Carrière

Opinie o Carrière

robol krajowy

zawsze biadolenie, i zawsze cos nie tak ale 217 euro na tyd to sa grosze nedzne i sprzatanie kontrole kary finansowe no bez przesady wiekszej padaki i marnej placy nie slyszlame za granica powodzenia ja dziekuje lepiej mi tu w kraju

Damian18

siemka, jutro ide na rozmowe o prace. Planuje ktos moze wyjazd w najblizszym czasie?

Dawid1920

Witam Tak przeglądałem tą firmę i czy się opłaca? najpierw chciałbym się zapytać czy warto jechać tam? jest te 40 godzin tygodniowo? jakie mieszkania? Warunki? Jesli ktoś ma czas prosze odpisać.

boos

Wie ktos moze jak wyglada sytuacja na hartingu godz itp...

Ewcia

Hejka na tą firmę nie ma co narzekać kasa jest zawsze na czas.. Jest jakiś problem na mieszkaniu czy w pracy zawsze Kordynatorka pomoże .. pracuje juz tu 3 lata .. Choć fakt jeden minus jest tego że sa często przeprowadzki:( a Wakacyjne zawsze jest wypłacone .. Mieszkania są w dobrym stanie nie ma na co narzekać

Harting

Tych panstwa o ktorych piszesz ponizej to do psyhiatryka powinni zamknac, tam jest miejsce dla nich a firma niech dalej udaje ze nic sie nie dzieje

tomaten

domki przez holand sa w dobrym stanie a jak chodzi o harting ogolnie nie jest zle, tylko smieszne jest jak gwiazda szymczak wchodzi na kantyne i wszystkich mierzy a kazdy wie ze jest wstretna jej ubior jednolity podobny do drzewa np "zielony" a najgorzej z nimi mieszkac bo gwiazdeczka mysli ze jest u siebie i pół lazienki ma w kosmetykach

roksaa

hej jade w niedziele z katowic z agenci HC jedzie tez ktos? I CZY WARTO?

Przemo121

Jeżeli ktoś ma wolne to w tym czasie może szukać innej pracy już na miejscu. Chyba że mieszka bardzo daleko od miasta, miasteczka. Do tego pasuje znać angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym (ale w kategorii B1 minimum) tak naprawdę. Bo jeżeli ktoś wyjeżdża teraz za granice ze słabą znajomością języka to niestety musi się liczyć z tym że mogą nim pomiatać. Kolejna sprawa jeżeli nie mieliście styczności z prawdziwie ciężką pracą w Polsce np a będzie to wasza 1 praca to nie polecam szczególnie studentom na czas wakacji. To nie lata 90-te czy początki XXI wieku że przyjmowali jak leciało teraz trzeba już niestety znać język mieć doświadczenie i przede wszystkim chęci do bardzo ciężkiej pracy. Nie polecam agencji w której nie pracował wasz bliski znajomy lub członek rodziny. Jedno pytanie do tych co byli prze tą agencję -- mianowicie, czy firma opłaca ze swoich pieniędzy przejazd w 1, lub obie strony ? Czy trzeba ze swoich opłacić ?

niśka

Siema wybiera sie ktos do pracy przez to biuro do holandi

Łukasz

Witam pracował ktoś na chartingu w De Lier? Ile godzin w tygodniowo się pracuje. Pozdrawiam proszę o szczera odpowiedz. dzieki

@Łukasz

Tak pracuje tutaj ale za duzo jak do tej pory nie bylo trzydziesci pare do czterdziestu maks ale musisz (usunięte przez administratora) i to dobrze. A co wybierasz sie tutaj pierwszy raz czy pracowales juz ?

oksaaaa
@1467

Maxymalnie 47 najmniej 35

POLECAM TA FIRME JAK KTOS CHCE ZAMIAST PRACOWAC TO NA WCZASY WYJECHAC TO FAKT NIE KTORYM SIE UDAJE MIEC FAJNA PRACE ALE DOSTAJA CI JA KTORZY LIZA DUPY KOORDYNATORKA KTORE SA BARDZO CHAMSKIE JA WYJAZDU NIE WSPOMINAM ZBYT DOBRZDM CIAGLE SIEDZENIE NA DOMKU ZAROBKI BEZNADZIEJNE

greg

Witam pracowal juz ktos przy pomidorach u houwena?????? jakie tam sa zarobki i warunki mieszkaniowe??????????????????????????????

Arcz

Potrr40 a gdzie jedziesz?Zakłady mięsne heis?

piotr40
@Arcz

Witam jeszcze nie wiem jaka dadzą propozycje pracy i kiedy bo na razie byłem na wstępnej rozmowie. Pozdrawiam Piotr.

potrr40

Witam byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy.Mógłby ktoś podpowiedzieć jak długo się czeka na wyjazd.Dzięki.

Łukasz

Pracowałem przez ta agencje 4lata i nie narzekam wyplacalni katrole czystości kary tak powinno być bo przyjeżdżają syfjaze brudasy pijaki i cpuny którzy nie umieją siebie ogarnąć a co dopiero mieszkanie kary to jest sposób na takich. Pracowałem przez inne agencje gdzie nie było katroli czystości kar. To był smród bród i ubóstwo teraz chcem spowrotem pracować przez Holand jedna z najlepszych agencji pracy.

boos

A tak dokladnie to gdzie na te pomidory jedziesz

wyzyskany

Ludzie sie zastanowcie w jakie wy sie (usunięte przez administratora) pchacie jadąc przez jeeebany holland no to jest dno tak jak wam mowie opłaty masakryczne zarobki małe i jeszcze nigdy nie wiesz czy masz praca na dłuzej czy nie bo ci tego nie powiedza a tutaj pracuje po 2 max 3 dni i po 1 w tyg. tez sie zdażło o chodzi w tym tylko o to ze jebaki miały pretekst zeby za mieszkanie sciagnąc no to jest porażka tutaj ubezpieczenie płacisz 38 euro a w rzeczywistosci ubezpieczenie wynosi 20 euro a tee (usunięte przez administratora) sobie 18e biora dla siebie jako za " opieke " no kurwaa smiech na sali powaga , to co z ludzmi robia to wgl jest smieszne bo cały czas ludzi sciagają a pracy nie maja ludzi na domkach jest w ciul i jeszcze troche i kazdego trzymaja tylko po to zeby na nim zarabiac na mieszkaniu sa inne lepsze agencje wiec sie zastanówcie zanim z hollandu bedziecie chcieli wyjechac.

adrian

Witam mam pytanie czy ktoś może napisać jakie są zarobki ale realne .Mam jechać do Holandii teraz w niedziele pozdrawiam i z góry dzięki

@adrian

przy 40 godzinach masz zarobione 217 euro

adrian
@123

A powiedz mi nadgodziny można robić Wyjeżdża ktoś może w niedziele

oszukany

ta agencja to jest totalne dno. Nie polecam nikomu chyba ze ktos ma pieniadze w pl i chce jechac do nl przez ta agencje i wrucic na - pzdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière