Carrière

Opinie o Carrière

Deywit

jak polecacie ta agnencje? warto wyjechac na stawce wiekowej , czytam tutaj to same negatywne opinie ,ze pracy nie ma..

be

(usunięte przez administratora)maskara co dwa tygodnie jakies przeprowadzki są. Gorzej byc nie może. Siedze na mieszkaniu ze starymi ludzmi i się męczę ani godzin ani kasy :/ Najlepsze jest to że tam te szma..w gliwicach co innego gadają.

boos

Raczej takie rzeczy sie nie zdarzaja

sahra

czy to prawda że pokój czasami dzieli facet z kobietą ? :D

boos

dokladnie na zwarcie mieszkaja (usunięte przez administratora) ktorzy mysla ze jak zarobia pare euro to Pana Boga za nogi zlapali a normalny czlowiek musi sie meczyc nie wiem skad oni ich wytrzasneli...

kornel

ja tez nie polecam jestem od niedzieli i bylem tylko na jajkach dzisiaj i to 6 godzin, zapierdziel taki ze ohohohoh. TO jest core co tu sie wyrabia..sciaaja ludzi a nie ma pracy!nie ma pracy. Za tydzien zjade chyba do Polski bo tu sie nie oplaca siedziec samemu gdzie cala rodzina w Polsce..a Ty zarobisz na tydzien 56 euro ;/ ;/ ;/

kornel

ja tez nie polecam jestem od niedzieli i bylem tylko na jajkach dzisiaj i to 6 godzin, zapierdziel taki ze ohohohoh. (usunięte przez administratora). Za tydzien zjade chyba do Polski bo tu sie nie oplaca siedziec samemu gdzie cala rodzina w Polsce..a Ty zarobisz na tydzien 56 euro ;/ ;/ ;/

baski

NIE POLECAM TEGO BIURA Raz pracujesz a raz nie.. w pierwszym tyg zarobilam 112 euro..w drugim 74 euro a z dzisiejszym dniem dostane pewnie ze 150 po moich obliczeniach. RZUCAJA LUDZMI..JAK SIE DA PO ROZNYCH FABRYKACH, ZAKLADACH,siedzisz na mieszkaniu i czekasz na tel az pojdziesz do pracy. A jak zostaniesz kierowca to juz wogole.. Odrobie swoja kase co wlozylam i znikam stad jak najszybciej

kris

Koordynatorki są różne, wiadomo jak to ludzie, one nie zwalniają, nie mieszają bo im się tak podoba tylko biuro robi zmiany. Jak się o to zapytasz to będzie odpowieć że samochody nie mogą wozić powietrza a ludzie mieszkać po dwóch w dużym domu. Nie mieszkasz u siebie to się musisz przeprowadzić. Kasę brutto muszisz zamienić na netto i z 25 euro będzie 17. Normalka. Nie wiem czy mają kasę dodatkową za nowych bo jak by tam było to po co by trzymali starych po kilka lat. Ktoś chyba mini na odcisk nadepnoł hehehe

onaxx

mini a ty długo tam pracujesz? w pierwszy wyjazd po 8 tygodniach można zjechać do Polski ?

mini

Hej, załatwianie pracy na jesień/zima jest ciężko to bardziej martwy sezon chyba,że ktoś ma naprawdę szczęście, najlepszy sezon zaczyna się od marca. Holland dość często lubi wysyłać nowych pracowników bo za każdego nowego maja dodatkowa kasę. Oferty specjalne są beznadziejne bo w pierwszym tygodniu wyślą cię na dzień lub dwa do pracy żeby człowiek zarobił na domek, ubezpieczenie i opłatę za koordynatora co jest wliczona w ubezpieczenie. Czasami jest,że można trafić fajna prace i wcale nie trzeba mieć doświadczenia, jeśli się spiszesz w pracy to możesz mieć zapewniona prace co roku. Najgorsze jest mieszanie koordynatorek one robią największy zamęt we wszystkim, przeprowadzki co chwile jak im się podoba, zwalnianie ludzi od widzi misie jak ktoś im nie pasuje - nie martw się potrafią wymyślić bajeczkę choć nie jest prawda to już jest mało istotne byle by się ciebie pozbyć, mieszanie ludzi na mieszkaniu, w pokojach kobieta z mężczyzna - porażka, nie każdemu to odpowiada no chyba, że tym co lubią dawa (usunięte przez administratora) ta prawo i lewo jedno wielkie ku....two. Jak w Polsce w biurze dasz im prawo jazdy żeby zrobili xero to już przerąbane czy chcesz czy nie to ci wcisną auto żeby być kierowca i to prawda ze obiecują ci 25euro a dostajesz 17euro marne grosze bo jak zrobisz mala ryskę na aucie ty czy nawet ktoś inny to ci uwala 235euro i jesteś bez tygodniówki a jak zarobisz mniej to jesteś na minusie. Jeśli chodzi o wyjazdy w parach to w Gliwicach nie ma takiej opcji i najlepiej jechać do Opola tam są dużo milsze panie. Ja trafiłam na dobra prace mimo, iż koordynatorki próbowały mieszać ja dostawałam wolne na tydzień bo twierdziły ze nie ma teraz pracy a tak naprawdę była praca robiły to po to żeby wcisnąć nowe osoby bo jak wcześniej napisałam za każda nowa osobę maja dodatkowa kasę a jak my dostaliśmy tydzień wolnego to myślały ze pojedziemy do polski i będą nas mieć z głowy ale im się to nie udało po tygodniu wolnego poszłam do swoje pracy mimo iż z kasą byłam na minus. Jeśli ma ktoś jakieś pytania to piszcie ;)

c4rbon

Czesc. Powie mi ktos jak wyglada wyjazd na oferte specjalna?

Adrian
@c4rbon

Siemka. Oferta specjalna wygląda następująco, wiem bo sam z niej wyjechałem. Tak naprawdę jedziesz do pracy w ciemno. Nie wiesz gdzie będziesz pracować. Gdy już jesteś na miejscu dopiero biuro szuka Ci pracy. W moim przypadku to było tak: Pierwszy przystanek, Haga, tutaj nadanie nr SOFI, formalności.. Przez półtora tyg w pracy byłem dwa razy, zarobiłem na domek i jedzenie. Stwierdzili, że w Hadze pracy mi nie znajdą to przenieśli mnie do Zwartsluis. Mieszkanie to barak, syf, pokój wielkości kurnika, dzielisz pokój z jeszcze jedną osobą, a co weekend imprezy, pijaństwo, papierosy, ćpuństwo, sami Polacy. Jedna wielka melina. Do pracy jest ponad 40 km w jedną stronę. Obecnie pracuje w HEIJS FOOD PRODUCTS B.V. na linii, gdzie odbieram zamarynowane kurczaki do KFC. Praca odbywa się w temperaturze minusowej albo niewiele na plusie. Ubierasz się w fartuch, czepek, nakrycie na brode/wąsy jak nosisz oraz buty za które musisz zapłacić 30 €. Póki co tam zostaje, ale nie wiem jak długo wytrzymam, a tego zimna nabawiłem się przeziębienia. Pozdrawiam.

Siemka. Mam pytanie odnośnie jak liczone jest 8 tyg (min) Czy od daty przyjazdu do Holandii czy od podjęcia stałej pracy? Thanks a lot!

gabuska

Hejka nie ma tak zle a ma ktos namiary na biura dla par

jesizubr

jedzie ktos w niedziele z katowic ? ja jade ..i sie boję :D zgodziłam sie być kierowcą na miejscu :D

aaaa

Z Citta Romana fakt faktem jest 30 min do sklepu ! ale można jechać na zakupy, nawet przy tankowaniu ! a spacerek nikomu nigdy nie zaszkodził. Ludzie mieszkają na mega slamsach! a tam domki są naprawdę bardzo przyzwoite (patrząc się na to, iż Niemcy przyjeżdżają tam na wakacje). Także nie ma co słuchać opinii ludzi, którzy sami koło(usunięte przez administratora). Pieniądze wypłacane na czas, nadgodziny także.

kris

Ludzie, już trochę pracuje w Holland i widzę , ze na forach najbardziej niezadowolenia są ci co sami smrodu za sobą narobili. Jeden koleś dwa samochody zdemolował-poskakał sobie po dachu hehehe, i co miał za to nie zapłacić? To kto zapłaci? ja co pracuję uczciwie? Ci co dobrze robią siedzą cicho. Ci co nie rozumią o co chodzi i się nie spełniają w robocie piszą. Duzo można gadać o pośrednikach. Holland płaci i kasa jest jasna. Tyle mówie na 100%.

nowa
@kris

hej możesz się do mnie odezwać na maila mam pilne pytania bo zamierzam wyjechać z holand w tym miesiącu mój mail barbara.f84@wp.pl

Kasia 94

Hej :) dzwoniła do mnie dzisiaj Pani z biura w Gliwicach. Zapytała mnie kiedy pasowałby mi wyjazd, po czym powiedziała, ze muszę sobie założyć konto walutowe przed podpisaniem umowy i umówiła się ze mną na czwartek. Nie wiem czy te spotkanie gwarantuje mi prace. W każdym razie opinie, które tutaj wyczytałam trochę mnie zraziły.

Tomiii25

Czekam juz miesiac na oferte, dzis dzwonilem, babka z biura powiedziala ze najpierw szukaja ofert dla ludzi ktorzy siedza w Holandii a nie w PL :/

pinki

hejka jechałem z hollandu na gotowa oferte nie specjalna jak sie okazało po przyjezdzie wlepili mi opinie specjalna jesli idzie o domki to sa ok ale ludzi mieszaja czasem jest koles z laska w jednym pokoju byłem równiez kierowca w biurze oferuja 25 euro za tydzien gdy w rzeczywistosci jest 17 euro druga sprawa kary za jezdzenie autem to koszt 235 euro a jak sie nie zglosi 475 euro czasem jest tak ze placi sie kare za szkode kturej sie nie zrobilo ale z dockholland sie nie wygra upierdalaja kase od razu system plac tez nie za ciekawy nie bylem na wiekowce a takie jest traktowanie czy sie robi na ranoi na noc czy na południe to bez ruznicy kasa ta sama 200 euro na tydzien tak jak w firmie WEKO zmiana obojetna nie wyplacaja sobót ani świat czy niedziel tak jak jest w umowie ogulnie firma ok ale z kasa kłamia i zdzieraja z karzdego ile tylko idzie jeśli chodzi o koordynatorów - na poczatku ok ale po 2 tygodzniach pracy koordynatorzy zaczynają okłamywać i oczerniac ludzi w ciągu 12 tygodni pracy mialem 7 przeprowadzek a z Cita Romana do najbliższego sklepu po jedzenie jest 30 minut drogi ogulnie nie polecam tego biura

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière