Carrière

Opinie o Carrière

Edyta

witam, mam pytanie jedzie ktos moze przez nich na cebulki ?

Monik

Hej tak jade ale 22..06 jest wyjazd druga tura podobno

@Monik

22 ? ja mam zaczac prace 20.06 i tak mam podpisana umowe ;) skad jestes ? :)

@Monik

22 ? ja mam zaczac prace 20.06 i tak mam podpisana umowe ;) skad jestes ? :)

@Monik

22 ? ja zaczynam prace 20.06 tj wtorek ;p w ogole skad jestes ? :)

Aga
@Edyta

Witam ja czekam na wyjazd do cebulek do Oude-Tonge

Monik
@Edyta

Jednak jade 20 na cebulki i mamy zacząć prace właśnie 22 Jade z Krk a Ty?

@Monik

ja własnie czekam na potwierdzenie wyjazdu co do zaczecia pracy 22 , okolice Rzeszowa :) a czym jedziesz ? i 1 raz przez ta firme ?

Bartłomiej

Krótko na ich temat. Jeśli chcesz sie dowiedzieć czegoś, to proszę przeczytaj i nie słuchaj tego pierdolenia. Wyjechałem z tą agencją w grudniu. Nie miałem pojęcia co mnie czeka. Chata droga, ubezpieczenie tak samo to juz wszyscy wiedzą. Przy stawce 8,8 brutto na produkcji zarabiałem po jakies 350-450e tygodniowo. Zaznaczę, że pracowałem po 58-70h tygodniowo. Także można sie spodziewać jak wygląda wypłata przy 40 godzinach pracy. Warunki mieszkalne ok. Chatki po 6 osob. Pokoje jedno lub dwuosobowe. Ja trafiłem na bardzo spoko ludzi. Troszkę się bawili jak to polaczki, ale wszystko pod kontrolą. Jak jest na tą chwilę w tej agencji to nie wiem. Myślę, że za dużo sie nie zmieniło. W najbliższą niedziel jadę znów za ich pośrednictwem. Jeśli ktoś ma info na temat pracy w okolicach Amsterdamu przy kwiatach doniczkowych to pisać. Pozdro

Weronika

@ja to dobrze, że jesteś zadowolona z wyjazdu. Czy Holland Contracting zapewnia odpowiednie wsparcie swoim pracownikom podczas wyjazdu? Pracownicy mogą liczyć na pomoc Agencji?

Orzeszek

Co do agencji to ona jedynie ZAŁATWIA prace u pracodawcy, to jak bedzie w pracy czy firmie to juz osobna sprawa. Ja akurat trafilam na super prace, troche ciezka ale da sie wytrzymac, szef sympatyczny choc wymagający, zarobki tez dobre i godziny tez w miare okej. A wracając do Holland, to juz troche gorzej, domek w ktorym mieszkalam moze nie byl zly i okolica ladna ale zimno, wiekszej temp jak 20 stopni nie dalo sie ustawic, kontrole mieszkania co tydzien i czepiają sie o glupoty doslownie ale kary nie mieliśmy. Samochod trzeba bylo samenu sprzatac, myjka itp za wlasne pieniadze z czego oczywiscie jak sie jest pasazerem placi sie co tydz 10 euro. O samochod tez jest wielka kara w razie chocby rysy a szczerze mowiac te auta to zadne cuda swiata. Koordynatorki są w porządku choc czasami ciezko bylo o zalatwienie jakiejs sprawy. Na domku zazwyczaj upychają 8-9 osob w tym tylko jedna lazienka i kibelek. Wracasz z pracy chcesz skorzystac z toalety ale nie skorzystasz bo ktos juz wlazł albo sie kąpie. Jak sie trafi do dobrej pracy i szef zadowolony to super , mozna jakos przetrwac ale jak sie szefowi nie spodobasz, zle robisz, zwolni Cie, to albo agecja zaproponuje inna prace albo zjazd do Pl. Wyplaty tez czasem dziwne przychodzily, rozne kwoty a wszyscy robia tak samo, no ale zawsze mozna do nich napisac z prosba o wyjasnienie czemu tak. Ale wyplaty na czas to trzeba przyznac. Ogolnie to - jak nie sprawdzisz to sie nie przekonasz, jeden trafi okej drugi gorzej ale tragedii nie bylo, ja osobiscie na 90% jeszcze do nich wroce w przyszlym roku. Pozdrawiam

Pracownik magazynu

Zbieranie zamuwien

Nie mam

GABI

Do ja A DO JAKIEJ PRACY POJECHAŁAŚ?

jaa
@GABI

na kwiatki, pakowanie i bukiety ;)

pojechałam w ciemno i jestem zadowolona, wszystko jest dobrze... ludzie naprawde nie patrzcie na te opinie, bo pisza je ludzie ktorym nie wyszlo pewnie z ich powodu. powodzenia :)

Ewela
@ja

Jestem jedna z osob, ktorej niestety sie nie udalo i to nie z MOJEJ WINY. Holland sciagal pracownikow w lutym do pracy, po przepracowanym tygodniu podziekowali mnie i innym osobom za prace. Fakt pojechalismy na akcje, ale miala ona trwac 3-4 tygodnie. Potem mieli nam znalezc inna prace. Skonczylo sie na tym, ze 2 tyg siedzialam na domku, ze swiadomoscia, ze za ten okres trzeba oplacic domek. Koordynatorki pytaly czy chce wracac do Polski. Oczywiscie przyjechalam do pracy, wiec taka opcja nie wchodzila w gre. Pracy nikt mi nie zapewnil, zostalam przeniesiona do domku w ktorym byl grzyb na scianach, a temperatura nie przekraczala 18 stopni, pomimo tego ze na dworze bylo zimno. Wszystko zostalo zgloszone, ale coż z tego , jesli konkretnych dzialan nie bylo w tej sprawie. Moglabym pomyslec, ze tylko ja mialam pecha i zle trafilam. Jednak fakt, iz na swojej drodze spotkalam pare osob, ktore tak jak ja zostaly bez pracy i ciagle mydlono nam oczy, uswiadomil mnie, ze Holand nas wykorzystal. Zostalismy sciagnieci, aby oplacac domki, bo jakby mozna bylo to inaczej nazwac. Panie w biurze zapewnialy, ze po akcji bedzie praca. Teraz wiem, ze sezon w Holandii zaczyna sie blisko kwietnia. Wiec po jaka cholere nas sciagnieto w lutym ? Uprzedzam, tez przykre komentarze, ktore zazwyczaj sie pojawiaja, jesli ktos napisze cos zlego na dany temat, ze pewnie komus sie nie chcialo pracowac, lub jesli woli balowac to po co przyjezdzal. Otoz ja naprawde chcialam zarobic sobie w Holandii i nie jestem typem imprezowiczki, a napewno szkoda byloby mi przepuscic na glupoty ciezko zarobione pieniadze. No ale takich nie bylo, wiec nawet nie ma tematu. Mam nadzieje, ze inni pracownicy maja wiecej szczescia. Pozdrawiam z Polski

Witam! zgłosiłam się do pracy , HC zaoferowało mi pracę przy kwiatach (cebulach)-ale na polu (cokolwiek to znaczy - nie umiano mi wytłumaczyć na czym to polega) proszę o info na temat tej pracy jeśli ktoś przy tym pracował i czy da się wytrzymać fizycznie

Weronika

@Kasia, a ile razy korzystałaś z usług Holland Contracting?

Inne biura nie dorastają im do pięt.. Byłam w innych i mam porównanie. Czyste fajne mieszkania, zero problemów z koordynatorkami. Polecam

Weronika

@............, zachęcam do sprawdzania na bieżąco ofert pracy publikowanych przez Holland Contracting - http://www.hollandcontracting.pl/oferty-pracy

marionetka

Ja akurat przebywam w Holandii ,jestem w innej agencji ale dostałam propozycje od HC na pakowaniu orchidei lub na pomidory. Stawka dosc wysoka, ale za mieszkanie potracają 90 euro plus 30 e z centami za ubezpieczenie. No ale myśle ze da sie cos odlozyc z pensji. Byleby praca stała i godne zarobki. Jak ktos tez jedzie, albo pracował na orchideach czy pomidorach,wrzućcie opinie. Pozdrawiam

............

ktoś ma jakieś info kiedy zaczynają się pomidory?

Weronika

@Papric wybierasz się jeszcze do pracy przez Holland Contracting?

Papric

Strach jest zawsze dopóki sie nei sprawdzi samameu, jak dla mnie są ogarnięci, oferty w ogrodnictwie więc nie spodziewajcie się pracy w biurze. Na miejscu nie jesteś sam i odpowiadaja na pytania ludzi. Można trafic duzo gorzej. Sortowanie papryki było ok. Pozdrawiam ekipe.

zbychu

bylem, widzialem nie polecam, mam oferte z eupeople na reache oni wydaja sie bardziej ogarnieci i stawka niezla, ciekawe co z tego wyjdzie...

swojak

chcesz pracowac to prcujesz. mozna sie napatrzyc w holandi na takich co nie chca pracowac a za nic kase dostac kazdy lubi. siedziec w kraju i klepac biede i nrzekac to umia wszyscy. powodzenia rodacy.

mati

Nie wiem czy zle bo pewnie jak trafisz. Jest praca i sa pieniadze masz gdzie mieszkac. Roznie bywa w Holandii ale tutaj placa i to jest jeszcze najwazniejsze jak dla mnie.

rafał

Witam! Chcę złożyć pozew przeciwko tej Firmie. Czy są chętne osoby, które by się przyłączyły?

rafał

niestety potwierdzam istna patologia

ada

hej, nie wiecie czy wymagają zaświadczenia o niekaralności?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière