Itecom Sp. z o.o.

Opinie o Itecom Sp. z o.o.

Gdzie dodana dziś opinia na temat firmy ? Już usunięty, czyżby był niewygodny.

@Zainteresowany

Niestety to dość częsty proceder.

Waldi

Niema takich dziwię się ze firma nie miala kontroli z pip i zus

Byly pracownik

Mocne strony.. mysle ze to ze pensja zawsze na czas i pracuja tam ludzie a nie maszyny. Zawsze mozna sie dogadac z przelozonym w roznych kwestiach. Co do rekrutacji tu musze podac blad ktory popelnia ta firma.. niestety nie ma tam dzialu hr z prawdziwego zdarzenia. Dosyc latwo sie tam zatrudnic jak masz dobre cv i gadane lecz oczywiscie po miesiacu zweryfikuja czy to co pisales i mowiles jest prawda czy bujda na resorach i przez to wlasnie jest rotacja duza o ktorej ktos tam wczesniej pisal a jest cala masa ludzi pracujacych tam kilka lat.

@Byly pracownik

Ciężko jest dotrzeć do informacji o których "pisał ktoś wcześniej" sporo firma w ostatnim czasie usunęła (lub zleciła usunięcie) ponad połowy wpisów - było grupo ponad 250 komentarzy, zostało niecałe 100.

Wilk
@Byly pracownik

Firma żerująca na pracownikach. Odradzam. Brak kompetentnego personelu.

@Wilk

Niestety to prawda.

ludzie, ludziska... jaka ma być opinia na temat tej firmy skoro Wy - SOBIE SAMI - taka opinię wyrabiacie... Sami sobie szkodzicie.. Jeśli się coś komu nie podoba, to niech się zwolni, a nie wypisuje farmazony.. Podejrzewam ze jest wiele innych takich firm, gdzie też nie dzieje się najlepiej, ale tylko tutaj są 'pożal się Boże' wieczne lamenty i narzekania :) cieszę się, że nie miałem możliwości pracować w Itecomie, ale nie ze względu na atmosferę jaka panuje niby w tej firmie, tylko ze względu na ludzi w niej pracujących :) bo to forum o Was nie świadczy najlepiej :) heh

@:)

Nie pracowałeś to proszę nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia. Łamanie nagminne Kodeksu pracy i to nie "delikatnie", bezpłatne nadgodziny, mnie wyciągano do roboty w ciągu nocy po to aby na 8 rano spowrotem do roboty. Nikogo nie obchodziło, że pracowałem kilkanaście godzin. Poszedłem spać, zostałem obudzony do pracy. Przespałem się z 3 godziny i dalej do pracy. W jednym miesiącu miałem wyrobione koło 340 godzin a zapłacone równe 1750 zł. Oczywiście część na lewo bez opodatkowania... Kolejna rzecz o której nie wiedziałem. Nie polecam a te opinie nie biorą się znikąd. Jeśli tak dobrze oceniasz tą firmę to proszę zatrudnij się tam na miesiąc-dwa. Pogadamy potem.

Lechu

Niech mówi, niech mówi...Oszczędzi wielu ludziom rozczarowań, stresów i użerania się...Zawsze oczywiście można się przekonać i się zatrudnić przecież, sprawdzić :D

dawid bielawski

kocham itecom

Jasiek
@dawid bielawski

Czy z wzajemnością? :-)

@dawid bielawski

No to się uśmiałem

Pracownik Biurowy

Dziwna rozmiwa z kims z dzialu biurowego na handlowca glupie usmiechy

Ile lat gdzie pracowalam

Jest stare powiedzenie: ,,Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Jeśli Macie lepsze oferty to idźcie. Nie trzeba narzekać i oceniać subiektywnie- wolny wybór. Życzę wszystkim znalezienia pracy na miarę Swoich ambicji, umiejętności i oczekiwań.

@Tomek

Wszędzie dobrze gdzie nie łamie się przepisów kodeksu pracy i płaci za nadgodziny :) Nie wypowiadaj się proszę jeśli tam nie pracujesz. Jeśli pracujesz to mówi już samo za siebie. Ja pracowałem i to za długo...

Edyta

@Byly pracownik a w jaki sposób firma to weryfikuje? A czemu uważasz, że dział hr nie jest z prawdziwego zdarzenia? A jak Twoim zdaniem powinien wyglądać, żeby był to dział hr z prawdziwego zdarzenia w IteCom?

Odradzam pracę u tego pracodawcy. Powód? Brak poszanowania dla pracownika, naganne zarządzanie oraz co najważniejsze - kłopot z wypłacaniem premii. Umówisz się na jedno - dostajesz połowę z tego. Bez słowa wyjaśnienia i wcześniejszego uprzedzenia. Kłopot z realizacją zamówień. Kłopot z dokończeniem prac ze względu na brak personelu oraz cięcie kosztów na podwykonawcach. Nadgodziny to Twoja sprawa. Nie są uznawane, natomiast oczekuję się (o ile nie wymaga) pracy po godzinach. Nie ma wsparcia w kadrze zarządzającej, wręcz - rzucanie kłód pod nogi. Kompetencje dyrektorów pozostawiają wiele do życzenia.

Piot

Popieram biora inwestycje pod woda obwiniajac kosztorysantow

Edyta

@Byly pracownik jeżeli Ty się nie zgadzasz z jakimś komentarzem możesz go zgłosić administratorowi forum. Kontakt jest na stronie gowork.pl. A co do usuniętych wpisów jeśli jakieś naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu, o którym już wspominałam. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Edyta

@Kasia usunięte zostają przez administratora wpisy, które łamią regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin, a nie same negatywne wypowiedzi o firmie IteCom. @Byly pracownik czyli Ty jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? I osobom, które chcą pracować poleciłbyś ją?

@Edyta

Byłem zadowolony. Nie pracuje w itecomie tylko z powodów osobistych (przeprowadzka). Ale jak najbardziej poleciłbym.. Nie bardzo wiem o co chodzi z tą złą atmosferą (przynajmniej jeśli chodzi o dział techniczny/informatyczny w którym pracowałem - co się dzieje administracji to nie wiem ja jak coś potrzebowałem koleżanki były miłe;) ) .. Ja nie miałem problemu dogadania się z nikim od Kierownika po " szeregowych " pracowników. Tak jak pisałem.. dla mnie to normalne że w pracy należny pracować ..a warunki pracy ustaliłem na rozmowie kwalifikacyjnej - nie wszyscy widać są stworzeni do pracy i takie osoby mam wrażenie psują własnie opinie o tej firmie..

@Byly pracownik

Niestety w historii zatrudnienia itecom nie było osoby z dziale technicznym/informatycznym, która przepracowała jakiś czas i zmieniła pracę z powodów przeprowadzki. Pracownicy byli zwalniani lub odchodzili z powodów ekonomicznych (niskie pensje), z powodów złej atmosfery czy złego zarządzania i przeładowania obowiązkami oraz licznymi nadgodzinami za które nie było pieniędzy.

@Monika

Hmm ciekawe skad taka wiedza o moim zatrudnieniu. Nie kojarze aby byla w itecomie kadrowa o imieniu monika. Jedyna monika ktora kojarze to asystentka jednego z kierownikow z ktora jakos nie bylem zaprzyjazniony zeby opowiac o swoim zyciu. Poza tym nie mam w zwyczaju paplac wszelakim pracowniom dlaczego odchodze wiec tym bardziej dziwie sie skad masz takie rewelacyjne informacje. Druga sprawa nadgodziny i przeladowanie.. nie twierdzilem ze ich nie ma... ale nie spotkalem sie zeby ktos mi nie zaplacil za to. Mialem stawke godzinowa i z kazdej pracy oddawalem protokol serwisowy i na ich podstawie mialem placone a przeladowanie wynikalo czesto wlasnie z tej rekrutacji. Przychodzily rozne osoby zaczynaly sie uczyc i odchodzily i tacy jak ja musieli za nich jeszcze czesto poprawiac. Co do wzgledow ekonomicznych i ogolnie o zatrudnieniu... to jest forum na ktorym kazdy pisze swoja opinie wiec ja napisalem swoja i nie zmienie zdania tylko dlatego ze ty mialas inne odczucia. Mi sie pracowalo w tej firmie dobrze i tyle moge napisac. Poza tym mysle ze nie ma firmy w ktorej ktos by nie odchodzil z powodu niskiej dla niego pensji po to sie czesto zmienia prace aby poprawic swoj byt i to chyba naturalne, z drugiej strony zadna firma nie zatrudni nowego pracownika od razu z najwyzsza stawke tym bardziej jak jest na przyuczeniu.

@Byly pracownik

Dział o którym piszesz znał się na tyle dobrze, ze akurat powody odejścia nie były tajne. Zastanawia mnie jednak inna rzecz. Skoro jedynym problemem itecom jest brak działu rekrutacji a brak porządnej rekrutacji jest powodem kiepskiej kadry, mało tego - powoduje liczne straty finansowe dla firmy, czego przyczyna (jak sam piszesz) są błędy w pracach które są wykonywane i konieczne poprawki, dlaczego taka firma nie zainwestuje w taki dział lub dlaczego nie wynajmie firmy zewnetrzenej do rekrutacji? Przecież tym sposobem zniknie jedyny problem tej firmy. Kojenie pytanie, dlaczego firma która nie ma nic na sumieniu (poza brakiem działu rekrutacji) usuwa komentarze na tym forum? Niestety firma ta nie ma chętnych do pracy. Z powodów które były opisane ale zostały usunięte. I dział rekrutacji nie ma z tym nic wspólnego.

@Monika

Jak juz sie lapiemy za wypowiedzi ???? piszesz wczesniej ze jest zla atmosfera a teraz piszesz ze wszyscy sie znaja i nie maja przed soba tajemnic to cos mi sie tu kluci. Dlaczego firma nie zainwestuje w dzial hr? Nie mam pojecia to pytanie do osob zarzadzajacych. Czy firma ma liczne straty finansowe? Nie wiem ale skoro jest na rynku to jakos daje rade a mnie jako zwyklego pracownika interesowala pensja a nie ekonomia i zarzadzanie firma. Dlaczego firma usuwa komentarze? To juz o tym pisala @Edyta jest cos takiego jak regulamin serwisu poza tym polskie prawo. poza tym skoro firma cie jakos skrzywdzila to dlaczego nie pojdziesz do sadu? Nie wyplacanie wynagrodzenia to juz sprawy karne. Ja nie wchodze w rozmyslanie o zarzadzaniu firma nie znam sie na tym tez nie mam na celu obrony tej firmy bo nie mam w tym interesu ale trzeba pamietac ze na takich forach swoje flustracje wypisuja tez osoby zwolnione w zwiazku ze swoja niekompetencja. I taki przyklad co do usuwania wpisow.. powiedzmy pracujemy razem i sie nie lubimy bo np szybciej awansowalas bo bylas zwyczjnie lepsza. Firma w miedzy czasie mnie zwalnia wiec ja zeby sobie podniesc ego wypisuje 30 opini z roznymi nickami o tobie i firmie na gowork ze przez lozko zrobilas kariere i tylko takie moga tam pracowac. I jaki obraz daje to o tobie i firmie? I co taka opinia ma zostac na forum? Poza tym na szczescie rynek zadecyduje jaka firma na nim zostanie. A do osob chcacych pracowac w itecom .. zlozcie podanie idzcie na rozmowe i przekonajcie sie czy wam ta firma odpowiada

@Byly pracownik

"Kłóci" pisze się przez "ó" nie "u". Jeśli nawet nie znasz zasad pisowni, nie ignoruj czerwonych podkreśleń. Reszty nie będę komentować. Nie będę zniżać się do tego poziomu. Szczególnie do tekstu o "robieniu kariery przez łóżko". Przykład godny Ciebie :)

Angelika
@Byly pracownik

Odradzam pracowanie w tej firmie. Szef fustrat wykorzystujący pracowników za głodowe pensje. Tą bude powinni zamknąć i tyle.

Byly pracownik

Smiesza mnie opinie jak wyzej. Pracowalem w tej firmie kilka lat. I jak czytam powyzsze to mam wrazenie ze bylem w innej firmie a takie opinie wyrazaja osoby ktore przychodzila cala masa z roszczeniami.. np chce byc serwisantem nic nie umiem nie chce mi sie uczyc nowych rzeczy ale chce pracowac max 8h' 5 dni w tyg za 5tys na reke.. a skoro roboty taka osoba nie wykonala to ktos inny musial to zrobic badz poprawic. Wiec faktycznie jak ktos byl/jest leniem to praca w dziale technicznym/informatycznym nie dla niego i taka osoba na tym forum ma najwiecej do powiedzenia

Dawid
@Byly pracownik

Skoro CIę śmieszą to masz widocznie skrzywioną psychikę. To zap***j za miskę ryżu w Itecomie.

Prawda. Niestety ten komentarz zostanie niedługo usunięty, tak jak wszystkie inne, które były niewygodne.

Gorski

A to prawda ze dzial techniczny tez ?

Może pada?

Chciałbym rozpocząć swoją karierę we firmie IteCom jako konsultant helpdesk lub serwisant. Czy ta firma jest dobra pod względem tych stanowisk? Co powinienem wiedzieć? Jaka ekipa jest na tych działach?

Grażyna
@Zainteresowany

Poszukaj sobie innej pracy. Szczerze radzę, W itecomie możesz jedynie liczyć na stres, strach, pomiatanie ludźmi. Podpisywanie bezprawnych umów o zakazie konkurecji. W normalnej fiemie po ustaniu stosunku pracy pracodawca ma obowiązek płacić pracownikowi przez 2 lata min. 20% procent pensji za nie pracownie u konkurescji. Tu szef - Mareczek ignoruje to. Obciąża pracowników karami za nieudane projekty i wyżywa się psychicznie.

Bez zmian. Sama lipa....

Jerzy

Cos nowego?

Bartlomiej

Jesli tu jest tyle opinie to cos jest na rzeczy

annia

Firma jest nie powazna zapraszaja na rozmowe a pozniej nik nic nie wie

Niky

Nie pojawiło się nowe, bo wiszą wciąż stare ogłoszenia, kabaret :D, hahahahaha:)

Korek

Proponuje zacząć od pracy za darmo w Itecomie :D - na stażu: D

Zostaw merytoryczną opinię o Itecom Sp. z o.o. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Itecom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itecom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itecom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itecom Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itecom Sp. z o.o.