Carrière

Opinie o Carrière

MAJK22

MALPI GAJ NIE POLECAM JAK I FIRMY TAK SAMO LOKATORZY NA MIESZKANIACH SLUZBOWYCH TYLKO ALKOHOL I ROZNE INNE UZYWKI POPROSTU UWAZAJCIE

agnes
@MAJK22

Naprawde jest tak zle jak piszecie? Ja mam propozycje wyjechania za ich pośrednictwem ale po przeczytaniu tylu negatywnych opini wacham się.

majk

nie polecam tej firmy ludzie na mieszkaniach firmowych wiekszosc narkomani i pijacy a w pracy zalezy gdzie trafisz dla mnie to patologia i te przeprowadzki a laski w pracy mysla ze awansuja jak pojda z szefem na tzw kawe do lozka co chwile sa jakies afery w pracy jak i policja na domkach nie polecam jeden malpi gaj

mario

witam czy ma ktoś możliwość załatwienia pracy dla małżeństwa?

kasia

moj maz pracowal przez holland na pomidorach ponad rok i bylo ok. domki fajne praca byla. a jak niektorzy mysla ze jada na wakacje do willi z basenem to potem sa rozczarowani

skorpion

Holandcontracting to banda złodzieji pracowałem u nich , oszukują na każdym kroku.

kysiu

PRACOWNIK EKSPEDYCJI OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Lokalizacja: Holandia, Ochten WIE KTOS COS O TEJ PRACY? BYL KTOS TAM? JAKIE WARUNKI SA?

mam pytanie jakie stabilne zatrudnienie chyba takie ze co tydzien pracujesz gdzie indziej a nie kiedy na prace czekasz 2 tyg koordynatorki wredne pozdrawiam martunieja nie polecam zlodziieje i tyle

byly pracownik

NIE DAJCIE SIE OSZUKAC TEJ FIRMIE TAK WYPŁATA JEST W TERMINIE ALE NIC POZATYM JEDZIE SIE Z TA FIRMA NIE ZAWSZE SIE JEST PEWNYM DO JAKIEJ PRACY NA KTORA TRZEBA CZEKAC NIEKIEDY TYDZIEN I DŁUZEJ NIE POLECAM

k

Ktora masz konkretnie na mysli?

Zielony

Witam, mam pytanie czy w tej agencji wymagane jest zaświadczenie o niekaralności ?

aguś

ja musiałam mieszkać z osobami które miały wyrok i uciekły do nl aby ich nie posadzili ,

stal

Zaczyna ktos prace 11.11 (sroda) na jajkach??

fluo

do XYZ moj mail to lukasz-hewig@o2.pl

ala

tak piszesz jakbyś nie był. dziwie sie bo kasa jest zawsze i tego pilnują.wakacyjne dostajesz albo z ostaniom wyplata albo jak zmienia sie stawke i jest rozne od tego ile sie pracowalo. teraz troche nas jechało na urlop i wszyscy dostali normalnie wakacyjne. Kolezanaka chorowala a potem robiła do końca. a gdzie sie jest na pomaranczowo?

smieszek
@ala

To Ty jestes jednym Wielkim NIE porozumieniem -Nie oczeraniaj tej firmy ile w niej pracowałes ? ja na poczotku chcialam uciekac 1 dnia bo tak mi polacy dali w kosc skurkobance a jednak przetrzymałam dzieki Ewci jedynej zyczliwej mi tu osoby za co bardzo jej Dziekuje jej juz Niema a ja dalej robie ten co chce pracowac Pracuje ludziom sie w głowach przewraca mysla ze zarobia za ładna gebe no nie tu potu trza wylac.

tomm28

Holland Contracting ta firma to jedno wielkie nieporozumienie umowa automatycznie na tydzień czasu niby sama się przedłuża w ten sposób w każdej chwili mogą was wyrzucić bez żadnego problemu. Jeśli się zachoruje w trakcie pracy raz to już się jest na pomarańczowo jeśli potrwa do dłużej niż 3 dni to już was wyrzucają z pracy.i ma się jakaś śmieszną blokade.ale kto by tam chciał wracać. Z wakacyjnym tez kręcą i niby wypłacają cześć do wypłaty....ja po 7 miesiącach pracy odebrałem niecałe 150 euro wakacyjnego(szok ).urlopowego brak!!mieszkanie drogie 90 euro na tydzień dojazd do pracy 10 euro.no chyba że dadzą wam rower ale wtedy kaucja za rower jakieś 150 euro.Ogolnie same kary :za brud na domku, za brudny samochód , za ryske jaka kolwiek na aucie lub rowerze tez kary od 25 do 250 euro. Strzeżcie się tej zlpdziejskiej firmy!!!!

xyz

fluo daj namiar na ciebie np. meila jak możesz to pogadamy

fluo

Oferta na INterovo (WEKO) ZREZYGNOWALEM z powodu poinformowania mnie gdzie bede mieszkal a moja osoba ich informowala juz w kwietniu ze na tzw capelle nie bede mieszkal gdyz tam jest przeludnienie na mieszkaniach. po 6 osob na mieszkaniach i lozka pietrowe blok ogromny a w nich mieszanka swiatowa az kolorowo co jedni to lepsi. Na mieszkaniach nikt nie toleruje osob w miare pozadny sposob, wiekszosc ludzi zachowuje sie chamsko i zlosliwie. czepiaja sie ogolnie wszystkiego nawet brudnych fug mimo nie wino lokatora , na sile szukaja brudu aby dac kare, w samochodach w regulaminie wyraznie pisze " samochod ma byc czysty do zdania"a czystosc sprawdzana nawet niespodziewanie pod zakladem pracy a tylko po to aby dac komus kare.

xyz

fluo czemu zrezygnowałeś z oferty jeśli mogę spytać???i co to była za oferta??

Fluo

napewno jajka gwarantuja na weko0 47.5 h tygodniowo bez nadgodzin. a jakies inne firmy proponujecie koledzy ?

xyz

a oprócz tych kurczaków jest teraz na sezon inna praca co gwarantuje te min 40 godz.???

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière