INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA

Kolnik

Opinie o INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA

ByłyPracownik 2013-10-20 21:02:02
Nie polecam tej firmy, ( usunięte przez administratora )
Praca 2014-02-07 14:11:59
Witam miałbym bym pytanie jak jest w tej firmie. Chciałbym zacząć u nich pracę gdzie znajduje się ich baza może jakiś kontakt z pracownikami by dowiedzieć się czegoś więcej
Andrzej 2014-02-08 19:15:45
Witam, nie polecam mam z nim teraz sprawę w sądzie nie odbiera tel. Jeśli masz pytania pisz na meila pablojoe@wp.pl
Andrzej 2014-02-16 17:31:20
Witam,
Jeśli jesteś tym Marcinem co widzieliśmy się na parkingu w Niemczech z czerwonej scani proszę o jakiś kontakt do Ciebie podam swojego meila pablojoe@wp.pl
pomoncy 2014-04-14 13:43:11
Witam czy jest możliwość podania nazw firm dla jakich firma inter-sped jeździ ?? najlepiej na e-maila ( usunięte przez administratora )
handlaż 2015-04-04 22:33:21
ostrzegam , jest najzwyklejszy złodziej , człowiek okrada firmy współpracujące
ma potwierdzone informacje że pobrał części za które nie płaci podobnie jest z zapłatą za części złodziej złodziej złodziej to ku przestrodze co mnie dziwi
że nie czytają tego spedytoży nie dawajcie roboty złodziejowi przcież on okara ludzi którzy ciężko pracują i mają rodziny APEL NIE DAWAJCIE MU ROBOTY nie się zastanowi co robi i komu

handel częściami 2015-04-04 22:42:48
niestety mnie też okradł
zgadzam się z opinią złodziej to dobre słowo
proszę nie dawajcie mu roboty trzeba mu przecierz przyciąć skrzydełka
ma się za biznesmena a okrada ludzi NIE DAWAJCIE PROSZĘ MU ROBOTY TO TEŻ APEL DO SPEDYTORÓW
UWAGA ZŁODZIEJ
Cwaniak 2015-06-02 11:10:19
Byłem na rozmowie proponują umowę zlecenie i papiery do podpisania o odpowiedzialności materialnej dają takie do podpisania ze aż włosy dęba stają , wszystkie kary finansowe z spedycji przekładają na kierowców , za wszystko obciążają , jeżeli ktoś dokładnie przeczyta papiery które daja do podpisania to wątpię żeby stał się samobójca i pracował w tej firmie .kierowca międzynarodowy i umowa zlecenie to smiech
Cwaniak 2015-06-02 11:14:54
jacek 2015-09-21 00:30:31
pracowałem w kilku firmach, wielu kolegów kierowców mam, umowy zlecenie w firmach transportowyh naleza do rzadkosci, mozna takie firmy policzyc na palcach wiekszość firm transportowych daje umowe o prace kierowców mnustwo brakuje ,praktycznie do wiekszosci firm przyjmuja od razu bo niema kto jezdzic
wrona 2015-09-25 18:01:22
Też byłem u nich zeczywiscie z propozycją umowy zlecenie się osmieszaja jak przeczytałem dokumenty O odpowiedzialności materialnej to ich wysmiałem ,niech se dalej szukja idioty , firmy transportowe się proszą żeby kierowca chciał u nih jeździć kierowców bardzo dużo brakuje więc jest w czym wybierać a firmy krzak niech bankrutuja z braku kierowcow
wrona 2015-09-25 18:03:20
Yarek 2016-08-24 19:53:17
Chlopaki, czesc. Kto cos clychal o firmie Semland GmbH z lubecka?
Jak tam sie pracuje?
gfd 2016-09-03 22:59:55
Nie jest tak źle, bo przecież relacje między pracownikami opierają się na pozytywnych relacjach, a przynajmniej wypłata jest na czas.
Zostaw swoją opinię o INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA - Kolnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA