Carrière

Opinie o Carrière

Dawid

Polecam Direct People sobota 150% płatna nie jak hc 125 (usunięte przez administratora) Niedziela 200%. Żadnej opieki smiesznej ubezpieczenie 20eur tydz. Hc 38eur (usunięte przez administratora) Mieszkanie 70eur tydz. Hc 90eur (usunięte przez administratora) adnych kar za byle goowno. Praca na magazynach stawka 11.60 eur godz. Hc praca w syfie za 9.16eur. (usunięte przez administratora) ODRADZAM HC SYF SMRÓD BRUD I UBÓSTWO. POZDRAWIAM

My

Polecamy się przekonać jak jest. My z mężem tam nie widzimy żeby okradali. Mieszkania są różne ale kasa jest zawsze zgodna. Zawsze można zgłosić jak się coś nie zgadza czy jak ci coś nie pasuje. Łatwo od złodzieji wyzywać jak pewnie samemu się zawaliło temat już się na takich sporo napatrzyło. Sporo tam takich naszych i to jeszcze chyba się długo nie zmieni. Pozdrawiamy E-KI-PE.

mati

Zgadzam się z tobą stary w 100%,hc to (usunięte przez administratora) razem z tymi koodrynatorkami z (usunięte przez administratora) wysranymi

Prawda OSZUSTY okradają ludzi kary za byle co. Najgorsza agencja pracy w której pracowałam a pracowałam przez 6 agencji pracy.

Ludzie dajcie sobie spokój z hc okradają z każdej strony. Mieszkanie 90e warunki żenada. Ubezpieczenie i opieka koordynatora 38e niema żadnej opieki a kasę kradną. Odradzam ta agencje totalne dno.

Hc

Hc oszusty (usunięte przez administratora) dno odradzam ta agencje zdecydowanie

Jest to umotywowane tym, ze hc glownie zapelnia zapotrzebowanie na pracownikow tymczasowych. Jesli w danym miejscu takie zapotrzebowanie sie konczy, przenosza cie gdzie indziej. Bez zapowiedzi i bez prosb.

sobol

PATOLOGia

boos

A dokladnie to gdzie Twoj maz mieszka bo tez mialem podobna sytuacje.

izabela

Wywiezli mi męza na jakieś zadupie,gdzie nawet nie ma dobrzego zasięgu do domku gdzie nawet nie było dla niego miejsca same ćpuny nawet nie miał sie z kim dogadać brud syf na smieciach sie mozna wywrócić takie agencje powinno sie zamykać bo w Gl;iwicach mówili co innego, dajcie spokój żeby człowiek po tylu godzinach jazdy nie miał sie gdzie nawet położyc, tragedia narazilismy sie tylko na koszty nikomu nie polecam tej firmy

kris

Tylko co do jednego macie rację.Chodzi o przenoszenie z domku na domek to jest masakra .pracujesz około 12 godzin jedziesz na domek a tu ci dzwonią ze masz się przeprowadzić. .Wtedy cię jasny ślak trafia.Pozatem jest wszystko wporządku wypłata na czas.Panie koordynatorki są bardzo miłe.

Mongolia

"HAHA" tak określę tą patologiczna firmę. koordynatorki lizą du*e zdzierają z ludzi nie male pieniądze i jeszcze im mało. jeżeli trafisz na fajną ekipę to jest luz aaa i o ile nie przeniosą Cie gdzieś indziej co jest znane w tej firmie. nie ma co się rozpakowywać bo nie wiesz kiedy przeniosą Cie na inny domek. Z pozdrowieniami dla 10 w Lepelstraat. POKÓJ.

Rodak

Mam takie przemyślenia że pracując w Hollandcontracting nie wszyscy wiedzą na co się umawiali. Czystość w mieszkaniach jest sprawdzana bo bez tego zaczyna się tam masakra. Ja tez kilka lat jeżdże do Holland i dobrze to znam. Jak trafisz na syfiarzy to ich siłą nie zmusisz żeby zbierali za sobą swoje graty. Jedyne co ich mobilizuje to te kontrole (i to nie wszystkich).Nie macie pojecia co Polacy zcasem potrafią zrobić, sikać na materace i jeszcze inne gorsze rzeczy o jakich wstyd tu pisać. Jest jasne że jak masz zakaz palenie to jak masz pety w popielniczce to łamiesz zakaz. Zwolnień widziałem wiele ale ci co się pojawiali to czasem kompletna pomyłka. Baidolicie ale jedziecie z agencjom. Jak masz wszystko prywatne i sam sobie umiesz poradzić to sobie radzisz i nic od nich nie potrzebujesz. A tu ciągle wydzwanianie do koordynatorek i marudzenie o wszystko, jakieś skarżenie. W autach jest jak na domkach jak dbasz to masz. Przedszkole rodacy! Przedszkole! A porządni ludzie, którzy cierpią przez takich co nam opinię wystawiają tylko się wstydu muszą najeść.

inona

witam wybiera sie ktos w niedziele 28.06 z gliwic

matt

van der sar, czy mogłbyć pomóc w aklimatyzacji i znalezieniu pracy na miejscu??

Van Der Saar.

Witam. Chcialem podzielić się swoją opinia i pomoc ludziom w podjęciu pochopnych decyzji związanych z podjęciem pracy dla tej firmy. Pracowałem dla Hollandcontracting przed dwa lata. Ktoś teraz może powiedziec, że chyba nie było tak źle skoro tyle czasu. Jednakże nie jestem osoba, która często zmienia coś w swoim życiu. Więc sobie codziennie powtarzalem, że tak musi być. Na szczęście kiedyś przejzalem na oczy. Ta firma jak większość polskich firm to po prostu banda złodziei. Kradną na każdym kroku. Głupie kary za papierosa w popielniczce czy kurz na telewizorze. Raz w tygodniu przychodzi Ci tak zwana czyscikowa i zaglada do lozka, szafek. Tradycyjnie co kilka tygodni dostaniesz karę, bo biedna kobieta musi coś znaleźć by sama mieć pracę. Dostaniesz z reguły 15 letnie auto. Za szkodę placisz Ty. Kolega za uszkodzenie zderzaka dostał 1300 euro. Uwierzycie?? Przecież takie auto kupi się w tym pieniądzach. Kolejną znajoma dostała 350 za uszkodzenie (ktoś wjechał w jej auto) rano wstała zadzwoniła zaraz gdy to spostrzegła i tak dostała karę. Takich przykładów są tysiace. Pracowałem w kilku firmach i z tysiącami polakow i każdy powtarzał jedno - Hollandcontracting po prostu nie da dobrych firm. Kolejną kwesja jest ubezpieczenie. 37 euro za tydzień ! Ludzie to jest niemozliwe. A jednak. Teraz mam ubezpieczenia prywatne i place 97 za miesiąc z czego zwrajaca mi 70 euro. Chciałbym jeszcze wspomnieć, że jest firma, która zwalnia absolutnie za wszystko. Za to, że jechales za szybko do pracy, za to, że wyprowadziles się na mieszkanie prywatne. Znam przypadki ludzi, którzy nawet nie znają powodu za co ich wyrzucili. Proszę Was zastanowcie się poważnie bo to co Wam zaoferuja będzie zupełnie czymś innym co uslyszycie w biurze. Pracuje teraz dla holenderskiej agencji. W cudownej atmosferze, z wspaniałymi ludźmi, szefostwem. Auto służbowe nowiutenkie z salonu. Wziąłem je tylko dlatego, że powiedzieli bym się nie martwil bo ma autocasco. Bez GPS. A Hollandcontracting to była nauczka na całe życie. Wiem, że niektórzy nie maja wyjscia i wyjeżdżają przez ta firmę. Ale wierzcie mi jest wiele dużo lepszych agencji jak NL jobs, Duijdam, AB, AuB. Najpierw wyslijcie tam CV by uniknąć upokorzeń i zniewagi że strony szefostwa, koordynatorów firmy Hollandcontracting. Z poważaniem Wasz Rodak.

Sandy
@Van Der Saar.

To może powiesz gdzie pracujesz ja jest tak dobrże

Krystian

Niestety masz 100% rację!!!Też dla nich pracowałem ze znajomością języka w największym syfie czyli albo w szklarni albo w polu jak chińczyk za miske ryżu a wielmości panie koordynatorki w szpoleczkach kręcą nosami że gorąco,że brudno!W sumie to 1 z najgorszych firm dla których praccowałem a pracowałem w 3!

maja

A TY z jakich okolic jedziesz ? i co Tobie powiedzieli ?

Żałosna agencja, przedmiotowe traktowanie ludzi i jakieś śmieszne kary .. Można poczuć się jak w przedszkolu

maja

Witam czy ktoś jedzie 7 czerwca na ofertę specjalną ? z okolic wielunia

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière