City Sport

Zielona Góra

Opinie o City Sport

gall anonim 2011-10-10 12:13:03
Pracowałam w tym sklepie, długo - 3 lata, postaram się być obiektywna w ocenie - praca bardzo ciężka, z reguły po 12-13 h dziennie na stojąco, wcześniej wychodziło nawet po 200h w m-cu, ale potem to się zmieniło, było normalnie. Powiem tak dzięki tej pracy można dużo zarobic, bo zarobki faktycznie bardzo wysokie jak na nasze realia, jak się postarałam to wyciagałam nawet 3200zł na rękę, ale płaca absolutnie adekwatna do hardkoru pracy, jest to praca fajna dla mlodych ludzi - bez rodzin, zdrowych fizycznie i psychicznie (bo atmosfera i wyścig szczurów jest masakryczny czasami), ale ja sporo osiągnęłam dzięki tej pracy finansowo oczywiście i polecam wszystkim którzy lubią rywalizację, potrafią zrezygnować z życia prywatnego i są odporni na stres. Pracując tam - właściwie cały czas jesteś w pracy, a jak masz wolne to nie możesz się pozbierać po takim wysiłku, pracujesz weekendy, święta itd. musisz się z tym liczyć, ale są tacy, kórym to odpowiada, ja szanowałam tą pracę jak każdą, ale na dłuższą metę nie była dla mnie, chociaż i tak długo wytrzymałam, z reguły ludzie odpadali po kilku m-cach. pozdrawiam i właściwie polecam - nie jest łatwa, ale dobrze płatna.
Annonim 2016-12-01 08:54:44
Opinia powyżej jak najbardziej trafna, niestety zarobki na pewno w tym momencie już tak nie wyglądają, chyba, że jesteś na stanowisku kierowniczym. Zarobki są zależne od sprzedaży. Praca dla osób mocnych fizycznie i psychicznie. Stoi się 12-13 h dziennie, w weekendy również, dnia wolnego praktycznie się nie odczuwa, czasem pomimo wolnego trzeba iść do pracy, jeśli odmówisz wtedy właśnie ważna jest wytrzymałość psychiczna, niektóre osoby pracujące tam dłużej potrafią Cię zniszczyć. Jeśli komuś zależy na dobrej atmosferze w pracy, radzę poszukać zatrudnienia w innej firmie. Osoby zatrudnione tam nie pracują dłużej niż kilka miesięcy, więc jest bardzo duża rotacja pracowników. Jedyny plus jest taki, że będąc pracownikiem masz możliwość kupowania rzeczy z rabatem większym niż dla klientów. Praca dla osób silnych, zdrowych, mocnych psychicznie, bez skrupułów, nastawionych na sprzedaż i zysk, osób nie mających założonych rodzin, dyspozycyjnych, posłusznych.
Zostaw swoją opinię o City Sport - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Sport