logo Ahead Personal Management

Ahead Personal Management

Magdeburg

Opinie o Ahead Personal Management

anonim 2011-10-10 13:33:08
Dałem się oszukać, bo chciałem pracować. Niestety każdy kto podejmie pracę przez tego pośrednika, dostaje 960 euro na miesiąc niezależnie od tego ile godzin przepracował i co mu obiecano w kraju a jakieś podwyżki pozostają tylko na papierze. Do Polski przy dobrych układach i oszczędności przywieziesz 700 euro. Nawet ubrania roboczego nie dają kompletnego. Wstyd dla szefów Ahead.
Oszukany 2011-10-11 13:28:07
Witam, ja też niestety zostałem oszukany przez tego pośrednika. Obiecują w Polsce złote góry, a wypłaty dostałem 700€ , żeby nie było pracowałem cały miesiąc , nie chorowałem , nie imprezowałem, zaliczek też nie pobierałem i klase podatkową miałem jedynkę. Więc pytam gdzie te pieniądze??? Nie polecam tej firmy !!!
do anonim 2011-11-30 13:50:47
Te 700E można odłożyć po miesiącu pracy?
Jak wygląda tam zakwaterowanie, dowóz do pracy i wyżywienie?
Gienek 2011-12-11 14:38:48
Dojazd do pracy we wlasnym zakresie, nieraz po 30km w jedna strone, wyzywienie jak oszczedzasz i jesz same smieci to wyjdzie 250E, dolicz karty do telefonu, benzyne itp. Pracujesz jako fachowiec, a dostajesz wyplate jak na plantacji truskawek. Jakiekolwiek dodatki to obiecanki cacanki, naobiecuja zebys pracowal dalej i kase dla nich robil, a po miesiacu niby wielka pomylka i w nastepnym miesiacu wyplaca dodatek itd. gonisz kroliczka. Zero szacunku dla pracownika, kreca klamia, kasa marna, nie polecam tej zeitfirmy.
obdachlose 2012-01-18 18:16:20
Jesteś bezdomnym, bez wykształcenia, wypuścili cię za dobre sprawowanie? jeśli spełniasz choć jeden warunek ta firma jest dla ciebie, bo nie masz wyjścia. Wszyscy inni powinni ich unikać. Szkoda czasu i nerwów.
arnold33044 2012-01-20 06:53:26
Witam ,dzięki za podpowiedz bo wlasnie wyslalem do nich moje cv.ale brak odpowiedzi ,juz wiem co mam im odpowiedziec.
pozdrawiam.
aga 2013-05-15 22:57:05
Nie polecam tej firmy. Pracowałam dla nich krótko jako rekruter z Polski. Też mieli problemy z płatnościami - do tej pory nie otrzymałam wypłaty za jeden miesiąc - więc zakończyłam współpracę, między innymi dlatego, że warunki zatrudnienia pracowników z Polski, które od nich otzrymałam nie zgadzały się ze stanem rzeczywistym. Miałam przyjemność rozmawiać z osoabami, któe już tam pracowały i nikt nie otrzymał nigdy takiej wypłaty - jak na pczątku była proponowana - lepiej trzymać się z daleka.
Man 2016-05-19 17:49:34
No co ja Wam mogę powiedzieć kochani, dobra robota z tego co widzę, bardzo rozwijająca, zwłaszcza że do Ahead Personal Management mają coraz sensowniejsze umowy o prace, więc na spokojnie lepiej stary
Zostaw swoją opinię o Ahead Personal Management - Magdeburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahead Personal Management