Carrière

Opinie o Carrière

boss

Zalezy jak trafisz mozesz trafic na pokoj 2 osobowy 2 na 2 doslownie ale rowniez na super mieszkanie.Mieszkania przewaznie mieszane choc nie zawsze...

Dg :)

Mam pytanko do tych co juz tam sa lub jezdzili. Ile pokojowe sa mieszkania czy domy ? I czy kobiety sa z kobietami czy mieszane ? Bardzo Prosze o odpowiedz w miare szybko :)

Aśka

Witam!w niedziele wypełniłam formularz a w poniedziałek zadzwonili i we wtorek bylam na rozmowie w Gliwicach,rozmowa calkiem luzna ale na chwile obecną nie mieli ofert i kazali czekac.z tego co tu czytam to roznie bywa z tym czekaniem.zgłosiłam gotowosc do wyjazdu na juz,jest ktos moze z Chorzowa co tez sie wybiera????

UWAGA

Wszystkie odnosniki powyzej dodane przez prawda_ona prowadza do strony zainfekowanej wirusem, nic tam nie ma poza infekcja kompa!!!

xyz

wyjeżdżał ktoś na OFERTĘ SPECJALNĄ z holland contracting? bo jestem ciekawa jak to wygląda

onaxx

kasiek34 czy wyruszyłaś już krk na rozmowę? bo ja wybieram się w przyszłym tygodniu

Piotrek.

Gabi, masz możliwość np.ściągnięcia mnie do siebie? Pytam bo ja np.ściągnąłem dwie osoby a Ty też możesz?

@Piotrek.

A ty w holandi czy w polsce

@gabuska

Jestem w Polsce od 3 tyg.

@Piotrek.

Hejka co tam ja jestem w holand ale nie hc

@gabuska

Hej Gabuniu. Ja pracuję już w Polsce na umowę zastępstwo, po czym chyba dalej wrócę do NL.

@Piotrek.

hejka piotrus ja jestem w holandi ale z innego biura bo nie mieli narazie dla mnie ofert jest masakra pracuje na filetowaniu piersi z kurczakow a czemu zjechales z tamtad

boos

Hej Piotrek mialem podobna sytuacje a gdzie pracowales

@boos

Ja pracowałem w innej firmie, nie poprzez HC.

@Piotrek.

A zarobiles cos ile ty tam byles

@gabuska

2 miesiące. Mają niskie stawki na wiekówkach... Przywiozłem do Polski 6,5 tys.

Piotrek.

Hej Gabi, zerwałem umowe bo sie wytrzymać z dziadami nie dało.

Piotrek.

Hej Gabuśka, ja już w domu i teraz rozglądam sie za innymi firmami. HC nie dzwoni więc...

@Piotrek.

Hejka dlaczego juz w domu jestes ja na urlopie ale w niedziele chyba juz bede wracac

oliwia.12

witam.czy macie jakies doswiadczenia z tą firmą ? jak wyglądają zarobki i jak są przekazywane na konto ? na ich stronie czytałam, że konto zakłada się samemu w Polsce. ale też doczytałam się opinii dotyczących wynagrodzenia płatnego z dużym opóźnieniem - po powrocie do Polski lub w czasie powrotu z pierwszego urlopu ! czy umowa jest zobowiązująca - uwzględnia jakieś kary ? chcę jechać z tego biura, ale to będzie mój pierwszy raz. interesuje mnie dlugofalowa wspolpraca, ale nie wiem przeciez w chwili obecnej czy mi się spodoba.

@oliwia.12

Hej ja bylam z tej firmy teraz jestem na urlopie i chce wrocic z tej firmy wynagrodzenie na czas a jakie to zalezy od ilosci godzin jakie masz warunki mieszkaniowe sa ok

madzia555123

a i zycze powodzenia wszystkim czekajacym, troszke sie boje, ale to u mnie normalka przed kazdym wyjazdem

@madzia555123

Madzia a powiedz mi jeszcze czy jedziesz pierwszy raz w ogóle czy byłaś już wcześniej w Holandii , masz jakieś doświadczenie ??? sorki że taka ciekawska jestem ale już mnie nerwica bierze bo dziś mi babsko powiedziało ze nic nie ma a tu proszę Ty dziś miałaś telefon i się zastanawiam o co kaman ????

@shilla

Byłam w Holandii 4 razy głównie na produkcji.Zadeklarowałam,że interesuje mnie dłuższa współpraca a to dla nich ważne.Mam prawko,ale na razie nie chce byc kierowcą.Angielski średniozaawansowany.To chyba tyle jesli chodzi o mnie.Może do wyjazdu potrzeba tez troszkę szczęścia,bo było to pierwsze biuro,do którego aplikowałam(pomyslałam,że jak do czwartku nie bedzie oferty szukam dalej)i udało się.Mam nadzieję,że szybko ci cos znajdą i być może do zobaczenia w NL.Pozdrawiam

@madzia555123

no to podobnie jak ja , tyle że ja to jechałabym w ogóle pierwszy raz ... myślę że to mnie blokuje troszkę , no cóż to czekam dalej :(

basia
@madzia555123

Cześć Magda do mnie tez oddzwonili w przeciągu 2 dni , ale ja dopiero z końcem sierpnia jestem dostępna więc na rozmowę mam się zgłosić dopiero z początkiem sierpnia. Magda napisz mi proszę jak warunki kiedy jechałaś i na ile zostajesz mnie też interesują dłuższe terminy. Proszę o kontakt barabra.f84@wp.pl Będę wdzięczna pozdrawiam

Stach

Shilla jak tam u Ciebie

@Stach

Hej Stachu :) czekam i czekam i nic, dzwonię i dzwonię i nadal nic :(

mam 28 lat szybko poszlo wierze ze bedzie ok jestem z raciborza

shilla

Stachu a u Ciebie jak ??? też nic ???

Stach
@shilla

Ja też czekam cały czas nie dzwonili jeszcze do mnie

madzia555123

hej a ja jade w niedziele do bukietow przy tasmie pierwszy raz z holland contracting w poniedzialek mialam rozmowe w gliwicach a dzis oferta jesli ktos z was byl na bukietach napiszcie czy to dobra praca bo wczesniej nigdy przy tym nie pracowalam pozdrawiam

@madzia555123

Madzia no to teraz już mnie całkiem rozłożyłaś na łopatki .... to może ja już za stara jestem że mnie nie chcą .... masakra normalnie .....

ania85

ja juz 3 raz jade z tego biura tydzien czekałam na oferte.

@ania85

aha , no to wychodzi na to że tylko "nowi" mają pod górkę :)

shilla

Aha , i jak długo czekałaś ???? bo ja znowu dziś dzwoniłam i mi powiedziano , że nic nie ma i że ogólnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni mało osób nowych pojechało bo nie mają ofert , a tu proszę jednak ktoś jedzie :( tak mnie to trochę zastanawia czy mi pani w biurze nie ściemnia trochę , bo skoro i ofert nie mają to po co umawiają ludzi na rozmowy ? pozdrowienia dla wszystkich :)

ania85

tak z holland contracting ,wczoraj dzwonili.

@ania85

a byłaś już z nimi ? czy pierwszy raz ? i w ogóle czy już pracowałaś w Holandii ???

ania85

witam mam wyjazd w niedziele do de lier firma rainbow praca przy sortowaniu papryki.ktoś słyszał jak tam jest czy są godziny?pozdrawiam

@ania85

Ania a jedziesz z HC ?? dzwonili do Ciebie ???

Jaaa
@ania85

Czesc ja ma terz jechac na sortowanie powiec mi jak tam jest praca domek ? Dami9114@interia.pl

kasiek34

witam jedzie ktos moze z Krakowa do biura w Gliwicach w czwartek.10.07? albo wybiera sie do Holandii z tego biura w najblizszym terminie?

@kasiek34

wybierało to się parę osób ale jak na razie siedzimy w domu przypuszczam że z Tobą będzie podobnie :) pani Cię zapyta kiedy możesz jechać czy w niedzielę czy w środę po czym powie że jak będzie dla Ciebie oferta ta zadzwonią żeby przyjechać podpisać umowę ... by the way powodzenia :)

sonatina
@kasiek34

Hej ja wysłałam formularz w niedziele juz dziś do mnie dzwonili hmm nie za szybko ??? Nie mogłam rozmawiać bo byłam w.pracy i jutro do niech oddzwonie. Pewnie mnie zaprasza na rozmowę bo mam blisko Gliwice chciałabym jechać ok 25 sierpnia

kasiek34

Hej shilla jednak udalo sie i jade w niedziele 24.08 czekalam tydzien na oferte

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière