Carrière

Opinie o Carrière

dominiska

mam nadzieje ze z tych osob co tu piszemy bedziemy tam razem robic

Piotrek.

Lajkon a gdzie masz rozmowę i o której? Słyszałem że Otto jest najgorsze.

Lajkon

bylem z otto i nie moge narzekac, bylo calkiem niezle, choc moglo sie trafic gorzej, ludzie z ktorymi p8jechalem byli mniej zadowoleni, zalezy gdzie:ito trafil

Lajkon

ja mam rozmowe we wtorek, jak u was nastawienie? bylem juz w holandii ale z innego biura z hc jak cos to tez pierwszy raz bym jechal...

gabuska
@Lajkon

A z jakiego biura byles i co zadowolony

dominiska

ja wysiadke mam w gliwicach plac piastow

sorki opole nie katowice

@dominiska

Dominiśka ja bede jechał w głównego dworca PKS czyli chyba Pionierów. Nie wiem jaka tam jest ulica nawet.

dominiska

tylko gliwice i katowice bo pytalam czy gdzies blizej np rzeszow niestety nie

dominiska

piotrek a ty skad bedziesz jechał po rozmowie w gliwicach do domu z jakiej ulicy

ok

No spoko.

arti

to daj Piotrek bo tez w piątek ide na rozmowe

Piotrek.

Wystarczy jechać i sie przekonać. Wszędzie są wątpliwości. WSZĘDZIE. Ja też wam dam znać we wtorek bo już mnie zżera ciekawość.

dominiska

tam co robiłam rok temu nie w holandi to tylko raz było wolne a tak 1 miesiac dzien w dzien a w 2 mies niedziele były wolne mielismy mozliwosc w niedziele do innego szefa jechac do pracy ale to kto chciał robiło sie roznie po 9 maks 12 godzin najmniej 6 godz bo bardzo padało była mozliwosc zjazdu na hotel przebrac sie i spowrotem na pole

busem na przesiadki bo mam do gliwic 400km

busem na przesiadki bo mam tam 400km

Piotrek.

Dominiska ja o 19 mam powrotny pks,a Ty czym jedziesz do tych Gliwic?

gajo90

ale to z jakiego biura jest ta twoja znajoma piotrek? z HC?

Piotrek.

No moja znajoma sobie bardzo chwali. Mowi ze trzeba mieć twardy tyłek ale sobie chwali. Ma bardzo duzo godzin, fajnie zarabia. Jest na pomidorach.. Trochę szczęścia.

dominiska

ja byłam w innym miejscu i tez były opinie ze wywala szef itd pojechalam okazalo sie to [prawda]ale nie spowodu roboty tylko czegos innego wiadome ze jak ktos jedzie z mysla ze to wakacje a nie robota to wylatuje i jezeli komus naprawde zalezy i nie poddaje sie to da rade nie powiem ze bylo lekko i trzeba było znac co nieco niderlandzki zeby sie dogadac albo na migi

dominiska

gajo90 - 2014-05-03 13:53:15 hejka jeszcze nie byłam na rozmowie mam w srode miec rozmowe. we wtorek bede w gliwicach a ze zajade na 18.30 bo inaczej sie nie da wczesniej to w srode mi kazali

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière