ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych

Opole

Opinie o ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych

Gość 2016-05-06 13:56:52
Nie polecam pracy tam, pomysł na firmę fajny ale właściciel typ nowo bogacki, który pokaże z chęcią pracownikowi gdzie jego miejsce przy każdej okazji. Człowiek w stylu wymagam i jak najmniej za to zapłacę a niewolnik ma służyć i nie narzekać na. Dyspozycyjność najlepiej ciągła i wieczne znoszenie fochów właścicieli, którzy na "sekretarkę" zrzucili obowiązki obsługi klienta, księgowej i windykacji a nawet nadzoru sprzątaczki, a gdyby nie chęć kontroli to chyba najlepiej wszystko a oni by tylko wymagali.
jolanta 2016-07-25 13:23:09
Gorąco nie polecam, wyzysk pracowników i brak kompetencji. Pracownik po miesiącu pracy otrzymuje połowę obiecanej przy rozmowie wstępnej stawki. Radzę uważnie czytać umowę, gdyż jest skonstruowana niekorzystnie dla pracownika.
Niezadowolona 2016-08-03 07:27:10
Byłam lektorem - to dramat. Tam się nie da normalnie pracować. Stawki j.w. - niewolnicze po prostu.
Atmosfera napięta non stop, wymagania kierowników niezgodne z zapisami w umowie.
Najlepiej pracować dla nich za 10 pln brutto i znać dwa języki płynnie oraz by c dostępnym 24h. Zero szacunku ze strony kadry kierowniczej. Przykre.
Teraz pracuje w innej szkole w Opolu i przyznam szczerze, nie wiedziałam że można inaczej.... Dlatego nie polecam tej szkoły jako miejsca pracy.
Kreml 2016-11-30 21:21:18
Nie polecam! Wyzysk i brak szacunku!
Zostaw swoją opinię o ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych