Szach Mat

Gdańsk

Opinie o Szach Mat

Pan 2015-10-20 12:30:36

Odradzam ta prace , każdemu , stały mobbing i presja od strony kierownika, obiecywanie wysokich stawek za godzinę, nawet do 12 zł, po miesiącu pracy, oczywiście to brednie, pracownicy , którzy pracują tam ok 5 lat, czyli są od początku firmy , to maja ledwo to 12-13 zł , na początek dają 10 zł, ale co do wypłaty i tak jest inna , niż powinna być, ciągłe obcinanie wypłat nawet do 700, 1000 zł. 8 godzinny tryb pracy zmieniono na 10 , ponieważ brakuje im ludzi, którzy przychodzą i nie wytrzymują tam nawet miesiąca , sam kierownik,który z dnia na dzień potrafi zwolnić człowieka, bo ma gorszy dzień, robi teraz na produkcji , więc o czymś to świadczy. Miejscowi już poznali się na tej firmie i się śmieją z niej. Z Prezesem da się dogadać, ale często go nie ma, i kierownik potrafi na gadać na pracowników mu nie prawdziwych , podkręconych informacji, czyli zwalić winę na kogoś i potem obciążyć z wypłaty. Kary pieniężne wysokości 50 zł, za np. brak słuchawek, nie posprzątania stanowiska, ale nie chodzi tu o swoje stanowisko, tylko jeśli się nie posprząta po kierowniku czy innym pracowniku , który zapomniał to np zrobić itd. Początek dnia pracy zaczyna się zawsze od rozmowy ( wiecznego wrzeszczenia na pracowników i kłótni ) z kierownikiem.
gfd 2016-04-26 20:39:26
hej hej no wiesz prakykcznie w kazdej branzy musisz miec pojecie o tym co robisz no i jakies odpwieidnie dosiwadczenie czy tez wyksztalcenie do pracy :)
Zostaw swoją opinię o Szach Mat - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szach Mat