Carrière

Opinie o Carrière

spoko :D nie ma za co :D

ok o dzieki wielkie:P

kama7

tak internet jest.. nie wiem czy wszędzie ale tam gdzie mieszkalam to byl :P

mati

no to wielkie dzięki ze odpowiedziałaś na moje pytania:) pozdrawiam;p (internet macie na domkach?);p

Pracownik magazynu

Zbieranie zamuwien

Nie mam

kama7

jak znasz język angielski albo holenderski to twoj plus.. jeśli nie to martwić się też nie musisz :D

dominiska

hands to work

mati

no to powiem ze ładne zarobki:) jakby tak zawsze 54h było to warto jechac:P a jak z angielskim?

kama7

co do ludzi to jest różnie.. raz trafi się fajnie a raz na kretynów którzy nie szanują tego że wstajesz wcześniej niż oni :D Mati w zeszlym roku mialam stawke 19 lat czyli 7,68 brutto i np przy 48 godz mialam 250 euro.. a przy 54 niecale 330.. z czego za nadgodziny placą 125 %. teraz mam stawke 21 lat bo jak juz pisalam wczesniej patrzą na wiek rocznikwo wiec nie wiem jakie beda zarobki...ale jestem tego zdania ze w polsce tyle nie zarobisz i nie odlozysz... :P

Piotrek.
@kama7

Dokładnie tak.

mati

Aha Kama a to mozna wiedziec ile na tydzien wyjdziesz jak wyrobisz wiecej niz 40h?

Piotrek.

Moi znajomi też sobie chwalą HC. Ja jeszcze poczekam na odzew z ich strony no bo co mi szkodzi? Praca jak praca. Bardziej boje sie ludzi którzy pracują na miejscu niż pracy. :D Niestety albo stety u mnie występuje też taki minus/plus że ja sobie nie dam w kasze dmuchać i w ch...sie robić więc może dlatego nie dzwonią? Może za granicą dać sobie na wstrzymanie....

kama7

Mati chodzi o to ze zawsze miałam więcej niz 40 godz..

mati

No własnie tu jest problem ze nikt nic konkretnego nie napisał ... ale jak kama mowisz ze nia miałes pełnych godzin to tez nie fajnie ... a ty dominkia do jakiej jeszcze firmy składałas?

dominiska

jest ktos kto moze napisac jasno czy oplaca sie jechac itd bo juz sama niewiem co robic bylam na rozmowie i kazali czekac na tel zglosilam formularz do innej firmy czekam a i zastanawia mnie odpowiedz jednej bardzo miłej pani powiedziala mi ze zadzwoni w czwartek i w czwartek mam byc u nich w razie czego powiedzialam ze mam 400 km jade 8 godzin a ta pani to nie odemnie zalezy

kama7

ja jestem na stawce wiekowej.. to jest zależne od godzin... jeszcze nie zdarzyło się żebym miała 40 godz.. więc konkretnie ci nie powiem.. poza tym teraz sie pozmieniało co do stawek wiekowych.. już nie musisz mieć skończonych przykładowo 21 lat żeby ci ją podnieśli tylko patrzą rocznikowo...

mati

Kama a powiedz mi jak wychodzisz a tygodniówce? jezeli moge wiedziec:) z góry dziekuje:)

kama7

ale dramatyzujecie... warunków nie mają złych... zależy gdzie się trafi i na jaką prace... każdy ma swoją opinie bo różne są gusta.. ale jak ktoś chce pracować to będzie... a co do biura to panie w Opolu są bardzo miłe.. ja wyjeżdżam po raz kolejny z tej firmy w niedziele i nie narzekam..

arti

Piotrek to do jakiej firmy dzwoniłeś ze odrazu

Lajkon

Porownujac oplaty ktore pobiera hc do oplat ktore pobieraja inne biura to prawdziwa lichwa. Co do zarobkow (nie wliczajac nadgodzin, jezeli wogole sa) to 200 jurkow nawet jak na warunki holenderskie to jalmuzna.

ania

Dziewczyn to powiedzcie ile tak mniej wiecej wyjdziecie na tydzien ? bo wydaje mi sie ze troszke duzo chca za mieszkanie a ubezpiecznie.

gabuska

Hejka jak chcecie pisac cos na forum to piszcie logicznie a nie pierdoly jak sie nie chce pra owac lub sprzatac to wiadomo ze kary zaplacisz proste jak kazdy bedzie wszystko olewal i robil burdel w kazdy. Mieszkaniu to jak potem inna osoba moze tam mieszkac musza miec jakix wplyw na to przeciesz

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière