Carrière

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Carrière

anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

czy pracował ktoś na magazynie z tuszami w Venray? jak z wypłatą i godzinami?

MARIUSZ

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w GXO Tilburg picker&packer oraz jak z lokalizacją i wypłatami. Pozdrawiam

@MARIUSZ

Dzień dobry, oto link do oferty: https://bit.ly/GXO_offer_pl Szczegóły chętnie poda rekrutacja oraz odpowie na pytania: (032) 33 21 690 (pn-pt 8:00-18:00). Zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza na stronie.

Dominik

Nie miłe rozmowy przez telefon w sprawie oferty pracy i pretensje nie wiadomo z jakich powodów. Wybierają sobie ludzi chciałem pracę w Albercie, ale mam blokadę przez inną agencje pracy i nie ma dla mnie innych ofert bo ktoś mi zespół opinie i już mnie nie chcą, a nawet mnie nie znają.

Brat. Nowy wpis
@Dominik

Zgadzam się. Naprawdę dbają o pracownika.

Jaki jest wkład kierownictwa Carrière w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ojciec brat Nowy wpis

Kierownictwo swój wkład 3 groszy wnosi również do innych biur pracy. Naprawdę dbają o pracownika.

Pracownik magazynu

Zbieranie zamuwien

Nie mam

Krzysztof Cichocki

Wiem bo jak wziąłem chorobowe na koniec pracy to zadzwonili że jeśli nie przyjdę do pracy to mam opuścić lokacje w 5min ????????????????no cyrk

@Krzysztof Cichocki

Nie mają takiego prawa żeby cie (usunięte przez administratora) w 5 min.W umowie masz zapis że masz 48 h na opuszczenie lokalizacji.Jesli nie masz jak opuścić dzwonisz do związków.

@Krzysztof Cichocki

Hej. Tak naprawdę tutaj nie jest wina biura tylko firmy w której się pracuje. Jeżeli Twój pracodawca (jak jesteś chory) nalega na biuro o kontakt z Tobą i kiedy wrócisz do pracy. Wiele ludzi mówi o biurach agencji pracy, że to oni zwalniają a tak naprawdę zwalnia Ciebie pracodawca nie biuro. Tutaj można się pomylić ????

Pio
@Ania

No ale jeśli zwolni Cie pracodawca wtedy biuro Ci szuka innej pracy .oczywiście jeśli chce nadal współpracować . Bo są przypadki,że ludzie np. nie nadają się do jednej pracy ale mogą się sprawdzić w jakiejś innej .

paweł

PRODUKCJA CZEKOLADEK – CHOCO SUPPORT Lokalizacja Leerdam czy transport jest zapewniony do pracy i z spowrotem ?@Pracodawca bez prawa jazdy

@paweł

Dzień dobry. Tak biuro carriere zapewnia transport praca-dom-praca.

Szukająca opinii

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tej agencji? Chciałabym wyjechać za granice do pracy ale po przeczytaniu wszystkich opinii, nieco się przestraszyłam. Chciałabym Was zapytać (tych, którzy obecnie przebywają za granicą lub tych, którzy niedawno wrocili) jakie macie opinie o tej agencji i o samej pracy ? Czy wszystko zgadza się z ofertą, która jest podana na str? Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. ☺

Jimmy

Witam,mam pytanie do ludzi pracujących przez Carriere.Po jakim czasie dostaje się pierwsza tygodniówkę?I czy możliwe są zaliczki w tym.biurze?Z góry dziękuję i pozdrawiam

michal

CZY trasport jest zapewniony praca dom ? @Pracodawca

wojtek

PRODUKCJA CZEKOLADEK – CHOCO SUPPORT Lokalizacja Leerdam polecacie jak tam jest i transport zapewniony ? @Pracodawca bez prawa jazdy ?

wojtek

PRODUKCJA CZEKOLADEK – CHOCO SUPPORT Lokalizacja Leerdam polecacie jak tam jest i transport zapewniony ??

Czy nadal wymagane jest zaświadczenie o niekaralności

Ile czasu trzeba czekać na wypłatę pieniędzy wakacyjnych po zakończeniu współpracy?

Ok tyg ja tak dostałem

Krzysztof Cichocki

Chciałbym zweryfikować swoje wcześniejsze opinie dotyczące mojego zaniedowolenia sprawy te zostały omówione moim zdaniem wyjaśnione... Człowiek czasami zbyt nerwowo reaguje i wylewa swoje alo to do niczego nie prowadzi wręcz odwrotnie kumuluje tylko problemy a nie je rozwiązuje a wystarczyło na spokojnie porozmawiać tak jak dzisiaj z Panią z biura Carriera i rozwiązać te niedociągnięcia. Ja bardzo dziękuję za to i sorry za wcześniej.. Myślę że w przyszłości wznowimy wsopprace zresztą ja nigdy nie powiedziałem nie gdyż jako Agencja jesteście ok Dziękuję i jeszcze raz przepraszam... Z. P..

@Krzysztof Cichocki

Panie Krzysztofie, bardzo cieszymy się, że mogliśmy razem wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Życzymy Panu dużo zdrowia i powodzenia w kolejnych etapach kariery. Zespół Carriere

Krzysztof cichocki

Nie ma Nika określam się jasno i wyraźnie nie wyszło tak jak było gadane miałem mieć wyrównanie correkte tzw i lipa za to co mi potrącili a gadanie i nawet sensowne okazało się że lipa no czar par.. Masakra ta agencja

@Krzysztof cichocki

Dzień dobry Panie Krzysztofie, zależy nam na dobrych relacjach z naszymi Pracownikami i jest nam przykro słyszeć, że miał Pan niezadowalające doświadczenie z naszą firmą. Czy życzy Pan sobie, żeby skontaktowała się z Panem osoba z naszego Działu Administracji? Mógłby Pan wtedy dokładnie opisać, co Pana zdaniem należy poddać korekcie. Wspólnie zweryfikujemy i wyjaśnimy wszelkie Pana wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół Carriere

@Carrière

I druga sprawa znalazłem ofertę pracy i chciałem z niej skorzystać (dodam tylko ze spełniałem wszystkie wymogi a nawet więcej) to okazało się że po skończonej pracy w Rainbow nie mogę??? Gdyż blokada pracodawcy.. Nie czaje o co kaman nie dokończony kontrakt rzekomo???? Można to wyjaśnić jakoś?

A.

Pracowałam z chlopakiem na Albercie Amsterdam. Jestesmy zadowoleni z agencji mozna sie dogadac trzeba tylko miec dobre argumenty i pokazac ze sie chce ptracowac. Chlopak pracowal na druga zmiane i dostawal obiad. jak w tygodniu bylo mniej godzin to mozna nadrobic w sobote. naczytalam sie zlych opinii i balismy sie jechac ale nie zaluje. bylam w duzo gorszych warunkach i neiwyplacalnych agencjach. Hotlel w leiderdorp schludny, bardzo dobrze sie mieszka.. blisko sklep. zalezy kto czego oczekuje czy poimprezowac czy pracowac i zarobic. Ludzie sami szukaja problemow a pracowac sie nie chce. taka jest prawda.

Mesjasz
@A.

Łał chłopak pracował na 2 zmianie i dostał obiad jak to super brzmi. Czy są jeszcze jakieś pozytywy tej pracy czy tylko obiad?

Wielki

Ja nie polecam . Aplikujesz jak każda na stronie później oddzwania jakąś kobieta . Wszystko wypytuje wydaje się że wszystko jest ok. Mówi że będzie oferta to się odezwie i nic ślad zaginał. Nie polecam

@Wielki

Hej, bardzo nam przykro z powodu tej opinii, ale musisz wiedzieć, że rekruterki Carrière zawsze informują w przypadku braku dopasowania odpowiedniej oferty. Przypominamy, że naszą oficjalną stroną jest https://carriere.international/ a numerem telefonu +48 32 332 16 90. Wszystkie maile wychodzące od nas mają końcówkę carriere.com lub carriere.pl. Odezwij się do nas na info@carriere.pl i na pewno to wyjaśnimy! :) Z pozdrowieniami Zespół Carriere

Sergiusz

Ale Cię poniosło.. haha nie słuchajcie .. bo wszystko co ten Pan napisał to chyba mu się śniło.. polecam tą agencje.. nic co napisał nie jest prawdą.. Agencja zapewnia transport do pracy , solarisy są wysyłane w środę co tydzień a w czwartek jest wypłata na koncie . Na e- mail tak samo otrzymywałem co tydz solarisy. . Wypłaty w okresie wakacyjnym jak jest mało zamówień 350-400+ po okresie wakacyjnym nawet do 500 euro. Pozdrawiam

Łukasz

Witam wszystkich ja polecam tą AGĘCJE pracy jedna z lepszych w holandi oczywiście wpis że zarabia się 130 euro tygodniowo jest przesadą jest mniej pracy bo jest okres wakacyjny ale nie aż tak mało żeby zarabiać 130 euro w okresie wakacyjnym zarabia się ok 350 /400 euro , więc nie zgodzę się z opinią Jarka że się tak mało zarabia albo że wstaje si 3 4 godziny przed pracą ja pracowałem przez tą AGĘCJE dlatego śledzę opinie bo zastanawiam się nad powrotem , agęcja daje samochód i zatankować można w drodze do pracy ale nie trzeba zbierać ludzi bo agęcja zawsze daje kierowce na lokacje w której się mieszka , tagze aż takich bzdur nie trzeba pisać oczywiście jakąś pani z biuta może się trafić zła ale od tego jest główne biuro i menadżerowie żeby tam zgłaszać problem ja też z kolegą miałem problem z jedną panią z biura i zostało szybko wyjaśnione nie każdy jest idealny ale porownajmy inne AGĘCJE gdzie naprawdę (usunięte przez administratora) ludzi cariere stara się zawsze rozwiązać problem jeśli taki jest i nie zostawia ludzi na lodzie .pracowałem w wielu różnych agencjach i przy innych cariere wypada naprawdę dobrze moja opinia jest wyrazona gdyż całkiem niedawno pracowałem przez tą AGĘCJE a jak zarabiałeś 130 euro to napewno balowales i sam chodziłeś do pracy w kratkę .

Łukasz

Jednak nie jest to zła agecja jak myślałem cofam złe opinie które pisałem wcześniej jednak biuro się interesuje,nie zostawiają ludzi pani Gosia z Cariere jest bardzo pomocna i szybko rozwiązuje sprawy dziś mieliśmy rozmowę i doszliśmy do porozumienia szkoda że wcześniej nie miałem kontaktu z tą panią ogólnie firmę mogę polecić , dziękuję za pomoc pani Gosi .

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière