Carrière

Opinie o Carrière

Piotrek.

Moi znajomi którzy dziś byli powiedzieli że z Częstochowy czyli z mojego miasta ale nie wiem czy zawsze czy nie. Raczej nie...

dominiska

a wiecie moze skad sie jedzie do holandi z gliwic czy katowic

Mariola

Hej mam pytanko jak sie teraz zapisze to mam szanse wyjechac jeszcze w najblizszym czasie jakos tak w czerwcu?

@Mariola

Oczywiście że tak. Znajoma na wyjazd czekała tydzień szczególnie że teraz jest sezon.

@Mariola

dominiska

ej słuchajcie pisza tu negatywy i pozytywy a ci ktorzy jeszcze tam nie byli nie wiedza jak tam jest pojedziemy zobaczymy :)i sie przekonamy

Piotrek.

Moi znajomi natomiast dziś mieli rozmowę w Gliwicach i nie narzekają. Dużo sie dowiedzieli. Mają po 23 lata i pani w Gliwicach im wprost powiedziała, że netto tygodniowo zarobią 220 euro + nadgodziny płatne 120%, + soboty i czasem niedziele.

Dawid
@Piotrek.

od tych 220 odchodzi jeszcze ubezpieczenie, mieszkanie itd ?

@Dawid

Z tego co mi mówili to nie. Na czysto.

Piotrek.

Ja właśnie słyszałem, że chłopaki też robią z dziewczynami... To zależy:) Dowiemy sie na spotkaniu i tyle;)

ja mam 7 maja zgłosic sie do biura w gliwicach

dominiska

grazka moze bedziemy razem w tym samym miejscu bo dziewczyny razem chłopaki razem tyle wiem

dominiska

grazka moze sie uda i kto wie bedziemy w tym samym miejscu bo dziewczyny robia razem a chłopaki razem tyle wiem

Dawid

Cześć, ja mam rozmowę 5 maja w Gliwicach. Jestem z Częstochowy. Gdyby ktoś coś to pisać ;)

@Dawid

Tez jestem z Częstochowy. Rozmowe mam 6;)

Ok.

dominiska

grazka a ci do czego mowili ze jedziesz

@dominiska

Mi tylko powiedzieli ze maja duzo ofert w ogrodnictwie ale wiecej konkretow dowiemw sie w biurze

grazka

Hej Piotrek,a nie dasz rady przelozyc tej rozmowy do Opola 6maja?

@grazka

Hej, no raczej nie...

@grazka

Hej, no raczej nie...

dominiska

był ktos moze juz tam w holandi na kwiatach i moze cokolwiek powiedziec jak tam jest i czy na 100 procent sie jedzie

dominiska

piotrek a ci do czego mowili ze jedziesz i napisz co ci w biurze mowili w gliwicach

dominiska

piotrek a ci do czego mowili ze jedziesz

w gliwicach

hej kto jedzie do holandi po 20 maja i ma rozmowe w biurze za tydzien

Marysia

Witajcie, pracowałam przez ta firme, niestety przyjechalam po tych dwoch miesiacach bo pracowalam na stawce 330 brutto tydzien minus oplata za ubezpieczenie 38, mieszkanie 84, dojazd 10 tydzien, 50 na zywnosc z czego zawsze mi zostawalo ok.90-100 euro bo jeszcze płacilam za konto 19 zl (polskie) i za wyciaganie pieniedzy z bankomatu... Wyjechalam pierwszy raz i ostatni.. Pozdrawiam.

Piotrek.

Gajo90 właśnie o tym dzis w pracy myslałem, ze fajnie by było wyjechać razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière