Zakład Budowlano-Drogowy

Wola Murowana

Opinie o Zakład Budowlano-Drogowy

AN 2011-10-11 19:30:59
Firma ogólnie spoko. Da się zarobić około 2000 zł, ale nie można się zbyt dużo odzywać bo straszą zwolnieniem, nawet jeśli nie jest się prawnie zatrudnionym, a takie przypadki także mają miejsce. Poza tym Zarząd posiada bardzo dużo znajomości w Instytucjach Państwowych i z tego tytułu nie "hamują" się przed przestępstwami różnego rodzaju, m.in Skarbowymi. Szczerze mówiąc nie polecam.
marek 2012-02-06 21:39:23
firma super.
marek 2014-03-28 21:04:24
(usunięte przez administratora)najlepiej by było jakby ludzie za darmo pracowali, stawki z roku na rok coraz mniejsze. Szef twierdzi że "zwiększając swoją wydajność zwiększasz swoje wynagrodzenie"ale niestety tak nie jest tylko działa w drugą stronę.Żadnych godzin nie płacą tylko akord "meterki" czyli popsuje się samochód,niema czym wyjechać na miasto to nie zarabiasz dopóki sam nie naprawisz.Pogoda deszczowa siedzisz w domu za darmo bo urlopu też nie płacą. Zima w domu bo roboty nie ma.Kierownik (usunięte przez administratora)o boże....."ja to mam stałą pensje" niczym się nie interesuje wszystko ma w (usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam
mac 2016-05-14 07:55:35
Robota jak robota .Zapieprzac trzeba i tyle.
Zostaw swoją opinię o Zakład Budowlano-Drogowy - Wola Murowana
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlano-Drogowy