Carrière

Opinie o Carrière

Mała

Wróciłam z Hollandii niespełna miesiąc temu. Praca miała być na dwa miesiące po czym okazało się, że po miesiącu jej nie mam i była zmuszona zjechać do Polski. Mało tego HC obiecywało stało pracę a prawda jest taka, że codziennie byłam w innej firmie. Warunki mieszkaniowe nienajgorsze,ale organizacja pracy koszmarna. Koordynatorki czasem zapominają dzwonić do osób że mają iśc do pracy. Co tydzień przychodzi "Pani czyścikowa" co z jednej strony rozumiem, ale gdy zwraca uwagę na burne fugi czy kurz na listwie przy schodach to nie popadajmy w pranoje.Ogólnie jestem bardzo niezadowolona. Od znajomych słyszałam, że jeśli jest się kierowcą są kary za nieposprzątane samochody, za rysy mimo że ich się nie zrobiło. Zdecydowanie nie polecam...

wisia

hej ja wiem ze jajka sa spoko, juz o tym pisali bo duzo godzin. zalezy jak sie trafi ale ogolnie mozna trafic na gorsze agencje.

kicius

hej ja tesz sie tama wybieram mam prpozycje na wozki widlowe jak tam jest w rzeczywistosci

KOCUR

witam dostalem oferte do tej firmy na wozki i jaka warto tam isc morzesz mi powiedziec

Pracownik magazynu

Zbieranie zamuwien

Nie mam

Wiki

powiedzcie mi cos na temat firmy woning bo dostałam tam oferte nie wiem co robicjak z godzinami jakie szefostwo.Dzieki z góry

Marzena

Lipa totalna oszust Johan i cała jego reszta pracowników jak to nazywają kordynatorki

merry28

czy firma hol coctratning jest dobra firma sa godz [po sezonem prosze o odp kto tam dluzej siedzi szczera

czarna

Hej w niedzielę tj 20 września mam wyjazd do pakowania jajek do wytłaczanek.Czy ktoś się orientuje jak to wygąda i jak z godzinami????

boos

Oczywiscie masz racje tycus powiem tak ja osobiscie bylem zadowolony z pracy w Hc jak bym mogl wrocilbym tak bez wachania moim zdaniem jest to sprawdzona agencja.

Zbych

Zgadzam sie bo ludzie potrafiom dowalic jedni drugim. Sa gorsze agencje od hc to pewne. Godziny na jajkach bardzo dobre i nie ma na co narzekac. Jak slabi odpadaja to tylko lepiej dla nas.

boos

Powiem wam tak biuro samo w sobie nie jest zle uwierzcie mi pracowalem przez hc pare lat wszystko zalezy od tego na jakich ludzi sie trafi jak trafisz na cpunow ktorych nie brakuje to niestety jest ciezko ale jak trafisz na dobra ekipe to ok sa duzo gorsze biura w Nl niz Hc.

Agata

Warunki skandaliczne w domkach smród grzyb na ścianach ohydne warunki mieszkalne za 90eur tyg.

Nie polecam firma totalna lipa.

Miro

Uwaga beduin atakuje holandcontracting. Scierwa nr 1 w Holandii

Miro

Nie mają żadnych normalnych ofert pracy żadne magazyny. Produkcja czegoś normalnego nie mają tylko szklarnie dla beduinow.

Nikos

Dajcie sobie spokój tylko tyle.

Anty

Prawda agencja. Oszust i (usunięte przez administratora) Polecam E&A

Lutek

(usunięte przez administratora) prawda co ludzie piszą pracowałem przez tych oszustów ale chwile bo nie jestem głupi są dużo lepsze agencje pracy np. Aldora. Sba. T&S. E&A. Te agencje polecam. Holand to jest gownoo jedna z najgorszych agencji w Holandii.

Dyzio

Holand ŚMIEĆ Holand ŚMIEĆ nie pracujecie dla ZŁODZIEJA Ta agencja jest śmieszna totalny rozpizdziel KARY PRZEPROWADZKI żerują na ludziach. Wypierdalacc z tą agencja

Marcys

Holandcontracting ZLODZIEJSKA agencja pracy psychopaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière