ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych

Opole

Opinie o ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych

Gość 2016-05-06 13:56:52
Nie polecam pracy tam, pomysł na firmę fajny ale właściciel typ nowo bogacki, który pokaże z chęcią pracownikowi gdzie jego miejsce przy każdej okazji. Człowiek w stylu wymagam i jak najmniej za to zapłacę a niewolnik ma służyć i nie narzekać na. Dyspozycyjność najlepiej ciągła i wieczne znoszenie fochów właścicieli, którzy na "sekretarkę" zrzucili obowiązki obsługi klienta, księgowej i windykacji a nawet nadzoru sprzątaczki, a gdyby nie chęć kontroli to chyba najlepiej wszystko a oni by tylko wymagali.
jolanta 2016-07-25 13:23:09
Gorąco nie polecam, wyzysk pracowników i brak kompetencji. Pracownik po miesiącu pracy otrzymuje połowę obiecanej przy rozmowie wstępnej stawki. Radzę uważnie czytać umowę, gdyż jest skonstruowana niekorzystnie dla pracownika.
Niezadowolona 2016-08-03 07:27:10
Byłam lektorem - to dramat. Tam się nie da normalnie pracować. Stawki j.w. - niewolnicze po prostu.
Atmosfera napięta non stop, wymagania kierowników niezgodne z zapisami w umowie.
Najlepiej pracować dla nich za 10 pln brutto i znać dwa języki płynnie oraz by c dostępnym 24h. Zero szacunku ze strony kadry kierowniczej. Przykre.
Teraz pracuje w innej szkole w Opolu i przyznam szczerze, nie wiedziałam że można inaczej.... Dlatego nie polecam tej szkoły jako miejsca pracy.
Kreml 2016-11-30 21:21:18
Nie polecam! Wyzysk i brak szacunku!
Gosia 2017-01-05 13:20:52
Nie wiem, czy pisze to konkurencja, czy naprawdę kiedyś coś tu się źle działo, ale jako lektor nie mogę powiedzieć nic złego o szkole, jej organizacji, czy wynagrodzeniu dla lektorów. Stawki są adekwatne do umiejętności (!), doświadczenia i zaangażowania (!!!), jest możliwość podwyżek. Oczywiście, są wzloty i upadki, jak wszędzie, ale ogólnie oceniam pozytywnie pracę tutaj :) Pracuję tu drugi rok i zamierzam zostać na kolejny.
asia 2017-01-12 10:16:45
To ciekawe, zobacz jak długo szukają tam pracowników. Nie sadze aby polityka firmy zmieniła sie nagle, kiedy od 10 lat wszyscy narzekają na tą firmę. Klienci także narzekają na ciągłe zmiany lektorów,kpina. Jesli jestes dobrym,wykwalifikowanym nauczycielem to nie sadze aby w jakikolwiek sposób była to dla Ciebie atrakcyjna praca. Każdy szuka dalej, no chyba że kwalifikacje nie pozwalają i trzeba brać co Ci dają.
Be nice 2017-01-18 15:30:00
Odnoszę wrażenie że rozgoryczony, nie przyjmujący krytyki lektor po odejściu próbuje się zemścić za to, że został upomniany za brak przygotowania do lekcji albo za mówienie po polsku na lekcji angielskiego. Nigdy nie powiedział wprost nikomu w szkole, że coś mu się nie podoba, a teraz uprawia 'hejt' bo ma za dużo czasu, bo przecież nie znalazł jeszcze w żadnej szkole stałego miejsca ... wszędzie się od niego wymaga... a tego NIE ZNOSI. Jako wieloletni lektor Columbusa uważam, że owszem, wobec lektorów są wymagania ale jeśli ktoś potrafi udowodnić swoją pracowitością i kompetencją, że jest dobrym lektorem to jest za to właściwie doceniany i nagradzany. Polecam pracę tutaj.
Chris 2017-01-19 23:45:15
No ja tez przepracowalem tam kilka lat jako lektor i nie moge powiedziec zlego slowa.. Stawki porownywalne z innymi szkolami, fajna ekipa , bywaly gorsze dni jak wszedzie, ale teraz pracuje gdzie indziej i mam porownanie..gdyby nie przeprowadzka to bym chetnie wrocil do Columbusa.
Zostaw swoją opinię o ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych