Argonaut szkola podstawowa

Opinie o Argonaut szkola podstawowa

rodzice 2011-10-10 20:43:19
Witam wszystkich, niestety ale z całym sercem odradzam ta szkole. Drodzy rodzice, zwróćcie uwagę na podejście wspanialej Pani właścicielki i dyrektor - z uśmiechem na ustach będą wam opowiadać piękne historyjki, jak również zapewniać i przytakiwać, niestety pod ta piękna powłoka kryje się jedno wielkie marketingowe kłamstwo! Obiecanki cacanki, zwróćcie uwagę na bezpieczeństwo własnych dzieci, na podejście pedagogiczne nauczycieli, gdzie stosują rygor i zawyżony poziom. Zdrowe żywienie jest im obce dzieciaki uczą się jedzenia chipsów i picia tigerow! skandal! w słowniku właścicieli słowo sport nie istnieje, a warzywa pomylili z tostami. wkrótce opisze więcej na ten temat, to teraz mam nadzieje będzie ostrzeżeniem dla tych którzy się na to nacięli lub się nad tym zastanawiają. Pozdrawiam tych którzy są jeszcze szczęśliwi, ponieważ nie mieli z argonautem doczynienia - ta szkołą zniszczy ten okres życia, który z nia spędzicie.
Zostaw swoją opinię o Argonaut szkola podstawowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argonaut szkola podstawowa