) To jak, jedziemy razem 6? Gajuuuuuuuś przełóż:P

Piotrek.

Gajus przeloz spotkanie na 6 maja :P Ja sie umowilem na 6, godzina 14 najprawdopodobniej do Gliwic. Dzis dzwoniła babeczka... Pleaseee :P

gajo90

no piotrus i grazka ja niestety jestem umowiony juz na spotkanie 30 kwietnia ale wyjazd chce po 10 maja bo narazie ciagle pracuje w firmie pod kopalnia i chce jechac po 10 bo wezme bony zywnosciowe zeby cos wziac tam ze soba. ale chetnie bym z wami pojechal juz do holandii :P a gabuska te 300 to juz po odliczeniu domku i ubezpieczenia ?

gabuska

Ja mam 26 lat piotrek ja tez jechalam sama i jest ok no nie wiem czy 1200zl gdzies zarobisz w tydzien jak to policzysz no tez zalezy gdzie trafisz

grazka

Nie ma problemu :) to jesteśmy w kontakcie :)

Piotrek.

Aha i jeszcze coś - dziś moja bliska znajoma dzwoniła do HC i Pani (ponoć bardzo sympatyczna) powiedziała, że aktualnie mają mnóstwo ofert... Więc jest dobrze i mamy spore szanse;)

Piotrek.

Świetnie, zatem Grażko jeżeli chcesz - możemy się umówić do jakiegokolwiek biura po 5tym maja razem z gajo90 o ile będzie chciał...:) Jeszcze się zgadamy:)

grazka

no ja juz bede wolna od 1 maja ale wiadomo ze to dlugi weekend wiec biura zamkniete, mysle ze po 5 moge zaczac zalatwiac prace :)

Piotrek.

Ja niestety nie mam z kim jechać, brak znajomych chcących wyjechać ze mną więc wiadomo, że z kimś raźniej :) Pracę w Polsce kończę 6 maja bo mam umowe na zastępstwo a później mogę jechać do tych Gliwic... Lub Opola... Tu i tu mam blisko:)

grazka

Jestem za :D w grupie zawsze raźniej :)

Piotrek.

Gajo w zasadzie... Trzeba jechac i sie przekonac taka jest prawda... Jedziemy w maju i umawiamy sie wszyscy razem na spotkanie :P Lubie was:P

gajo90

nooo sorka grazka chodziło mi o gabuske :P ale piotrek jak gabuska robi wiecej godzin to powinna miec wieksza wyplate bo to masz stawke godzinowa. to wedlug twojego toku myslenia jakbys robil 2-3 razy w tygodniu to bys mial najlepiej bo bys mniej robil a taki sam hajs bys mial. wiec to mi sie wydaje zalezy od ilosci godzin. wiec jesli chcesz zarobic to im wiecej tym lepiej :P teraz czekamy na info od gabuski :>

Piotrek.

Cholerka martwi mnie jedno powiem Wam. Pracując 36 godzin masz więcej pieniędzy pracując 40 godzin tygodniowo... A jak ktoś pracuje 10 godzin dziennie tak jak nasza Gabuśka to ma jeszcze mniej kasy bo pracuje 50 godzin tygodniowo. Sorry, lekki wyzysk... Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi (jestem kiepski w tłumaczeniu)

Piotrek.

Moja znajoma, lat 20 pojechała i sobie bardzo chwali. Stawka 6.50 netto... I sporo odłożyła..

gajo90

no okej okej to teraz czekam na te info jak z ta wyplata od tej twojej kolezanki :P a jak sie tam czujesz za granica ? i nie napisalas ile masz lat ?: > i tak z grubsza co nalezy wziac ze soba ? i jeszcze ile kosztuje bilet do holandii :>

@gajo90

Ja nie jestem w holandíi,dopiero bede wyjezdzaac w maju pierwszy raz,i wiem w sumie tyle co Ty. Ałe sporo czytam i rozmawiam z ludzmi ktorzy tam sa i dowiaduje sie czy warto jechac ale jeśtem juz zdecydowana na wyjazd tylko czekam teraz na kontakt z biurem.a mam 26lat

gajo90

A powiedz mi grazka w jakim wieku ? bo od 23 lat jest to 9~~ euro brutto. to jest to okolo 6 na reke ?

@gajo90

tak,jakos tak bedzie,dlatedo jak ma sie mniej lat to nie oplaca sie jechac..

@grazka

Mam dziewczyne w poju ma 22 lata i dostal 300 za tydzien

Mj24

Czego pytajom na rozmowie w biurze?? czego sie spodziewac??

grazka

Trzeba umiec kombinowac :)

gabuska

Ja mam ta normalna stawke czyli gdzies wychodzi 6 euro to zalezy do jakiej pracy sie trafia wyplaty jeszcze nie mam ale dowiwm siw jutro jak to wyglada bo moja kolezanka juz bydzie miala i napisze mieszkanie jest ok a sofi nuner to jest nip jak niektorzy nie wiedza bo chca isc do banku ja mieszkam w centrum hagi jak se wezmiesz z polski jedzenie to wydatku nie masz duzego

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière