Opinie o Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. w Wrocław

Martyna

Poproszę o rozwinięcie tego zagadkowego wpisu. Kancelaria z opinią bardzo dobrego pracodawcy jest wymagająca i nie wszystkim to odpowiada?

@Martyna

W naszej Kancelarii dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. To dlatego już w procesie rekrutacji szukamy osób posiadających ugruntowaną wiedzę teoretyczną, sumiennych i rzetelnych, gotowych na dalszy, intensywny rozwój. W ten sposób jesteśmy w stanie budować zespół profesjonalistów. Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat &Wspólnicy

B.

Odradzam. Wynagrodzenie rynkowe, ale nijak ma się do atmosfery panującej w biurze i postawy pracowników kancelarii.

@B.

Szanujemy każdą opinię. Dokładamy starań, by zespół Kancelarii czuł się w pracy dobrze – uważamy, że pozytywna atmosfera w firmie jest warunkiem jej sukcesu. Nie możemy jednak zapominać o codziennych wyzwaniach naszej branży, coraz wyższych oczekiwaniach klientów, pełnej odpowiedzialności za powierzone sprawy, presji czasu i momentami stresie. Dlatego staramy się, by dobra atmosfera szła w parze z wysoką jakością naszych usług. Pozdrawiamy, Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat &Wspólnicy

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.?

Nowy wpis

W pełni się zgadzamy - dobra atmosfera w miejscu zatrudnienia ma duże znaczenie: bez niej trudno wyobrazić sobie efektywną współpracę i 100-procentowe zaangażowanie zespołu, a co za tym idzie wysoką jakość usług i zadowolenie Klientów. Dlatego staramy się, by każda osoba znalazła właściwe miejsce w zespole i czuła się tu dobrze. Pozdrawiamy, Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat & Wspólnicy

Ewr34

nie polecam!!!

@Ewr34

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Każdą szanujemy i analizujemy. Pozdrawiamy, Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat & Wspólnicy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

tezi

100 % prawda

Weronika

@Były_pracownik, jak długo pracowałeś w Szmyrka Nawrat & Wspólnicy? Nie masz pozytywnej opinii o tym pracodawcy. Co w takim razie skłoniło Cię do rozpoczęcia z nim współpracy? Czy warunki zatrudnienia zaproponowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej były satysfakcjonujące?

Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.

Z przykrością zapoznaliśmy się z powyższą opinią. Nasza Spółka od lat organizuje praktyki i płatne staże dla studentów czwartego i piątego roku prawa. Wielu praktykantów i stażystów kontynuuje współpracę z nami jako aplikanci, a potem często jako adwokaci i radcowie prawni. Dotychczas spotykaliśmy się z pozytywnymi ocenami przebiegu praktyk oraz formuły współpracy. Przykro nam, że w tym przypadku coś poszło nie tak, jak by tego oczekiwał Praktykant. Przykro tym bardziej, że w czasie praktyki nie sygnalizował niezadowolenia, choć zawsze zachęcamy do dzielenia się z nami swymi uwagami. Oczywiście zakładamy, że z różnych powodów mogą zdarzyć się sytuacje rozczarowania przebiegiem praktyki, ze swej strony jednak dokładamy starań, aby były to zdarzenia incydentalne. Zupełnie zaś na marginesie: kawę dostarcza nam dystrybutor producenta, a obiady - firma cateringowa. Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.

zdegustowanie

Nie polecam kontaktu z tą kancelarią. Odbywane tam praktyki były straszne, zespół nie miał zamiaru nauczyć (usunięte przez administratora) Na porządku dziennym jest tam wysyłanie po kawę czy obiady. Nie wiele można się merytorycznego nauczyć, a osoby tam pracujące są bardzo krytyczne i zwyczajnie niemiłe.

Zostaw merytoryczną opinię o Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. - Wrocław

Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.
3.8/5 Na podstawie 164 ocen.