SAMOLEJ

Słupsk

Opinie o SAMOLEJ

romek 2011-10-11 08:56:03
ostrzegam wszystkich przed ta firma. ( usunięte przez administratora ) nie mają pojęcia o tej pracy. przychodzi co do czego pracuje się na pięciu wtryskarkach a im jeszcze malo. Oświadczają ze jak coś sie popsuje to ty musisz sie nauczyć to naprawiać. Bez żadnych papierów masz naprawić fofme wartą kilkadziesiąt albo kilkaset tys. A jak co to formy i tak nie są ich tylko ( usunięte przez administratora ). starzy pracownicy zrobią wszysto by was wyrzucili. jeden sposó na to by tam pracować dłużej( usunięte przez administratora ). Inaczej skończy sie sezon i wywalą was ( usunięte przez administratora ). Pracowałem tam i nie polecam tej firmy ( usunięte przez administratora ). Jeśli ktoś chce sie nabawić garba od ciągania kast po dziurach( kasta yo średnio po 1000 albo 1200 sztuk) to jest dobre miejsce.
Przemo 2012-01-20 17:35:41
pragnę dodać jeszcze że mają pretensje do pracowników jeżeli wydajność maszyny jest mniejsza (maszyna pracuje w automacie pracownik niema wpływu na wydajność) gdy wydajność maszyny spada to(usunięte przez moderatora) automatycznie obcina ludziom godziny czasem nawet potrafi opierniczyć nie myśląc. No i wyzywa pracowników od niemyślących kompletna porażka. Tak prawdę mówiąc to w biurze boją się magazyniera he he on rządzi w biurze. A ludzi mają za kompletnych debili obiecają jakieś premie a potem co do czego to zabierają coś czego nie dali żenada pracowałem tam kawałek czasu więc wiem co pisze
BYŁY 2012-07-12 23:44:04
Brak możliwości awansu w firmie. Lepiej przyjąć nowego który niema pojęcia o tej pracy dać mu większą stawkę poklepać po plecach i jest ok a człowiek (usunięte przez moderatora) próbuje się wykazać i wielkie (usunięte przez moderatora) ma
ja 2014-09-07 20:34:16
Syff syff obiecanki cacanki
ziom 2015-03-27 05:56:23
I kolega niema racji bo rządzi Krysia
Leci do B i zadyma gotowa
brno 2016-04-19 10:49:50
jak dla mnie, to dobrze, że nowych ludzi motywuje się do działania na starcie. Chociaż pracownicy z dłuższym stażem powinni zostać docenieni w firmie Samolej
Zostaw swoją opinię o SAMOLEJ - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMOLEJ