logo Commercial Communications Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Gniezno

Opinie o Commercial Communications Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Katarzyna 2015-11-23 19:12
Agencja Commercial Communications to agencja na bardzo wysokim poziomie. Współpracowałam z agencją przez długi czas i muszę przyznać, że pomimo presji czasu i "wysokiego ciśnienia", jakie towarzyszy tego typu zajęciom, a nie była to moja pierwsza praca w agencji, była wyjątkowo przyjemna i przejrzysta. Świetna organizacja i kontakt z pracownikami. Polecam!
Alicja 2015-11-23 19:34
Dobrze wspominam współpracę z CC. Agencja kojarzy mi się z miłą atmosferą i ambitnymi wyzwaniami, które pozwoliły mi rozwinąć skrzydła. Pełen profesjonalizm. :)
Tomasz G. 2016-12-01 18:06
Na początku wydawało się być ciężko, ale dobrze wykonali swoją pracę i za to szacun.
Zostaw swoją opinię o Commercial Communications Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Commercial Communications Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa