Opinie o Huta Pokój S.A w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Huta Pokój S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Huta Pokój S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Pokój S.A w Ruda Śląska

Jak szefostwo w Huta Pokój S.A traktuje ludzi?

Zainteresowana Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników pamięta może Pania Agnieszkę co to była za osoba jak się z nią pracowało pracowała w biurze z Jaworzna

Magda

@ Były pracownik czy możesz coś więcej napisać na ten temat ? Jakie Twoim zdaniem powinny zostać podjęte kroki żeby zmienić sytuacje ?

@Magda

Uszczuplenie administracji i biurokracji. Zmniejszenie zakładu. To w pierwszej kolejności. A poza tym dziesiątki innych zmian.

ostatnio rzeczpospolita o tym pisała: "plan restrukturyzacji huty poprzez przeniesienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa do Węglokoksu w zamian za długi. W praktyce miało to wyglądać tak: huta miała powołać do życia nową spółkę i po przejęciu przez Węglokoks mogłaby zostać wsparta kapitałowo lub finansowo przez podmiot zewnętrzny, np. Agencję Rozwoju Przemysłu. Nieprodukcyjna część huty miałaby zostać sprzedana (huta jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym ok. 175 ha gruntów), zakład zostałby również odchudzony od przerośniętej administracji." i co nic z tego....

Justyna Nowy wpis

Z ciekawości, czy sytuacja w firmie uległa zmianie? Dalej współpracujesz z Huta-Pokój?

Wiktor

Trzymać się z daleka naprawdę szkoda czasu i nerwów na taki zakład. Powinien już dawno zostać zlikwidowany. Średni zarobek osoby fizycznej to 2tys na rękę nie zależnie od stażu pracy. Jeżeli zrobisz nadgodziny to i tak kierownik każe ci je wybrać, bo za nadgodziny nie płacą. Jak nie wpiszesz się do któregoś z 2 głównych związków zawodowych to możesz mieć problemy w zasadzie zakład jest podzielony każdy wydział inny związek.

Justyna Nowy wpis
@Wiktor

@Wiktor, naprawdę nie płacą za nadgodziny? Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację pracując dla Huty Pokój? Ciekawe z tymi związkami zawodowymi, musze się przyznać- nigdy nie byłam w żadnym. Powiesz coś więcej na ten temat? Jak to właściwie wygląda?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Huta Pokój S.A na stanowisko Pracownik torowo-budowlany? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Justyna

Cześć, mam pytanie, czy w Huta Pokój, znajdzie się oferta pracy dla kobiety z brakiem doświadczenia w dziedzinie? Mogę robić wszystko, jestem sumienna i szybko się uczę. Jakieś rady od pracowników firmy? Słyszeliście o jakichś wolnych posadach? Jak sytuacja w firmie?

To co Węglokoks zrobił z hutą tym się powinna jakaś komisja zająć

Joanna

@Bartek, dzięki za Twoja opinię. Czy po roku pracy można liczyć już na umowę na czas nieokreślony? Piszesz o pakiecie socjalnym. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jest on dość solidny. Czy pracodawca gwarantuje premie miesięczne lub kwartalne? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś zadowolony z relacji ze współpracownikami? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny tak, że możesz go układać według własnych potrzeb? Jeśli byłbyś tak miły, napisz jeszcze kilka słów na ten temat.

Joanna

@Bartek, mogłbyś dodać jakiego rodzaju są podpisywane umowy w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? Rodzaj umowy jest ważnym czynnikiem przy podejmowaniu zatrudnienia i często rekompensuje inne niedogodności. Piszesz o pakiecie socjalnym. Czy w jego skład wchodzi dofinansowanie do wypoczynku letniego lub bony na święta? Informacje na temat zatrudnienia, które dodasz pomogą innym użytkownikom forum w znalezieniu pracy.

Bartek
@Joanna

Umowy w firmie na początek na 3 miesiące próbna później na określony na rok Socjal na święta były bony i jakieś ubezpieczenie i opieka zdrowotna jest chyba.

Joanna

@Spawacz, mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Czy prócz wynagrodzenia pracodawca oferuje dodatki takie jak pakiet socjalny, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub premie? Jakie kwalifikacje należy mieć, żeby pracować na Twoim stanowisku? Czy prócz wykształcenia musisz mieć ukończone odpowiednie kursy czy zrobione certyfikaty? Każda informacja, którą dodasz pomoże osobom poszukującym pracy.

Bartek
@Joanna

Na stanowisku spawacza trzeba mieć skończony kurs spawacza to chyba oczywiste. Socjal jakiś jest wiadomo jak to w dużej firmie, ale wypłaty takie sobie i praca ciężka.

Joanna

@Hutnik, rozumiem Twoje rozczarowanie firmą. Według Ciebie przełożeni nie traktują zbyt dobrze pracowników niższego szczebla. Czy zgłaszałeś to wyżej? Próbowałeś spokojnie porozmawiać z kierownikiem na ten temat? Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Jednocześnie przypominam Ci że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym nie można nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie https://www.gowork.pl/regulamin. Napisz kilka słów na temat dodatków do wynagrodzenia takich jak premie lub pakiet socjalny. W ten sposób pomagasz innym osobom poszukującym pracy.

Spawacz
@Joanna

Pieniądze raczej kiepskie ale pracować trzeba, atmosfera taka sobie, jak nikomu nie podpadniesz to spoko. Najlepiej się nie wychylać.

Hutnik

Huta. Jedna wielka porażka. Ludzie traktowani jak śmieci. Kierownicy, prezesi pomiataja zwykłymi pracownikami. Pan Paweł B.. wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Koleś nie mający już własnego życia rodzinnego żyje tylko robota bo go mieli dość. Ale nie tylko on reszta tak samo. Dorwali się do koryta a wcześniej byli jak my. Wielu dupowlazow tu znajdziecie. Zarobisz trocha więcej jak minimalno I mosz do wychowania dzieci i przez to mosz głowa niziutko. Człowiekiem trzeba być zawsze czy na stanowisku czy nie.

Joanna

@hutnik, dziękuję za Twoją opinię, upominam Cię jednak, aby na forum publicznym nie podawać nazwisk osób trzecich. To niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w Huta Pokój w Rudzie Śląskiej? W jakim trybie odbywa się praca? Czy jest ona bardzo ciężka? Może pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity?

hutnik

Desant ludzi z Węglokoksu na wysokie stanowiska w hucie jeszcze bardziej pogrąża ten zakład. Brak umiejętności zarządzania zakładem produkcyjnym, nieliczenie się z ludźmi. Dla Prezesa Wójcickiego pracownik, specjalista z 30 letnim stażem, nie nadaje się do niczego (co on robi tak długo w jednym zakładzie?). Aktualnie chcą zabrać pracownikom dodatki płacowe,tzw. "hutnika" (to jest ok. 20% dodatku do zarobku po 20 latach pracy), jubilata oraz odprawy dla odchodzących na emeryturę. Jak się nie ma pomysłu na prowadzenie biznesu to najprościej zabrać ludziom z wypłaty. Tacy to menadżerowie. Nie polecam zatrudniać się w tym zakładzie. No chyba że chcesz pracować za najniższą krajową to wtedy Prezes Wójcicki przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Killer

Witam! Huta Pokój czy Euroblacha - zakład pracy w którym najsłabszym punktem jest kierownictwo. Prezesi od wielu lat wyprowadzają profity poprzez spółki i umowy śmieciowe czyli polska norma. Dochodzi do tego pomniejsze kierownictwo (majstrowie tacy jak np. Marek P. Cwelka) chołota do gnojenia pracowników... porażka - nie polecam

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Huta Pokój S.A na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Pokój S.A - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Huta Pokój S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Pokój S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Pokój S.A?

Huta Pokój S.A