Opinie o TVN S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TVN S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TVN S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVN S.A w Warszawa

TELEWIDZ

(usunięte przez administratora) co my wam zrobiliśmy, kogo wy reprezentujecie, komu służycie, kto wam płaci !!! .Tak nie wolno mamicie Polaków, głupie seriale, nieprawdziwe historie, szkodliwa publicystyka, zła i(usunięte przez administratora) Macie pokazywać sukcesy zwykłych ludzi ,Polaków ,którzy po 200 latach niewoli i wojen ,stają się szczęśliwi ,bogaci, bezpieczni i przede wszystkim odpowiedzialni za swój kraj.(usunięte przez administratora) Media mają promować pracowitość ,innowacyjność ,pomysłowość Polaków ,reklamy nie powinny przedstawiać tylko pracownika biurowego, lekarza, prawnika i pilota ,ale wszystkie zawody nawet taksówkarza ,pracownika oczyszczania miasta, hydraulika, murarza, elektryka, nawet tego bezdomnego śmieciarza. seriale mają pokazywać pracę fizyczną nowe budynki, fabryki, wynalazki, przemysł, a nie tylko spotkania i rozmowy telefoniczne w knajpkach i barach, tak nie wychowamy nowe pokolenia wspaniałych Polaków. MEDIA POWINNY NÓWIĆ PRAWDĘ HISTORYCZNĄ NIEWAŻNE JAKA BYŁA ,ALE PRAWDĘ NIEZWAŻAJĄC KOMU SIĘ NARAŻĄ ,JAKIEMU MOCARSTWU I SWERZE INTERESÓW ,''PRAWDĘ" NIE WYCINKI, KTÓRE PASUJĄ TYLKO TYM, KTÓRZY TAKIE MEDIA OPŁACAJĄ Z ZAGRANICY, BO BO WSZYSCY POLACY ZASŁUŻYLI ABY ŻYĆ GODNIEJ I BYĆ WIELKIM ,BOGATYM W SUROWCE,SILNYM POLSKIM PRZEMYSŁEM, DOBRĄ INFRASTRUKTURĄ, SILNYM WOJSKIEM ,WSPANIAŁĄ OPIEKĄ ZDROWOTNĄ NARODEM,A(usunięte przez administratora)

Takitam
@TELEWIDZ

Bo TVN nie przedstawia szczerej prawdy,a wręcz nią manipuluje.

Jak wygląda sytuacja i praca w dziale IT?

Ewela
@hmmm

Jak są podwyżki krajowe to tutaj nie podnoszą nic, żeby było w miarę rynkowo? Chciałabym w sumie wiedzieć, o jakich kwotach mówimy, ktoś tu już prosił też o takie informacje i nikt nie odpowiedział. A negocjować można z nimi?

Czy jako student mam szansę spróbować swoich sił w tej stacji? Na pracuj.pl szukają reportera do programu Czarno na białym. Większość wymagań spełniam, tylko zastanawiam się, jak tam rozumiana jest "dyspozycyjność". Da się tą pracę pogodzić ze studiami dziennymi? Czy trzeba by wybierać: praca albo studia?

Reporter

Jeśli ten wpis nie jest żartem, to naprawdę szczerze radzę ci zapomnieć o mediach i zrobić nowe plany na życie. Główny wpis dotyczył oferty na stanowisko reportera, a ty pytasz o dostosowanie grafiku? Jakie dostosowanie? To nie jest robota w Maku, że możesz się wymieniać zmianami albo brać po 4 godziny dyżuru bo akurat więcej ci nie pasuje, a wychodzisz z wybiciem pełnej. Tutaj stawiasz się do roboty, pracujesz nawet po kilkanaście godzin z rzędu, jeśli trzeba, jedziesz na drugi koniec Polski i nikogo nie interesuje, co masz po godzinach i że na przykład we wtorek ci nie odpowiada. Pytanie " I jak pod względem nadgodzin to wypada? Jeśli już się zdarzają to jak są rozliczane?" po latach pracy w miediach potraktuję jako kolejny żart. Na studiach uczą tony niepotrzebnych rzeczy, za to nie pokazują, jak ta praca, w jakiejkolwiek dużej stacji, wygląda w praktyce i potem mamy kandydatów, którzy są zdziwieni, że jest (usunięte przez administratora), a nie świecenie twarzą na ekranie.

Małgosia Nowy wpis

Sporo jest ofert na pracuj.pl. Interesuje mnie ta na Specjalistę ds. Rozwoju Produktu Reklamowego Online. Napisano, że model pracy hybrydowy i elastyczny czas pracy, jak firma dzieli obowiązki między dom i biuro, chodzi mi o podział? I co ma na myśli pisząc o elastyczności godzin pracy?

Czytam tu dużo różnych opinii i to o różnych stanowiskach. A niech się ktoś wypowie o pracy reportera miejskiego tvn24, bo też na pracuj.pl wisi ogłoszenie. Chciałbym spróbować swoich sił, ale kompletnie nie wiem za jaką kasę, nic nie podano w ogłoszeniu. Czy na tym stanowisku jest jakoś ustalany grafik, chociaż z wyprzedzeniem tygodniowym? Bo wymagają tylko pracę pod presją czasu.

Gal anonim

Presja, plotki które zniekształcają rzeczywistość, ludzie na wysokich stanowiskach którzy braki mentalne i organizacyjne produkcyjne przerzucają na niżej postawionych pracowników. Doświadczenie nie liczy się tak jak układy. rywalizacja bez reguł i szukanie u pracowników wad by ich zwolnić i zdegradować. Można być świetnym pracownikiem z wieloletnim doświadczeniem i być zwolnionym nie z powodu świetnie wykonywanej pracy na umówionym stanowisku z uznaniem managerów tylko z powodu że nie robi się więcej lub nie robi się wszystkiego by zatuszować niekompetencje i rosnące potrzeby ilościowe produkcji. bycie dobrym lub najlepszym jest wręcz zagrożeniem dla innych dogadanych w układach. dawny TVN nie istnieje już

@Gal anonim

Jak to czytam, to pojawiło mi się pytania, jak wygląda rekrutacja, jak został zwolniony właśnie taki doświadczony wieloletni pracownik? Chodzi mi o to, na jego miejsce szukają także kogoś doświadczone, czy wtedy biorą juniorów do przyuczenia.

Nick Nowy wpis

Na miejsce doświadczonego biorą doświadczonego. Przyuczenie juniora trwa kilka lat, poza tym znalezienie takiego, który rokuje, jest ostatnio wyjątkowo trudnym zadaniem, bo stażyści są poniżej krytyki.

Tej pracy nie da się pogodzić z niczym, co nie jest z nią związane.

@Adam

Mocne słowa, a dlaczego? Domyślam się, że pracy sporo, ale czy taki problem jest z dostosowaniem grafiku? I jak pod względem nadgodzin to wypada? Jeśli już się zdarzają to jak są rozliczane?

Telewizyjny

Nie ma takiej opcji, żeby to pogodzić. Jeśli w ofercie jest dyspozycyjność, to znaczy, że to jest podwójnie istotne. Nawet przy zaocznych studiach mógłby być kłopot. Świątki, piątki, niedziele, do tego w takim programie jest sporo wyjazdówek. Reporter to robota na cały etat. Nikt nie będzie czekać, aż student skończy zajęcia albo nauczy się do sesji. Poza wszystkim, kogoś bez doświadczenia uwalą już przy przeglądaniu CV.

Reporter

Mimo

(usunięte przez administratora)z reklamami co 5 minut. 5 razy w tygodniu który dostaliście za darmo od innych telewizji amerykańskich. 5 minut filmu 15 minut reklam (usunięte przez administratora) Według prawa polskiej radiofonii i telewizji macie prawo puszczać 15 minut reklam co pół godziny filmu (usunięte przez administratora) Polsat już dostał 10 milionów kary. Widocznie chcecie się doigrać bo dostaniecie 10 milionów

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TVN S.A? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są Twoim obowiązkiem. Nikt Ci za nie nie zapłaci, ani nikt nie pozwoli Ci ich odebrać, bo ludzi jest po prostu za mało.

praca

Jeśli ktokolwiek zastanawiałby się czy warto składać papiery do tej firmy… NIE WARTO, wynagrodzenie słabe, praca po godzinach, ciagle dokładane nowe obowiązki. Przełożeni maja nastawienie passive aggressive, ciężko się z nimi dogadać. Porażka

@praca

Co to znaczy słabe, bo chyba nie najniższa krajowa? Dużo trzeba zostawać godzin dodatkowych, może płacą za nie jakąś dobrą kasę? Czy masz na myśli tu jakieś konkretne stanowisko czy tak jest na każdym etacie? Za te nowe obowiązki dają podwyżki?

ooo

A ma ktoś wiedzę jak pracuje się bezpośrednio w biurze? Na przyuczenie szukają asystenta ds. kadrowych, podobno nie trzeba mieć doświadczenia. Zależy mi więc na przyjaznych współpracownikach, którzy pokazaliby co i jak, no i na szkoleniach. Czy firma wspiera w rozwoju kompetencji? W ofercie piszą też o umowie zlecenie, a czy na stanowisku specjalisty już bez problemu umowę o pracę bym dostała?

Zły

Reklamy podczas filmu psują oglądalność.Człowiek zapomina wątek.Zastanawiam się czy zrezygnować całkiem z telewizji i wyrejestrować.Są powtórki filmów,a gdzie nowości np.Zakręceni 3. Postaram namówić dużo odbiorców na rezygnuję z telewizji.Z za (usunięte przez administratora) BYŁY SAME NOWOŚCI!!! A teraz są stare (usunięte przez administratora) w telewizji np.telenowele.

Roxi

Warto aplikować jako dziennikarz, powiedźcie tak szczerze? Ile na początek tak realnie można zarobić, zanim człowiek się wdroży? Spoko, że finansują naukę angielskiego, ale można wybrać sobie dowolną szkołę czy mają podpisaną umowę z czymś konkretnym? Jak to w ogóle wygląda z godzinami pracy?

@Roxi

Nie warto.Pracowalem jak stacja TVN nie płaciła nam składek. Wtedy wszyscy dziennikarze z innych stacji wstawili się za nami -nawet zTVP. A teraz jak bezprawnie (usunięte przez administratora)robi zamach na wolność dziennikarzy to Tvn swoim dziennikarzom zabrania albo sami nie bronią swoich koleżanek i kolegów.Gdzie Wasza solidarność. Hipokryzja TVN. Kiedyś po Was przyjdą i co wtedy.... OTRZĄSNĄĆ się czas.

Przeglądam ostatnie wpisy i zastanawiam się, czy pracownicy firmy mają zakaz wypowiadania się na temat warunków pracy, czy po prostu nie mają nic do powiedzenia w tej tematyce? A, jako, że mam doświadczenie w tworzeniu własnych materiałów wideo, co jest mile widziane u kandydata na stanowisku Redaktora News Digital – Wideo, to może dowiem się więcej na jaki czas byłaby zawarta pierwsza umowa o pracę i od jakiej pensji bym zaczynał?

TELEWIDZ

Polak
@TELEWIDZ

człowieku, co ty bierzesz? to jest forum dla pracowników

co mi tam
@TELEWIDZ

oglądam dziś Tajemnice Miłości i programy przed... jedna wielka nagonka na facetów, tradycję polską typu: ślub kościelny, do tej pory oglądałem z rodziną z przyjemnością ale koniec... dziękujemy

Gosc

Nie na temat

freju
@TELEWIDZ

W100% sie zgadzam tvn kłamie , tv finansowane z niewiadomych środków i beszczelna promocja opozycji ,bronienie cwaniaków (usunięte przez administratora) ,nie da się tego oglądać ,tam niema nawet odrobinki Polskiej myśli , wszystko jest fauszywie przedstawiane sieja kłamstwo obłudę , tvp info pomimo że tez czasami za bardzo promuje rząd ,podaje fakty takie jakie one są , w tej tv nawet jak by tusk kogoś zamordował na tych jego śmiesznych wiecach to by pokazali to tak że pewnie musiał bo sie bronił ,choć małe dziecko widzi że to zdrajca i kłamie w żywe oczy ,czekam na ustawę nakładającą sankcje na media które działąją przeciw własnemu krajowi ,jak to jest możliwe Polacy posprzątajmy ten śmietnik

eskulap
@TELEWIDZ

Wyśmiewacie co Polski i nas obrażacie. Niszczycie co Polskie i z czego jesteśmy dumni. Rozumiem i szanuję, że wyznajecie inne zasady ale dlaczego dla Was Polskość to coś nienormalnego przecież bycie Europejczykiem nie wyklucza bycie Polakiem. Mamy własną bogatą historię i kulturę, której nie musimy się wstydzić. Wasi mocodawcy nadal wyznają zasadę podporządkowywania i dominowania. Akceptujecie, tylko tych co Wam wtórują i Was wspierają. Myślałam, że szanujecie Polskę wolną i niepodległą. Ale wam taka Polska jest niepotrzebna, potrzebujecie (usunięte przez administratora) Wpisujecie się w historię hitleryzmu i bolszewizmu. Wstydzę się i gardzę redaktorami i politykami, którzy w imię własnych interesów gardzą mną i Polską. To w historii nazywało się "targowica lub "piąta kolumna" obecnie a nie właściwie " pożyteczny (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i będę ogladał TVP i Polsat.

Takitam
@TELEWIDZ

Bo TVN nie przedstawia szczerej prawdy,a wręcz nią manipuluje.

A ja trafiłam na ich oferte na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Prawa Autorskiego. I wiadomo, ze tam wymagają znajomość prawa autorskiego. Czy wiecie czy jest to sprawdzane? Jakiś test znajomości tego prawa? Albo egzamin? Czy tylko tak na słowo wierzą i niekoniecznie to weryfikują?

Czy firma TVN S.A w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szukając pracy natknęłam się na ofertę o pracę na stanowisko operatora obrazu news. Widzę, że jest to praca na zastępstwo. Wiecie, na jak długo? Bo o tym nie napisano, a jednak bardzo interesuje mnie ta informacja. Doczytałam również, że jest to praca zmianowa. W jakich godzinach się pracuje? ;-)

Wpadłem na ofertę pracy na redaktora news. Może orientujecie się jak wygląda ta umowa, ile wynosi stawka? Pierwsza umowa na trzy miesiące czy jednak na dłuższy czas?

krisbond

Dzień dobry, witam!! Bardzo mi przykro, ale uważam telewizję TVŃ za telewizję śmieciową. Uważam, że telewizja przerywająca najciekawszy film kilkoma spotami reklamowymi to nie telewizja. Przełknę reklamy pomiędzy programami, ale żeby przerywać fabullarne filmy to prawdziwe dno!! Pozdrawiam serdecznie, zniesmaczony telewidz

Jak wygląda sytuacja i praca w dziale IT?

Filip
@Marek

Sytuacja jak w pruskim kołchozie. Pracownik jest największym wrogiem. Brak szkoleń, wynagrodzenia totalnie niekonkurencyjne więc dużo ludzi odchodzi. Umowy śmieciowe, chyba, że dobrze wchodzisz tam gdzie trzeba i komu trzeba ... To nie jest miejsce dla ludzi chcących pracować i rozwijać się. Zmarnowany czas na nic nie wnoszące spotkania on-line. "Dyrekcja" IT odklejona od rzeczywistości. Nie polecam.

Hanna
@Filip

Jeśli chodzi o umowy to z wejścia dają umowy o pracę czy raczej nie ma na to szans, a po kilku latach pracy ludzie starają się o normalne umowy? Powiesz ile zarabiają w IT, jakieś widełki chociaż, bo domyślam się że mogą być dla każdego inne kwoty?

@Filip

Może znajdą się jednak jakieś plusy. A atmosfera? Jak to wygląda między pracownikami, dogadujecie się? Jakieś benefity się znajdą? Multisport chociażby?

hmmm
@Filip

No ale wydawałoby się, że skoro teraz to już Warner Bros Discovery, a nie stary ITI to płace powinny wzrosnąć. A może nic dla amerykanców nie robicie tylko dla warszaskich dusigroszy, to i pensje marne

Ewela
@hmmm

Honorata

Starszy operator obrazu zarabia ile w porównaniu do młodszych stażem? Wymagają nawet licencji na pilota drona według oferty, to ile są w stanie zapłacić pracownikowi? Potrzebuje konkretów, zwłaszcza że spore umiejętności wchodzą w grę.

Angela

Patrze, że na stronie internetowej poszukiwany jest Accounting supervisor. Ten kontrakt wymieniony w ogłoszeniu to umowa zlecenie? Czy jakiś inny rodzaj zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o TVN S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w TVN S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TVN S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVN S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVN S.A?

Kandydaci do pracy w TVN S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVN S.A