Carrière

Opinie o Carrière

przystojny

Do art - i dzwonili już do Ciebie z HC może? Bo ja też czekam i czekam...

@przystojny

Hey, jeszcze nie dzwonili... czekam... a myślisz, że się odezwą w najbliższych dniach??

arti
@art

chyba nie art ja czekam już miesiąc i nic

przystojny

do rob - nie nl jop tylko NL JOBS biuro znajduje się w Opolu oraz Rzeszowie :)

rob

hej mam pytanie gdzie w Polsce znajduje sie biuro nl jop

ahm to nie wiem gdzie to ;p no wiem wiem ja tez z Nl Jobs pojechałam ;p

Piotrek.

Nie wiem dokładnie :D Okolice Spanbroek. Szklarnia Kesgro (Mówie o agencji nl job)

weronika

ja mieszkam w schiedam :)zaswiadczenie jest potrzebne :)ja od 14 maja zaczełam prace:) ja bym nie wyjechała z beetsman :)( Piotrk gdzie pracujesz?:)

Piotrek.

Do Gabuśki: Cześć Gabi, ja jestem już w okolicach Spanbroek(usunięte przez administratora)Obiecują, że nas przeniosą za ok 3 tyg. Więcej nie mam do dodania poza tym, że nam wyrobili od ręki nr SoFi.

Aśka

hejka!!!jestem tu nowa ale sledze to forum bo chce wyjechac do NL.mam pytanie,jesli wyjade a cos bedzie nie tak to moge zjechac bez zadnych konsekwencji?

art

No jeśli chodzi o agencję beetsma to chyba jest lepiej w HC ... może szybciej zadzwonią i coś zaproponują... zobaczymy.

kub

Kasia ja tez na pomidorach pewnie do nas na domek przyjedziesz:) robota ujdzie:)

Piotrek.

Też chciałem z HC ale za dużo sobie życzą za wszystko... NL Jobs tak nie zdziera np.za dojazdy nic nie bierze,a ubezpieczenie 38 euro? Masakra. Ja płace 18 euro i niczym sie nie rozni od HC.

weronika

hej ja wyjechałam z Nl jobs, moj kumpel z mieszkania mówił ze jak gadał z ludzmi na temat firm to mieli bardzo dobre zdanie o HC :) ale oczywiscie wszystko zalezy od szczescia do jakiej pracy sie trafi :) art na sofi czekasz tak do 4tyg w jedenj firmie dostaniesz po 2tyg a w innej po 3 do 4tyg go otrzymasz:)

@weronika

a kiedy wyjeżdżałaś i czy dobre warunki oferują..? a jeśli chodzi o sofi to w jednej z firm (katowice) powiedzieli, że jest wyrabiane tylko raz w tygodniu..

@weronika

Ja też jutro jade z NL. Gdzie Cie zakwaterowali? ;)

@art

Teraz na sofi ludzie potrafią czekać 4-5 tyg. Tak mówiła mi Pani z mojego biura i moi znajomi. Więc w pierwszym miesiącu będziesz pracował powiedzmy za darmo bo później odciągną ci za domek, dojazdy, ubezpieczenie...

@Piotrek.

a to zaświadczenie o niekaralności potrzebowałeś? bo nie wiem czy zdążę załatwić..

@art

Tak, potrzebowałem. Takie zaświadczenie to kwestia 2 min. Wypełniasz formularz, wykupujesz znaczek za 50 zł i na tym koniec. Moja mama niestety musi mi dosłać kartę ING bo nie zdążyłem wcześniej założyć konta ale nic nie szkodzi. (oczywiscie cały czas pisze i firmie NL Jobs)

@Piotrek.

no to spoko..narazie poczekam czy się odezwą.. chciałbym z HC jechać..same dobre opinie o nich :) a czy ktoś słyszał o beetsmie z katowic ??

art

Proszę o odpowiedź na post...

art

hey wszystkim byłem w gliwicach się zarejestrować - obiecali, że jak tylko się coś pojawi to zadzwonią.. myślicie, że mnie nie oleją>> mam tam dzwonić i dopytywać?? bo chciałbym w tym miesiącu wyjechać.. czekam w jednej firmie w Katowicach ale tam to już szkoda słów i nerwów. Obiecuj i na tym koniec... i jak to w ogól jest z tym sofi?? kiedy się je dostaje? od razu czy się długo czeka... odpisujcie :)

Nick31

Do Mnie Pani z Holland Contracting dzwoniła wczoraj. Proponowała wyjazd w środę na jakieś ogórki czy pomidory. Odrzuciłem jej propozycję. Dlaczego? Ta facetka nie była mi w stanie powiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe, że oni się tym nie zajmują to do cholery pytam się kto się zajmuje??? niecałe 9 euro na godzinę, ilość godzin uzależniona od warunków atmosferycznych. Brak jakichkolwiek gwarancji na to, że ta praca będzie. Podziękowałem za telefon i tyle. Czekam na inne propozycję z innych firm. :)

@Nick31

I dobrze zrobiłeś, no trzeba wiedzieć coś o warunkach itp.

Andzia

Opłaca się jechać z HC ? Może wiecie coś na temat Duijndam ?

Piotrek.

No to damy sobie znać. Rozmawiałem z ludźmi z hotelu w którym mam mieszkać i mówią że jest super i z pracą i z mieszkaniem.. To najważniejsze a ludzie jak to ludzie różni bywają.

gabuska
@Piotrek.

Hejka piotrus to powodzonka odezwij sie tu czasem a teraz sezpn sie zaczol na maksa i ciezko bydzie z wyjazdami mozecie troszku poczekac

@gabuska

Hej Gabusia, dam znać mysle że dopiero po pierwszym tygodniu pracy bo wtedy będę już wiedział mniej więcej co i jak.

kasia t

z HC jadę w niedziele z katowic 5.30 na pomidory

Z której firmy?

katrin

a ja czekam już dwa tyg. i nic ... Jak dzwonię to tylko obiecują że zadzwonią

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière