Opinie o Polrem s.c. w Grębocice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polrem s.c.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polrem s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polrem s.c. w Grębocice

Olga Nowy wpis

I co taki reportaż niby daje?

@Olga

po co robi się reportaże? po pierwsze w tym przypadku aby wymiar sprawiedliwości podjął odpowiednie kroki aby doprowadzić (usunięte przez administratora) do odbycia kary pozbawienia wolności, po drugie aby przestrzec inne osoby, firmy przed współpracą z oszustami

Halina Nowy wpis

Jak wiele doświadczonych osób tu pracuje od których można rzeczywiście się uczyć i zdobywać wiedzę fachową? Bo to że takie osoby tu są to wiem, to wynika z komentarzy niżej.

Magda Nowy wpis

Faktycznie w firmie są cięte stawki?

sromi

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka a spokojne prowadzenie interesu i zarobek na siebie. Polrem póki co moim zdaniem z tym zadaniem sobie radzi. A ludzie jak już przychodzą to jednak zostają na dłużej

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Polrem s.c.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
horse

Normalnie ręce opadają. Tu też same niedouki, zasięgnijcie trochę wiedzy na temat prawa spółek i kwestii upadłości firm, bo same "obserwatory" i brednie wypisują. A po drugie to załóżcie sami działalność gospodarczą to zobaczycie jakie to kokosy i jak zatrudnicie sobie - jak pisał obserwator "osoby wykwalifikowane, znające się na robocie" i jakie zyski w Polsce można osiągnąć.

popieram obserwator

to co piszesz jest prawda ważne jest żeby szef kase miał Ty nie musisz a pozatym firma polrem ma ogłoszoną upadłość od stycznia wiec jak może zatrudniać pracowników?

obserwator

Firma nie jest zła do momentu kiedy jesteś firmie potrzebny. W momencie kiedy robisz się zbędny zaczynają się cyrki.Cięcie stawek i godzin spóźnienia z wypłatą, a jak kończy ci się umowa to i nie ma wynagrodzenia za ostatnie miesiące, i trzeba straszyć sądem pracy. Co do dłuższego czasu pracy to max 12 miesięcy, więc co to za robota w której się szarpiesz, a na koniec dostajesz kopa, i jeszcze wielkie pretensje.Osobiście znam trzy osoby którym firma Polrem nie zapłaciła za pracę za ostatnie miesiące i są to osoby wykwalifikowane, znające się na robocie. Tak na koniec nie tylko Pan Szymon K. wypowiada się na forum. Takich informacji w biurze potencjalny pracownik nie usłyszy, bo w biurze wszystko jest super. Pozdrowienia dla Polremu!

szef firmy polrem to oszust,cygan,dziad nie placi a wymaga,z wyplata duze opuznienia i krojenie stawki poprostuy dziad jakich malo.kazdego kroji a sobie liczy.nie polecam nikomu tam pracowac.mega negatyw

pracownik2

znowu się starmach wykreca, wszyscy sa winni tylko nie on starmach oddaj kase pracownik ze świebodzic - może coś ci to powie

pracownik2

Od Ponad roku nie zapłacili zaległego wynagrodzenia.

A mi płaciła. Była robota i była wypłata, nie zawsze na czas ale była. Pracowałem już w kilku firmach, w których do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy.

nie polecam tej firmy, nie płaci

Zenek

W tych czasach aby otrzymać bony to musisz zatrudnić się w dużych firmach gdzie zatrudniają ponad 200 osób, w budżetówkach albo w kopalni, gdzie będziesz miał 13 tkę 14-tkę, ołówkowe, wczasy pod gruszą, zyski.

tomek

no i te bony na święta to były czy nie za bardzo? nie wiem sam już co mam z tym robić, bo chciałem się gdzies zatrudnić w firmie podobnej branżowo, ale jednak mam nadzieje, że jest nadal rekrutacja, musze sie rozejrzeć za nowymi ofertami pracy, to może uda mi się znaleźć coś dla mnie jednak, trzymajcie kciuki

polrem

Firma ma stronę internetową na której są dane kontaktowe. Dzwonić do biura bezpośrednio albo pisać na e-maila. (usunięte przez administratora)

polrem - dziady

Leon

przeczytasz informacje na forach dot. sajmonbruk to będzie wiadomo o co chodzi

Leon

na forum gazeta pl i gazeta krakowska

Pawełl

nie polecam tej firmy . Oszukują na godzinach i na stawkach . wiem pracowałem tam

zwolniony

popieram - mi także nie zapłacili

Zostaw merytoryczną opinię o Polrem s.c. - Grębocice

Polrem s.c.