Elprotech Sp. z o. o.

Komorniki

Opinie o Elprotech Sp. z o. o.

Bartłomiej Lesisz 2012-08-23 14:27:38
Witam
Skutecznie realizujemy sprawy przeciwko Elprotech Sp. z o. o. . Odzyskujemy pieniądze. Kontakt do mnie:
Bartłomiej Lesisz
kom.: 506 158 100, tel. (071) 722 80 35
fax.: (071) 722 80 36
www.pol-finanse.com
Leon 2013-01-05 14:44:57
[usunięte przez moderatora]!!!
Firma znajduje się w stanie upadłości. Typowa piramida finansowa. Nabrali towarów za miliony i nie zapłacili za nie. Sami mają na kontach prywatnych też miliony! Trzymać się od tych ludzi jak najdalej !!!!!
Wyhujani 2013-01-05 14:49:50
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Naprawczych postanowieniem z dnia 20 grudnia 2012 r. w sprawie o sygn. akt XI.GU.288/12 ogłosił upadłość dłużnika Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ELPROTECH" Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach z opcją likwidacji majątku dłużnika.

Wyznaczono sędziego-komisarza w osobie SSR Ireny Flotyńskiej. Wyznaczono syndyka w osobie Barbary Kaneckiej-Kaczmarek, ul. Mickiewicza 19/3, 60-833 Poznań.

Sprawa została wpisana do repertorium "GUp" pod sygnaturą akt XI.GUp.92/12, do której to wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym o ogłoszeniu upadłości zgłosili swoje wierzytelności wobec upadłego na ręce sędziego-komisarza.

Wzywa osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.
Witja 2013-03-15 16:58:50
Informacja dla wierzycieli!
Nie dostaniecie nawet złotówki. Pracownicy będący w II kategorii kolejności zaspakajania należności nie otrzymają od upadłego zaległych wypłat bo nie ma kasy. (Wnioski o wypłaty syndyk skierował do FGŚP). Wierzyciele z III kategorii (między innymi hurtownie które wtopiły na kilka mln PLN) nie dostaną nawet 1gr.
Jaro 2013-03-24 17:48:15
Człowieku! Jak możecie skutecznie odzyskać kasę jak jej nie ma ???
Moralez 2013-07-05 21:49:07
Elprotech nie wypłacił pracownikom pensji od września 2012.
Po ogłoszeniu upadłości, Syndyk przejął zobowiązania wobec pracowników a raczej zgłosił wszystkie zaległe wypłaty do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.
Ludzie dostali zaległe pensje tuż przed świętami Wielkanocnymi.
Moralez 2013-11-15 23:49:32
Elprotech - nie ma już nic.
Pracownicy - rozeszli się po innych firmach.
Dawni prezesi - próbują swoich sił w innych "biznesach"

Ogólnie nikomu nie chciało się wskrzeszać firmy choćby pod inną nazwą. Takie jest moje zdanie. Ludzie zawiedli się na niektórych osobach. Bez wymieniania funkcji i stanowiska.
Po prostu model w jakim funkcjonował Elprotech w końcu się zestarzał i firma nie dostosowała się do istniejących warunków rynkowych.
stażuś 2015-02-27 03:57:19
no wiecie, może jakoś dacie radę mi tutaj przetłumaczyć jak to zrobić, żęby mnie wzięli do rpacy. fakt produkty mają całkiem w porządku, ale i tak dla mnie jest najważniejsza praca i to ile można zarobić. Proszę bardzo o wypowiedzi kogoś kto wie albo może załatwić pracę. byłoby mi bardzo z tego powodu miło jakby zarobić by mi taka osoba dała
anekin 2015-04-28 19:29:40
W ogóle jak tu z rekrutacją? Otwierają ją co jakiś czas, czy też trzeba mieć znajomości, by sie tutaj dostać, bo jak patrze na daty komentarzy, to pojawia się 1-2 rocznie.
Zostaw swoją opinię o Elprotech Sp. z o. o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elprotech Sp. z o. o.