Sklepy KOMFORT

Chojnice

Opinie o Sklepy KOMFORT

ANONIM CHOJNICE 2009-12-29 15:49:24
NO JA NIE WIEM JA TAM BYŁAM I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI FACHWO DORADZILI I BYLI BARDZO UPRZEJMI
swiadoma 2012-04-04 22:52:31
Wybór jest naprawdę duży,ceny niestety dosyć wysokie,no ale jakość kosztuje.( usunięte przez administratora )Pozdrawiam.
afhhh 2012-08-16 22:37:19
Nie szanują klienta. Zapłacicie, a montażu nie można się doprosić., Kierownicy są bezczelni, a dział reklamacji przechodzi specjalne szkolenia, aby \"spławiać\" klienta
były 2013-07-31 22:51:37
pracujesz za nieco powyżej minimalnej, jesteś mamiony premią której prawie nigdy nie dostaniesz (plany), a nawet jeśli wyrobisz plan sprzedaży to polegniesz na którymś wskaźniku, więc i tak podstawa. zarządzanie firmą od jakichś 3,5 roku to kompletne nieporozumienie (np. nie jest ważne że sprzedasz 500m2 wykładziny, ważne jest by w transakcji był zawarty towar komplementarny (np. jakiś drobiazg za parę groszy) - w przeciwnym razie zj...ba. kierownicy regionalni to psychopaci, zawsze znajda na ciebie haka. jeszcze 4-5 lat temu poleciłbym ci tą firmę. w tym momencie o zatrudnianiu się tam nawet nie myśl. dno i pół metra mułu. mija rok gdy odszedłem stamtąd i powiem ci że to była dobra decyzja...
.kn 2016-05-21 11:32:42
na takie stanowsiko takie wymagania to raczej norma
Zostaw swoją opinię o Sklepy KOMFORT - Chojnice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklepy KOMFORT