Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.

Wrocław

Opinie o Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.

zdegustowanie 2015-08-04 19:44:06
Nie polecam kontaktu z tą kancelarią. Odbywane tam praktyki były straszne, zespół nie miał zamiaru nauczyć tylko poniżyć praktykanta. Na porządku dziennym jest tam wysyłanie po kawę czy obiady. Nie wiele można się merytorycznego nauczyć, a osoby tam pracujące są bardzo krytyczne i zwyczajnie niemiłe.
Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. 2016-03-09 12:15:46
Z przykrością zapoznaliśmy się z powyższą opinią. Nasza Spółka od lat organizuje praktyki i płatne staże dla studentów czwartego i piątego roku prawa. Wielu praktykantów i stażystów kontynuuje współpracę z nami jako aplikanci, a potem często jako adwokaci i radcowie prawni. Dotychczas spotykaliśmy się z pozytywnymi ocenami przebiegu praktyk oraz formuły współpracy.
Przykro nam, że w tym przypadku coś poszło nie tak, jak by tego oczekiwał Praktykant. Przykro tym bardziej, że w czasie praktyki nie sygnalizował niezadowolenia, choć zawsze zachęcamy do dzielenia się z nami swymi uwagami. Oczywiście zakładamy, że z różnych powodów mogą zdarzyć się sytuacje rozczarowania przebiegiem praktyki, ze swej strony jednak dokładamy starań, aby były to zdarzenia incydentalne. Zupełnie zaś na marginesie: kawę dostarcza nam dystrybutor producenta, a obiady - firma cateringowa.

Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.
Zostaw swoją opinię o Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j.