polrem s.c

Grębocice

Opinie o polrem s.c

anonim 2011-10-10 18:00:27
jest to nierzetelna firma ludzie uwarzajcie na nia.stawka godzinowa 5zł [usunięte przez moderatora] nie wypłacalni nie idzcie tam do pracy
bosz 2012-01-27 02:33:50
[usunięte przez moderatora]Zacny komentarz ofiaro przemysłu intelektualnego...co ty możesz wiedzieć o ojcu tej osoby do której piszesz, nie wiedzac nawet kim jest (conajmniej żałosne) chyba, że piszesz jakieś urywki ze swojego dzieciństwa ? ;)
Tak się składa że kierownictwo polremu wycyckało niejedną osobę na monecie, ja i moi znajomi dostaliśmy może 25-30% ustalonej kwoty do tego kontakt telefoniczny został jak by to powiedzieć "zerwany" nie wiem jak ten człowiek może spokojnie spać w nocy no ale widać [usunięte przez moderatora] trzeba się urodzić...
pomózcie 2012-07-05 15:10:45
anonim - 2011-10-10 18:00:27

jest to nierzetelna firma ludzie uwarzajcie na nia.stawka godzinowa 5zł [usunięte przez moderatora]nie wypłacalni nie idzcie tam do pracy
to dobra ta firma czy nie ? bo chce sie zatrudnic to niej ile tam płaca legalnie sie robi ? oni teraz w świebodzicach mur stawiaja to ta firma tak?dziekuje za odp
kenio 2013-01-18 20:05:35
negatywne wpisy na temat POLREM to bzdura, praca w firmie bardzo dobra, pracuje już ponad 6 miesięcy i jest super, po okresie próbnym otrzymałem dobre wynagrodzenie - jestem bardzo zadowolony, zupełnie nie rozumiem negatywnych wpisów na temat szefa - wymagający normalny właściciel, który za dobrą pracę na pewno wynagrodzi a za [usunięte przez moderatora] może wywalić, trzeba dobrze pracować i na pewno będzie to uwzględnione przy wypłcie, w polrem nie ma miejsca na lenisto i pijaństwo - za to wylatuje się w 1 min., a ja to pochwalam, jeżeli ktoś ma wątpliwości aby się zatrudnić w polrem to radzę sprawdzić samemu jak jest a nie czytać negatywów na forum, bo to poprostu kłamstwo lub zemsta, pozdrawiam obeny pracownik polrem
pawlo 2013-10-30 21:42:08
nie pracujcie w tej firmie nie polecam nikomu
Anna 2013-11-21 21:06:41
ten wpis dokonała osoba która działała na szkodę firmy i zwalała winę na innych
pracownik 2013-12-11 09:25:53
(usunięte przez administratora)Najpierw wywołuje "wojnę" o dosłownie bzdurę by następnie robić dobrą minę do złej gry i udawać ,że nic się nie stało.Odradzam wszystkim ludziom tę firmę z powyższych względów ,poza tym nerwowość jaką wprowadza sam włąściciel nie służy niczemu ,poza tym że kosztuje pracownika mnóstwo nerwów.
pracownik1 2013-12-12 10:07:20
(usunięte przez administratora)byla prawda od srodka,zadnych obelg,wulgarych slow itp.a dzis nie ma.jak to teraz pisza malolaty zal oj zal.napisze wiec jeszcze raz tylko ze kr.polecam tam prace naprawde polecam idz zarob dla faceta w cieple dni chodzacego w tej samej koszulce w krate a w chlodne w czarnej skaj skorze na stare dlugi i na nasze wyplaty ktore wywalczymy w sadzie
marc 2014-01-13 15:06:04
na szkodę firmy działaliście sobie sami, nie zwalajcie winy na innych, pozostałe posty są tego potwierdzeniem
polo 2014-01-16 07:37:41
Te posty to piszesz właśnie ty i pisz sobie co chcesz bo każdy, który pracował pod twoim śmiesznym kierownictwem wie jak naprawdę było.
szymon 2014-01-19 19:41:42
nie wpisywałem się wcześniej na tym forum, wbrew temu co twierdza właściciele firmy polrem, przepracowałem w tej firmie ponad rok, było różnie, jak kasę zarobiłem dla firmy to pracownicy dostawali wynagrodzenie jak kasa nie dochodziła - wypłat nie było, na tych przetargach co wygrałem jada chyba do dziś czyli około 15 miesięcy, nie będę zniżał się do ich poziomu i nie będę wypisywał róznych epitaetów ponieważ i tak nie zrozumieją,
więc, jeżeli chcesz u nich pracować to pracuj, ale licz się z : będziesz zapierdzielał po 12 godzin dziennie, jeździł swoim autem, za byle co będziesz rozliczany i karany,jak się postawisz wylecisz, a jak odejdziesz to wyleją na ciebie wszystkie pomyje,
oddałem sprawę do Sądu (usunięte przez administratora)
polrem 2014-01-22 12:12:48
Pracownicy, którzy pracowali i są to ludzie z jego terenu mogą wypowiedzieć się na temat współpracy z (usunięte przez administratora). Jak to on pracował ile był na budowie, wykonując swoje zadania, a ile czasu ukrywał się przed wierzycielami, którzy zjawiali się na budowie opowiadając co to za człowiek. Polecam do czytania forum gazeta krakowska lub jeszcze wcześniejsze posty z roku 2007 na forum gazeta pl Wałbrzych.
polrem 2014-01-22 15:26:31
Te wszystkie posty pracownik, pracownik1, marc, Kenio pisze jedna i ta sama osoba ten sam nieskładny język i pozjadane literki.
szymon 2014-01-24 09:16:07
może jeszcze napiszecie , ze to forum to ja założyłem w 2011 roku - hehe
zwolniony 2014-02-26 19:36:45
popieram - mi także nie zapłacili
Pawełl 2014-03-11 11:21:38
nie polecam tej firmy . Oszukują na godzinach i na stawkach . wiem pracowałem tam
do Szymon 2014-03-11 16:49:56
do Pawełl - 2014-03-11 11:21:38
"wiem bo właśnie byłem w tej firmie menadżerem i oszukiwałem firmę i pracowników". Teraz sprawę ma w prokuraturze. Tak więc pisz co chcesz głup....., a mądrzy ludzie tylko wejdą na forum www.gazetakrakowska.pl i wszystko będą wiedzieli.
Leon 2014-05-06 16:56:56
na forum gazeta pl i gazeta krakowska
do Szymona 2014-05-07 09:16:47
wpiszcie sobie w Google sajmonbruk i gazeta forum. Nie trzeba więcej komentować
Leon 2014-05-15 13:18:07
przeczytasz informacje na forach dot. sajmonbruk to będzie wiadomo o co chodzi
pracownik 2014-05-29 15:44:51
polrem - dziady
polrem 2014-05-30 12:07:46
Firma ma stronę internetową na której są dane kontaktowe. Dzwonić do biura bezpośrednio albo pisać na e-maila. (usunięte przez administratora)
tomek 2015-01-14 12:34:44
no i te bony na święta to były czy nie za bardzo? nie wiem sam już co mam z tym robić, bo chciałem się gdzies zatrudnić w firmie podobnej branżowo, ale jednak mam nadzieje, że jest nadal rekrutacja, musze sie rozejrzeć za nowymi ofertami pracy, to może uda mi się znaleźć coś dla mnie jednak, trzymajcie kciuki
Zenek 2015-01-20 11:56:59
W tych czasach aby otrzymać bony to musisz zatrudnić się w dużych firmach gdzie zatrudniają ponad 200 osób, w budżetówkach albo w kopalni, gdzie będziesz miał 13 tkę 14-tkę, ołówkowe, wczasy pod gruszą, zyski.
pracownik 2015-02-17 19:30:56
nie polecam tej firmy, nie płaci
pracownik 2015-02-23 15:02:26
A mi płaciła. Była robota i była wypłata, nie zawsze na czas ale była. Pracowałem już w kilku firmach, w których do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy.
pracownik2 2015-05-26 21:59:06
Od Ponad roku nie zapłacili zaległego wynagrodzenia.
firma 2015-06-01 12:21:46
ten wpis pracownik2 o wynagrodzeniu pisze osoba której pali się grunt pod nogami, gdyż dotarła do nas Pani, którą oszukł jako firma drog bud (usunięte przez administratora). Prosze poczytać w google ( firma sajmonbruk, kamjan ).
pracownik2 2015-06-08 19:12:03
znowu się starmach wykreca, wszyscy sa winni tylko nie on
starmach oddaj kase pracownik ze świebodzic - może coś ci to powie

firma 2015-06-10 13:38:25
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecierz wiadomo,że to Kopciuch reprezentowany. przez matkę T. Kopciuch ha ha ha...
Grunt ci się pali pod nogami bo następnych wkręciłeś na swoje roboty brukarskie. których nie wykonałeś, a zaliczki pobrałeś. Dosięgnie cię jeszcze ręka sprawiedliwości, oj dosięgnie.
firma 2015-06-10 13:48:14
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecież wiadomo,że to Kopciuch reprezentowany. przez matkę T. Kopciuch ha ha ha...
pracownik 2015-06-10 15:58:52
szef firmy polrem to oszust,cygan,dziad nie placi a wymaga,z wyplata duze opuznienia i krojenie stawki poprostuy dziad jakich malo.kazdego kroji a sobie liczy.nie polecam nikomu tam pracowac.mega negatyw
firma 2015-06-12 00:09:17
.....oszust,cygan,dziad to własnie opisałeś siebie Kopciuch bo ty własnie tym jesteś i wszyscy z forum gazeta krakowska i forum gazeta pl. przyznają nam rację ( firma kamjan, sajmonbruk - sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej ). Nic innego nie potrafisz tylko oszukiwać ludzi, wziąć nawet ostatnie uczciwie zarobione pieniądze od ludzi jako zaliczkę i ani materiału ani zrobionej usługi.
firma 2015-07-17 10:44:58
Nikt nie pisze o jakieś tam sprawie bo nie ma żadnej sprawy. Sprawy pracownicze zalatwia się w biurze, a nie na forum gowork. Na tym forum pisze jedynie Kopciuch który oszukał firmę i ma sprawę karną skierowaną do sądu.
obserwator 2015-09-03 22:27:56
Firma nie jest zła do momentu kiedy jesteś firmie potrzebny. W momencie kiedy robisz się zbędny zaczynają się cyrki.Cięcie stawek i godzin spóźnienia z wypłatą, a jak kończy ci się umowa to i nie ma wynagrodzenia za ostatnie miesiące, i trzeba straszyć sądem pracy. Co do dłuższego czasu pracy to max 12 miesięcy, więc co to za robota w której się szarpiesz, a na koniec dostajesz kopa, i jeszcze wielkie pretensje.Osobiście znam trzy osoby którym firma Polrem nie zapłaciła za pracę za ostatnie miesiące i są to osoby wykwalifikowane, znające się na robocie. Tak na koniec nie tylko Pan Szymon K. wypowiada się na forum. Takich informacji w biurze potencjalny pracownik nie usłyszy, bo w biurze wszystko jest super. Pozdrowienia dla Polremu!
popieram obserwator 2015-09-05 14:09:40
to co piszesz jest prawda ważne jest żeby szef kase miał Ty nie musisz a pozatym firma polrem ma ogłoszoną upadłość od stycznia wiec jak może zatrudniać pracowników?
horse 2015-10-27 13:51:44
Normalnie ręce opadają. Tu też same niedouki, zasięgnijcie trochę wiedzy na temat prawa spółek i kwestii upadłości firm, bo same "obserwatory" i brednie wypisują.
A po drugie to załóżcie sami działalność gospodarczą to zobaczycie jakie to kokosy i jak zatrudnicie sobie - jak pisał obserwator "osoby wykwalifikowane, znające się na robocie" i jakie zyski w Polsce można osiągnąć.
sromi 2016-05-08 10:21:30
Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka a spokojne prowadzenie interesu i zarobek na siebie. Polrem póki co moim zdaniem z tym zadaniem sobie radzi. A ludzie jak już przychodzą to jednak zostają na dłużej
Zostaw swoją opinię o polrem s.c - Grębocice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polrem s.c